Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) #90088192 válasza pengwin (#10) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ezt gondold át még egyszer: odakint volt addigra élete, családja, sokszor vagyona.
Mindezt hagyja ott, és menjen vissza egy olyan országba, ahonnan nem kivándorolt, hanem elüldözték, és utána 30+ éven át tömték az emberek fejét a komcsi propagandával az '56-os eseményekkel kapcsolatban.
Szerintem nem reális az ilyet számon kérni.

Ez a lényeg, vagyis az ország befogadta, mindene megvan, akkor miért ágál az ellene hogy ez mással is meg történjen?
Az hogy mi körülmény lényegtelen, de azért TE is tudod, hogy a szellemileg legtermékenyebbeket lefölözte az USA és a többi ország, aki pl Ausztráliába jutott, nem a "legbecsületesebb" fajta nagy általánosságban, persze ha most 50E+ emberről beszelünk akkor elmondom, hogy a magyar közösséget mindenki elkerülte aki a nyugalmat kereste(ezt a becsületesebb magyarja mondta, aki minden hétvégi rendezvény után azt hallotta mekkora balhé volt megint).
Ha most azt mondom a Zimbabwe-bol jöttek 100% dolgozik(akikkel találkoztam) valahol, nem lop csal, és szívesen egy légtérben tartózkodom velük akkor mit mondasz erre? Elmehetsz akármilyen rendezvényre, nem fognak agyonverni, mert megnéztél egy szép lányt, ez persze a magyar házban nem így működött, ha volt rajtad sapka az a baj, ha nem az.

Ha másképp mondom, Te mint elüldözött/kivándorolt, nyugalmas eletet élsz, egy országban, erre a másik elüldözött/kivándorolt, elmagyarázza Neked, hogy a Te jóléted, Nem jó sem neked, sem senkinek, és egy budos gazdasági pióca vagy(mert gyakorlatilag azzal tesz egyenlővé az ilyen gondolkodás), egyenrangú vagy az utolsó börtöntöltelékkel, miközben maga is mehetett volna pl Svájcba csak ugye ott kicsit szorosabb a közeg, nem lehet Magyarkodni... :K

Es tegyük hozza az egész migrációs láz az unión belül is gazdasági érdekből történik....Vagyis bagoly mondja verébnek...Es meg hülyének is néz nem kicsit :U

Ez a bajom, mindenkit hülyének néznek, de nem értem miért?
Erre keresem a választ, csak ugye a részletek nélkül nehéz értelmezni :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.