Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) milanmylo


milanmylo
aktív tag

300-ért eléggé best buy lenne :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#2) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Tehát eddig:
Laptopok: Alul vastag, kijelző vékony.
Most:
Surface: Alul vékony, ,,kijelző,, vastag!
Micsoda fejlődés:D! Végülis formailag visszajutnak Tabletből laptopba. Valószínű, hogy felhasználói élményt tekintve mérföldekkel jobb egy WP8, egy Windows7-es laptoptól, de akkor is, az a része, hogy ez innováció, kicsit bullshit szagú.
Persze jómagam is egy WP tleóra csorgatom a nyálam:D

(#3) Peterson_


Peterson_
addikt

Úgylegyen.
Megy itt a mézesmadzag húzogatás...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#4) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Az MS jó úton halad, hogy keresztbe tegyen a partnereinek, és azok berágjanak rá...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) lmisi


lmisi
senior tag

C10-t rá és akkor lesz rá alkalmazás is :DDD

(#6) oO7 válasza imisomogyi (#2) üzenetére


oO7
őstag

Ez majdnem olyan értelmes logikára vall, mint a "minden második windows szar"... Megsúgom, hogy az "alja" ami ugye a billentyűzet, az nem része a gépnek, hanem egy lecsatolható védőtok... Innentől kezdve el is bukott a notebookokkal való összehasonlítás alapja...

(#7) Beri78


Beri78
őstag

legyen 300, de persze jobb lenne a 200 :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez tuti 100k körül kezd majd itthon, bármennyiért is adják az amcsiknál - de ne legyen igazam!

(#9) ng0ofy válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ne legyen! De lesz.... ):

(#10) Misser válasza Beri78 (#7) üzenetére


Misser
tag

200ért akkor is vennék, ha semmi szükségem nem lenne rá : )

(#11) pszili8


pszili8
aktív tag

Azért jók ezek a hírek,mert amikor megjelenik és nem ennyibe fog kerülni,akkor mindenki köpköd majd,hogy mekkora f*s.Azért 199$ elég hihetetlen,bár a MS megtehetné,de nem fognak prémium cuccot ennyiért adni.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Biztos hogy kamu a hír. A 300 $-os ár inkább reális, jó is lenne annyiért. De szerintem kizárt hogy annyin kezdjen. Mondjuk nálunk a 300 $ az 300 Euró ugyebár. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) azopi74 válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


azopi74
addikt

"Az MS jó úton halad, hogy keresztbe tegyen a partnereinek, és azok berágjanak rá..."

ACER már eléggé berágott, és jól meg is fenyegette őket...

(#14) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szerintem a 16 gigás verzió 500$-ba fog kerülni. Nem éljünk álomvilágban.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15) lmisi


lmisi
senior tag

Az ms még soha nem tett ilyet.
Beválalni készülékenként 200 dodó minuszt nagyon durva.
(Az almapadon fele ennyi nyereség per darab.) ez instatn 1-2 milliárd dollár veszteséget is termelhetné éves szinten kb
Szerintem a 199 dollár az akciós winRt licencre vonatkozik :DDD

(#16) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Lehetetlen. :DDD szvsz. kamu, de ha igaz is akkor se lesz occó kis hazánkban.

(#17) azopi74


azopi74
addikt

Ha 200 lesz tényleg, négyet veszek rögtön, egyet-egyet a család minden tagjának :)
De ez biztos kamu hír, az igaz, hogy ezzel a lépéssel kivéreztetné minden versenytársat, de saját WinRT-s OEM partnereit is elkaszálná, sőt a Windows 8-as hibrideket is ellehetetlenítené a piacon. (Vagy brutális árcsökkentésre kényszerítené) Szerintem többet veszítene vele, mint nyerne, ráadásul egy jó kis dömpingár vizsgálattal is szembe kéne nézni a különféle EU-s és USAbeli versenyhivatalok jóvoltából.

(#18) Tomy Yayo válasza imisomogyi (#2) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Igen, csak éppenséggel most olyan vékony maga az egész "gép", mint a laptopokon a kijelző rész... gondolkozz :U Ami persze a súlyra is igen kedvező hatással van, és fene tudja hogy, de a helyszűke ellenére kétszer olyan jó az üzemidejük akkuról használva. Igazad van, tényleg zéró fejlődés...

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#19) azopi74 válasza lmisi (#15) üzenetére


azopi74
addikt

"Beválalni készülékenként 200 dodó minuszt nagyon durva."

