Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] AGP-s királyok

Hozzászólások

(#11) GAI válasza Speed® (#9) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

hát nem tudom... esetleg egy kétmagos s939 vagy s775 (nem core2 hanem pentium d) kiépítése még megfontolandó lehet, akkoriban talán tényleg többen tolták még AGP-s lappal is... bár mind az x850, mind az x1950 neked is lehetett volna pcie-s, és alaplapból is sokkal gyakoribb az olyan :)

Tudom amúgy hogy kevés alájuk a P4, de pont ez lenne a teszt egyik lényege, hogy ki tudja-e futni magát egy ekkora kártya egy életszerű AGP-s konfigban? Hiszen egyébként nyilvánvalóan tudjuk, hogy a 3850 leveri az összes régebbi vasat mint vak a poharat, erről fölösleges lenne egy külön cikk, illetve ez jól kijön a nagycikkem PCIE-s részéből is.

Ez az új írás inkább azt feszegetné, hogy érdemes volt-e venni anno AGP-hez egy ekkora vasat? A nagycikkem egyértelműen azt hozta ki, hogy nem, de ott elavultabb játékokkal teszteltem a régi dx7-8 kártyák miatt, és az az új vasaknak nem annyira kedvez. Ezért gondoltam most arra, hogy rájuk eresztek erősebb játékokat egy hasonló tesztkonfiggal, mint az volt. De annak nem sok értelmét látom, hogy kvázi reprodukáljam a PCIE-s erősorrendet még egyszer AGP-re is, hiszen az már egyszer megvolt...

Gondolkozom még ezen, úgyis a jövő hét folyamán még el kell másznom a város másik felére a 9800XT-ért, és X850XT-m sincs még...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] AGP-s királyok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.