Hirdetés

2021. március 1., hétfő

Gyorskeresés

(#1) futo001

futo001
senior tag

Valamiert azt hittem nem vagy mar Ausztraliaban.

¯\_(ツ)_/¯

(#2) Luck Dragon

Miért kell neked mindig csúszó mászót fotózni ?! :DDD
Szivárványos kép az szép .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,IPhone SE 2020,Android One R.I.P

(#3) Agyturbina válasza futo001 (#1) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Az nem en vagyok, Ha nem kfdx vagy hogyishívják kolléga.

Nem tervezem a költözést eme országból :N

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#4) Agyturbina válasza Luck Dragon (#2) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Az kérlek nem csúszó mászó, hanem ugráló. :C

Különben ö a kertünkben lakik, a kutyák vették észre, szegényem minden este elindul partnert keresni. Egyik este valami érdekes hangot hallottunk, hát mi más, a Zsömi kutya az orrával vizslatna, mi is az, a béka meg kétségbe esve "brekeg". :DDD

Azóta vigyázunk rá is, és feltöltjük vízzel a kis tavat, hogy jól érezze magát. Nincs is nagyon se szúnyog, se légy.

:R

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#5) Fred23

Fred23
veterán

Szép tájak, de hogy az a béka milyen mérgesen néz!

(#6) Luck Dragon válasza Fred23 (#5) üzenetére

Ha egyszer Turbina kutyái piszkálják ne is csodálkozz ezen . :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,IPhone SE 2020,Android One R.I.P

(#7) Luck Dragon válasza Agyturbina (#4) üzenetére

Felőlem lehet ugráló is , akkor is undi. :DDD

(#8) Agyturbina válasza Luck Dragon (#7) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Én meg a lovakért nem vagyok oda. Max messziről. :DDD

(#9) Luck Dragon válasza Agyturbina (#8) üzenetére

Bezzeg egyes témákon meg szeretsz lovagolni . ;]

(#10) Agyturbina válasza Luck Dragon (#9) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Jobban szeretem ha lóvá tesznek :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.