Főleg, ha beszámítjuk, hogy mekkora kereslet lenne iránta ilyen áron. 30 milliót simán eladnának belőle az első negyedévben, az 6 Mrd dollár veszteség, annyi, mint amennyit leírt az aquantive miatt :)
Bár aquantive goddwill mintájára aktiválhatnák ezt a költséget is az eszközök közé, és majd 5 év múlva leírják, amikor már mindenki elfelejti cash-outflow-ot :)

(#20) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az MS anno az első XBoxot is durva veszteséggel árulta. Mondjuk itt én sem hiszek a 200 dodóban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) gabor85


gabor85
őstag

300 vagy több dodó, az a reális.
Össze kéne állnunk vásárolni :)

(#22) Fkris válasza gabor85 (#21) üzenetére


Fkris
őstag

Támogatom az ötletet.
Mivel valószínű, hogy a fentebb említett 300$=300€ igaz(vagy 400), ezért ha mondjuk külföldről(ebay) rendelnénk nagyobb mennyiséget, akkor a szállítási költség nagyon minimális lenne, és sokkal jobban megérné mindenkinek.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#23) ng0ofy válasza gabor85 (#21) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ha valóban 200 dollár lesz az USAban, nálunk pedig a duplája, ahogy lenni szokott, akkor biztos beindul az okos összefogás, mint a kindle esetében :D

(#24) floatr


floatr
veterán

Be tudná vállalni, ahogy a lumiáknál is megtette. Kicsinálná az OEM partnereit, de felfuttatni meg majd csak az alkalmazásokkal lehetne, amiből később vissza tudná finanszírozni a dolgot :)

"Gee, Brain, what do you want to do tonight?
The same thing we do every night, Pinky - try to take over the world!"

(#25) Kashim válasza Fkris (#22) üzenetére


Kashim
őstag

Vám+áfát azért ne felejtsétek ki a kalkulációból.

(#26) tDr1v3r válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak tudnám, hogy mire fel... a Nexusnál se sírt egyik gyártó se.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) Kanczy


Kanczy
veterán

Ha 100-110k körül lesz a 16os nyitóára, launch day vétel lesz nekem :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#28) vicze válasza Oppenheimer (#14) üzenetére


vicze
félisten

Mi eben az álomvilág? A TF300 pont ennyi kint és ez egy aluházzal több HW-ban és egy IPS kijelzővel kevesebb. Ugye ez referencia termék az MS nem meggazdagodni akar egy US only termékből. A 300$ a reális ár, a 250$ lenne a merész.
Csak a 10-es kijelző miatt nem lehet 200-ra kihozni, azt kivéve, ugyan az mint a Nexus7.

[ Szerkesztve ]

(#29) gabor85 válasza ng0ofy (#23) üzenetére


gabor85
őstag

És ez melyik fórumban/blogban szokott ilyen indulni? Az ilyenekről rendszerint le szoktam maradni... :))

ja és mégvalami, mivel nem csak nekem lesz, lehet magyarítani az RT-t?

[ Szerkesztve ]

(#30) Воланд válasza gabor85 (#29) üzenetére


Воланд
titán

ja és mégvalami, mivel nem csak nekem lesz, lehet magyarítani az RT-t?"

jo kerdes. a sima win8-nal kiadasfuggetlen a nyelv megvaltoztatasa, remelhetoleg az rt-kre is felmennek a nyelvi csomagok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) Воланд válasza azopi74 (#13) üzenetére


Воланд
titán

ekozben a hp-nel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) lmisi válasza vicze (#28) üzenetére


lmisi
senior tag

+ touch/type cover included?
Ramot titkolják lehet 2 giga.
Microsd, Usb2.0, microHD, Aksi is lehet nagyobb.
Azért a nexus7-ben kevesebb van.

(#33) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Eltudok képzelni egy kissé "lebutított" Surface W8 RT-t 200 dodóért. Mondjuk egy Wi-fi only, 16 GB. billentyűzet nélkül... Az is elég durva lenne, kábé 60-65 ezer forint lenne nálunk, simán vennék még az iPad-em mellé is ;]
A beharangozott alap Surface, 64 GB smartcover/bill (3G?). inkább a 400 dolláros tartományban lesz szerintem. Annyiért is igen csak jó vétel lehet (kb. 120E Ft.), esélyjel indulhatna az iPad-ek ellen.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#34) vicze válasza lmisi (#32) üzenetére


vicze
félisten

Szerinted hozzád vágják ingyen a covert? :D
RAM-ról semmit nem tudunk. Nem láttam arról hivatalos infót. Az I/O csatlakozó azért filléres dolog (TF300-on csak USB nincs). Az aksi valóban nagyobb (31.5 W-h (Surface)/42 W-h (Surface Pro)), azért is mondom, hogy 300 a reális.

[ Szerkesztve ]

(#35) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Ha így lesz, tuti veszek egyet :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#36) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szerintem még 400$-t is bőven megér a cucc, főleg hogy a konkurensek jóval drágábbak. :K

(#37) justaview


justaview
őstag

A 200USD-t hívják ragadozó árazásnak jelen esetben.

(#38) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Várhatóan lesz új Brazos alapú Win8 tablet egyébként?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#39) adrianv


adrianv
tag

A google nem szorítja ki ugyanúgy a partnereit, az árazásásával???

Sorry for party rocking!!!

(#40) Alwares válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


Alwares
aktív tag

Hát a Nexus 7 után szerintem ez borítékolható :S

(#41) tDr1v3r válasza adrianv (#39) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De... viszont nem kéne elfelejteni hogy ez is referenciamodell, ami árazásban is példát mutat a többi gyártónak.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.