Hirdetés

2021. szeptember 27., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Luck Dragon

Nagyon szép :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) Agyturbina válasza Luck Dragon (#1) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Orulok hogy tetszik :C

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#3) Luck Dragon válasza Agyturbina (#2) üzenetére

Táj képek most sokkal jobban sikerültek mint múltkor .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Agyturbina válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Idoben nincs sorrendben, fogalmam sincs mikor melyik :)

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#5) KISDUCK

KISDUCK
őstag

Elég jampi. Az a vörös homokos táj igen szép. :)

(#6) Agyturbina válasza KISDUCK (#5) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

A kovetkezo 2 hetben megint 60m hosszu Road train-eket elozok, a 2X1 savos utakon, ahol a ket falu kozott atlagban 120km van, 5-6km hosszu egyenesekkel.

Sivatag ;]

(#7) UnA válasza KISDUCK (#5) üzenetére

UnA
Korrektor
LOGOUT blog

Az ősi Gondwana vöröse...

(#8) Agyturbina válasza UnA (#7) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

A végén az Uluru, ami Shona nyelven ~ Uhuru és valami bazi nagy dologra utal.

(#9) Csupingo válasza Agyturbina (#8) üzenetére

Csupingo
addikt

A képeken az jön át, hogy szép, szinte érintetlen természet, viszont sokszor egész kies. Persze az is lehet szép, inkább az zavar, hogy talán ezek miatt gondolják az ottani emberek, hogy a nagy pusztában nem baj ha otthagyjuk az emberi mocskot, nem is látszik, elfér az, majd elrohad 300 év alatt címszóval. Nagyon el tudják rontani a látképet az ilyen dolgok. Sajnos ilyen az emberiség. Szebbé, jobbá még nem tettük a Földet, csak rosszabbá.

Azt nem értettem a filmben, hogy a vietnámi haláltáborban, a szovjet őrök lengyel egyenruhában, miért románul káromkodnak. (M-N)

(#10) flymi

flymi
addikt

Bitang szép hely a Föld másik fele (is). Kár, h tele van emeberevő pókokkal, sziszegő cápákkal és lábatlan csúszómászókkal.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#11) whbear

whbear
senior tag

Mekkora az átlagos háttérsugárzás azon a területen? Mert az 1950-1960as években csúnya dolgokat műveltek ott az angolok.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux KDE, XFCE

(#12) Eastman

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Gyönyörű színek!

https://www.youtube.com/watch?v=zpUDGWTAB58

(#13) Agyturbina válasza Csupingo (#9) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Tudom sajnos, de kezdek ROM- ot cserélni magam is. Senkit sem érdekel, így lassan engem sem.
Sajnálom, max annyit tehetek, hogy legalább magam nem szemetelek. :(

(#14) Agyturbina válasza whbear (#11) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Az közép AU volt, mi attól még messze vagyunk.
Keress rá Goldfields WA.
Különben nem tudom, mennyi a háttér sugárzás, igaz nem is érdekel személy szerint. Nem terveztem, hogy örökké élni fogok, max még 34 évet. Én már visszafelé számolok.

(#15) Agyturbina válasza flymi (#10) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Eddig 1darab kígyóval találkoztam, aki problémát okozhatott volna. A tehén szerintem veszélyesebb az út közepén, és abból van dögivel.

Nincs mitől félni, a cipőmet a szobám előtt hagyom kint minden este. A szabad ég alatt. Senki nem akart még beköltözni, igaz biológiai hadviselést folytatok. :DDD

(#16) whbear válasza Agyturbina (#14) üzenetére

whbear
senior tag

Igen, ez valóban nem az a környék. Jól kiszámoltad a B oldal hosszát...

Arch Linux KDE, XFCE

(#17) Agyturbina válasza whbear (#16) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

En ugy tudom a legközelebbi robbantás Dél AU ban volt aminek a határa barátok között is 500km innen.

Link

Ezért nem is érdeklődtem sosem :N

(#18) Agyturbina válasza Eastman (#12) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Csak Neked, ma lőttem

(#19) Csupingo válasza Agyturbina (#18) üzenetére

Csupingo
addikt

Atomfelhők?

Azt nem értettem a filmben, hogy a vietnámi haláltáborban, a szovjet őrök lengyel egyenruhában, miért románul káromkodnak. (M-N)

(#20) Agyturbina válasza Csupingo (#19) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Dupla szivarvany, csak sasolni kell a kepet hozza(legalabbis amit a szememmel lattam az volt) es igen atom felhok, mert atomokbol allnak a felhok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) abridabri válasza Agyturbina (#20) üzenetére

abridabri
addikt

Breaking News : Ausztráliában atomfelhőket láttak !
:))

Szép képek ,ment is háttérképnek a naplementés :R

(#22) Eastman válasza Agyturbina (#18) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Uhh. Gyönyörű!

Csak Neked, ma lőttem:

+

(Check the file name... ;) )

[ Szerkesztve ]

(#23) Agyturbina válasza Eastman (#22) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Milyen gizda az a kólás palack :)
Nalunk 600ml furcsa újra látni a girhes tesót :)

Különben gyönyörű, ilyen szép kólás palack kompozíciót ritkán látni :C
Muvesz-e vagy e?

