Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ghoosty


Ghoosty
őstag

"mert szerintem "magam" fogom felépíteni, "

"mindenfele fancsali pofák nélkül nem egyszer 5-10 éven át húzódó építkezéseket :K"

:D Szerintem a kettő erősen összefügg.
Mindenesetre sok sikert, én már túl vagyok rajta.

(#2) Somatom


Somatom
veterán

Itt valami nem stimmel. Van már Harley -d? Ha nincs, akkor nem értem, hogy miért ingatlanra akarod költeni a pénzed. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) #90088192 válasza Ghoosty (#1) üzenetére


#90088192
törölt tag

Megboldogult szomszéd lakatos volt szakma szerint, mindig azt mondogatta: "A lakatos, mm-re pontosan dolgozik, a többiek, meg ettől nagyobb tűressél, így egy lakatos meg tudja csinálni a kőműves munkáját, az asztalosét"

És meg ki nem tudja milyen egyéb elvetemültségre nem képes :R

De ahogy latom a dolgokat, sokkalta jobb házat tudok építeni kétkezi munkával, mint a helyiek, az egyetlen dolog az idő.

Vagyis, megalkotom a terveimet, elmondom a szagembereknek(villanyszerelőt nem kell hívnom :DDD ), azok papírra vetik a terveimet, és utána mar csak hajcsárként kell közreműködnöm :DD

Meg ahogy Pistike azt elképzelte, ezert írtam, inkább lassacskán magam csinálom meg, mert másokban nem bízok, egy fikarcnyit sem :(

Itt van a kutya elásva, amit sokan fejcsóválva azt mondjak ez lehetetlen.

Kibérlem a kis exkavátort kiásom az alapot, lefektetem a szolgáltatásokhoz kellő csöveket, bezsaluzom. bevasalom és így tovább, gyakorlatilag mindent meg tudok csinálni :K

Ami kell hozza, Idő, Idő és pénz :DDD

Nyugdíjas éveinkre lesz hol lakni, úgy tervezem :D

Gratula neked, meg mindig itt vagy velünk, úgyhogy annyira nem lehet rossz ;]

(#4) Ghoosty válasza #90088192 (#3) üzenetére


Ghoosty
őstag

Lehet, hogy félreérthető voltam, de egy építkezésen vagyok túl, ahol igyekeztem sok dolgot én csinálni, de mindent lehetetlen, vagy tényleg nyugdíjas koromra lenne kész. Még mindig nem 100%-os, pedig már 5 éve kezdtük.
Mondjuk korábbról az rémlik, hogy te nem akarsz gyereket, így azért valamivel könnyebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.