Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Remélem olvashatóra sikeredett :P ha nem ott a leírás miértre :))

(#2) sztanozs válasza #90088192 (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

wut :F

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) #90088192 válasza sztanozs (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

It mi lenne az ertetlenkedes oka? :R

(#4) erer1000 válasza #90088192 (#3) üzenetére


erer1000
őstag

hogy mi a franc ez az egész :F :F :F :F

átláthataltan, és alig lehet valamit kihámozni a szövegből

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#5) freeknight válasza erer1000 (#4) üzenetére


freeknight
őstag

Óda a zöldhöz, ami feltételezhetően a matéria hatása alatt lett írva :DDD

(#6) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Engem egyszer altatásos műtét helyett helyi érzéstelenítéssel csináltak meg. (Elromlott az altatógép)
Azt leszámítva, hogy végig láttam/hallottam mindent, teljesen le volt zsibbadva az egész fejem, csoda, hogy pislogni tudtam.
Vér, hideg kórházi szoba, stb stb... Aludni persze nem tudtam én sem, volt hogy arra ébredtem, hogy majd megfulladtam. Viszont amikor bedobtam a szunyát, akkor se kép-se hang. Azóta sem aludtam olyan jó 1-1 órákat.

Szerintem a cikkíró túladagolta magát fájdalomcsillapítóval az eljárás alatt, de nem is igazán értem, hogy egy félkómás emberre hogy lehet bízni a szer adagolását?!

A tiszta fű, vagy nevezzük nevén Cannabis, egy nagyon hatásos fájdalomcsillapító szer.
A drognak minősítése nagyjából anno a 20. század közepén kiváló üzleti húzás volt, másra nem nagyon volt jó.
Köszvényre, reumára, ízületi fájdalmakban szenvedőknek fel lehetne írni receptre, ráadásul növeli az étvágyat és a folyadékbevitelt. Sclerosis Multiplex (sajnos édesapám is ebben szenved) tüneti kezelésére, görcsösség (epilepszia), remegés és alvászavar kezelésére is kiválóan alkalmas (lenne). Mellesleg az emberiség már időszámításunk kezdete előtt is használta ezt a növényt gyógyításra.
Az óceánon túl annyira divatos kedélybetegségre/depresszióra felírt ződ nem ésszerű és sokan ezért is ellenzik a legálissá tételét, de szerintem bizonyos szinten lenne létjogosultsága.
Fűben fában orvosság... Ma meg az ember két marokra zabálja a sok szintetikus szart, ami nem mondom hogy rövid távon nem hatásos vagy rossz, de valamilyen káros mellékhatása tuti, hogy van vagy lesz.

Láttatok már őrjöngő marihuána fogyasztót? :F

Rengeteg növény van, ami alternatív megoldás egyes betegségekre, tünetek kezelésére, csak párat had soroljak fel: zsálya, citromfű, körömvirág, aloe vera, ...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7) #90088192 válasza erer1000 (#4) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ha ezzel kezdesz kepben vagy :)

Nem voltam, vagy vagyok betepve...max amit a fajdalom csillapito amit szedek ibuprfen enged. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) #90088192 válasza flymi (#6) üzenetére


#90088192
törölt tag

Aki érti miről beszelek és miért, annak nem kell sokat mondani, elég lefesteni, hogyan működik a "bukott nyugati" vilagban a kórház, és mik az elvárasok. Miért torzak ezek a viszonyok.
Majd el felejtettem, barátnőm tanult növénytant is, elég komolyan mert érdekelte. Csak nincs rá piac...

[ Szerkesztve ]

(#9) sztanozs válasza #90088192 (#3) üzenetére


sztanozs
veterán

Az előző bejegyzést sem értettem (műtét) - de vsz csak én nem követem az eseményeket.

Mindenesetre ebből a bejegyzésből nem sok mindent fogtam fel, csak hogy nem voltál túl összeszedett a műtét után, és hogy volt valami a klímával és a zuhanyzással.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) #90088192 válasza sztanozs (#9) üzenetére


#90088192
törölt tag

Direkt trukkosre csinaltam, de nem gondoltam ennyire komplikalt a gondolatmenetem. /a lényeg, a hülyék úgy lehűtenek, gyakorlatilag a pocsod 0 fok alatti hőmérsékletet jelez vissza, vagyis nincs mit megfognod....ez a tapasztalat :) lenyegbevagoan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.