(#24) Agyturbina válasza Agyturbina (#17) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Ponltositom magam 767 Kalgoorlie-Ecula tav :R
Rosszul emlekeztem, igaz regen jartam azon az uton, akkor is csak egyszer.

(#25) Eastman válasza Agyturbina (#23) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Szeretem azt hinni, hogy igen. Egyébként lóf__azt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#26) Agyturbina válasza Eastman (#25) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Jo iranyba haladunk, ez tetszik ha van lof@sz, akkor baj mar nem lehet, a kepek keszitoje is igy velekedik, ezert minden beszelgetesunk alkalmaval kiterunk eme problemakorre. Ha 2 van az meg jobb, egy a seggedbe meg egy a kezedbe, hogy tudjad mi van a seggedbe. :DDD

(#27) HussarF

Pont reklamálni akartam road train-es képekért, de aztán legörgettem :)

Gyerekként az volt az álmom, hogy road train sofőr leszek. Aztán máshogy alakultak a dolgok :)

(#28) Luck Dragon válasza HussarF (#27) üzenetére

Azóta teher vonat vezető lettél ? :DDD :R

(#29) Agyturbina válasza HussarF (#27) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Uj divatra lettem figyemes, a 4. felpotkocsit, ami a felpotkocsiknak is a fele, mostanaban az utolso elotti helyre rakjak, eddig mindig a gepes utan olt kozvetlenul. Gondolom igy kevesbbe kigyozik, mert amikor mesz mogottuk akkor siman van egy meter kilengese jobra balra, a szerelvenynek.

(#30) HussarF válasza Agyturbina (#29) üzenetére

De amit fényképeztél, azon csak 3 félpót van :(

(#31) Agyturbina válasza HussarF (#30) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Nem en fenykepeztem :N

Na majd akkor csinalok rola kepet, mert van a vontato, es van 3 felpotkocsi, meg egy fel felpotkocsi, max hossz valami 62.5m.

A kep minosege nem lesz ilyen csodalatos, de megigere kaptok egyet nemsokara. Most szolt a fonokom, penteken indulok Gascoyne Junction -ba Geraldton-on keresztul. Cirka 16 ora vezetes.

Egy kep a fel felpotkocsirol, az elso a gep utan :K

Kozben Googli mutatja az igazsagot a 4 potkocsis szerelvenyrol

[ Szerkesztve ]

(#32) KISDUCK válasza Agyturbina (#31) üzenetére

KISDUCK
őstag

Az igen, nyáron a bozótos sivatagos úton 16 óra, majd ha megállsz pihenni pár képet lőj nekünk! :)

(#33) HussarF válasza Agyturbina (#31) üzenetére

Aha, már látom, ez egy olyan félpót, aminél a tengelyek felett már nem a felépítmény van, hanem egy nyereg egy következő félpótnak. Igen, valószínűleg ilyesmi magyarázata lehet a dolognak, hogy stabilabb úgy a szerelvény: [link]

(#34) Lenry

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

valahogy így fog kinézni a Mars terraformálás után :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Agyturbina válasza Lenry (#34) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Nekem keszitik elo a terepet, igy van idom felkeszulni helyileg, a Marson valo eletre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) Agyturbina válasza HussarF (#33) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Az utolso felpotot leszamitva, az osszes felpot olyan, hogy van rajta nyereg, ha nyerges kivitel, de van vonorudas megoldas is. Igaz abban nem vagyok 100% biztos, hogy van belole 4 potkocsis.

[ Szerkesztve ]

(#37) HussarF válasza Agyturbina (#36) üzenetére

Nekem nem úgy tűnik. Pl. az ebben a posztban lévő képeken is, a hátrébb lévő félpótok egy külön konzolon vannak elöl, aminek van két tengelye, van rajta egy nyereg meg egy vonóháromszög(?) vagy valami hasonló.

(#38) Agyturbina válasza HussarF (#37) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Sosem ástam maga bele, úgyhogy valószínűleg igazad van. Lehet az csak egy kicsi kocsi (dolly) ami a köztes szerepet betölti. Majd egyszer megnézem :R

(#39) Eastman válasza Agyturbina (#31) üzenetére

Eastman
őstag
LOGOUT blog (1)

Gyalog sincs messze.

(#40) Lenry válasza Eastman (#39) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

gyalog sincs messzebb, csak tovább tart :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) Agyturbina válasza Eastman (#39) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Van egy ösvény valami 1000km hosszú. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Lenry válasza Agyturbina (#41) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

úgy látom nem ugyanazok az elképzeléseink a Family Friendly és a Moderate kifejezésekről, mint az ausztráloknak :DDD

(#43) Agyturbina válasza Lenry (#42) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Latod igy kell implementalni a benszulottek latasmodjat, nekik moderate es Family Friendly :DDD

(#44) Agyturbina

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Saját fényképek amelyek nem profik erre leledzenek

[ Szerkesztve ]

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.