Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Tumblr?

(#2) zH.


zH.
senior tag

Logout.hu? :D

just be

(#3) barnam_ válasza zH. (#2) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hogy erre nem gondoltam :W :)

yetike: a Tumblr-t megnézem, köszi.

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

a reklámokkal ,hogy és mennyit lehet pénzt keresni?
mondjuk van egy sikeres blogod,napi mittomén két-háromszáz látogatóval akkor felajánlanak cégek havi x öszeget? mennyi az x meg hogysmint?
esetleg valami cikkel megvághatnátok:D érdekel a téma

There's an app for that

(#5) barnam_ válasza <NewL> (#4) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát egyrészt van a Google Adsense. Másrészt meg a blog.hu-n ezt írják:
A Sültgalamb (Index hirdetéses modell) azt jelenti, hogy minden oldalletöltésnél a mi hirdetéseink jelennek meg az oldaladon, tehát odaadod nekünk a blogod felületeit (te nem rakhatsz ki saját hirdetést). Ezért cserébe egyedi megállapodás alapján, forgalom alapján fizetünk neked valamekkora összeget. A blogod megjelenhet az Index címlapon a blogketrecben. Ezt a modellt nem lehet kérni, mi ajánljuk fel neked, ha úgy gondoljuk, hogy tudjuk értékesíteni a blogodat. [Forrás]

Nyilván ehhez tartalom is kell, ilyenekkel hogy phingottam meg x-edik *vas* bejegyzésekkel nem lehet kikerülni a címlapra... :U

(#6) Thunderzolee

És ez azt is jelenti, h innét elmész? :O

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) barnam_ válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sajnos igen. El kell mennem. :(

Sörözni :DDD

(#8) zoo8800 válasza barnam_ (#7) üzenetére


zoo8800
veterán

nem ittál ma már eleget? :DD

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#9) Fecogame


Fecogame
veterán

Ingyenblog.hu :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) Drenadar


Drenadar
veterán

livejournal.com?

(#11) barnam_


barnam_
nagyúr

Egyelőre design terén a Tumblr viszi a prímet :)
Annyi téma van, hogy végig se bírom nézni.

(#12) dabadab


dabadab
titán

A freeblog.hu-t nezted?
Egyebkent nem ertem, miert kellene elmenned innen, meg soha nem bannoltunk :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#13) barnam_ válasza dabadab (#12) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt még nem.
De ki mondta hogy el akarok innen menni?
Annyi hogy személyes bejegyzést nem a lougout-ra fogok írni, hanem külön oldalra. Logout címlapra meg PH-ra attól még írni fogok :)

(#14) dabadab válasza barnam_ (#13) üzenetére


dabadab
titán

"De ki mondta hogy el akarok innen menni?"

Ja, meg nem szoltak neked? :D
(Egyebkent a #7 alapjan tamadt ez az erzesem, sot, akarhanyszor elolvasom, nem tudok ra mas ertelmezest talalni.)

DRM is theft

(#15) barnam_ válasza dabadab (#14) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ja, meg nem szoltak neked?
:DD

Pedig nagyon egyszerű a #7 értelme, vicc akart lenni :B

(#16) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ha a Napisz@rnak bejött a Worldpress, akkor szerintem neked is. Csak egy tipp volt. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#17) dabadab válasza barnam_ (#15) üzenetére


dabadab
titán

Ja, hogy a masodik mondatot is el kellett volna olvasni? Az ugy nem er :B

DRM is theft

(#18) barnam_ válasza JetiRulez (#16) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez aztán reklám a wordpress-nek :DDD
amúgy köszi a tippet.

(#17) dabadab: hát, nem árt :)

(#19) Dany007


Dany007
veterán

Hmmm de minek?
Csak nem olyan tartalmakat szeretnél írni amik itt nem megengedettek? ;)
Mert másképp nem látom sok értelmét.

(#20) barnam_ válasza Dany007 (#19) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem akarok politikával, vagy egyéb ph-ra nem illő tartalommal foglalkozni :)
Rövid, fél - 1 oldalas írásokat akarok, ami címlapra kevés, viszont blogoutba (tisztelet a kivételnek) a sok szar közé nem akarom írni. (amiről beszéltünk privátban is, hogy az alja bejegyzések több figyelmet kapnak, mint a gondosan megírt, tartalmasabb írások.)

(#21) The DJ


The DJ
addikt

Kövezzetek meg, de én az egyik ingyenes blogszolgáltatót sem bírom. Egyszerűen zavar, ha nincs teljesen szabad kezem mindenben. Ha nem szabhatom teljesen át a témákat, ha nem rakhatok oda olyan dolgokat, amik szerintem jól néznének ki ott. Zavar a megkötöttség és nálam ott kezdődik a blog is, hogy saját tárhely, saját blogmotor (Wordpress mondjuk) és uccu neki, mindent az elejétől.

A WP egyébként már régen nem csak egy blogolásra alkalmas kis valami, már a sokadik komplett, dinamikus weboldalt készítem el a segítségével és bizony nagyon hasznos segítőtárs, főleg olyan site-ok esetében, ahol a tartalom, a friss információk dominálnak.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#22) barnam_ válasza The DJ (#21) üzenetére


barnam_
nagyúr

Abszolút igazad van, minden blogszolgáltatónál van valami negatívum, kompromisszum. Ezért nem is nagyon tudok választani egyelőre.

WP-t én is ismerem, de nem vagyok valami pro PHP-ban, azért a saját weblap egyelőre kiesik.

(#23) The DJ válasza barnam_ (#22) üzenetére


The DJ
addikt

Szerencsére a legritkább esetben kell PHP vagy egyéb tudás a WP mellé, feltenni gyerekjáték, utána pedig csak a milliárd sablon közül kell kiválasztani egyet, amit szintén weben keresztül töltesz fel. Mindezt persze magyar nyelven. Aztán nem is beszéltem már a szintén rengeteg kiegészítőről, amivel komplett komoly weboldallá varázsolhatod a kis blognak szánt valamidet. Szavazások, letöltések, vendégkönyv, fórum, bármi :)

De persze nem vagyok a WP alkalmazottja, nem rábeszélni akarlak. Koránt sem tökéletes ez sem, csak én eléggé megkedveltem már és kézre is esik. :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#24) barnam_ válasza The DJ (#23) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na ha ilyen egyszerű, kipróbálom :)
Viszont domaint + tárhelyet nem akarok fizetni, tehát kellene egy ingyenes tárhelyszolgáltató.

SQL kell egy ilyen oldalhoz? (gondolom kell)

(#25) The DJ válasza barnam_ (#24) üzenetére


The DJ
addikt

MySQL természetesen szükségeltetik, az összes információt ott tárolja, ergo frissíteni, költöztetni is sokkal könnyebb, valamint véletlenül ha letörölsz FTP-ről valamit, akkor sincs gond.

Ha ingyenes tárhelyszolgáltató, akkor pedig róluk hallottam a legkevesebb gondot: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#26) Dany007 válasza barnam_ (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Ah értem. Ez lett volna a második tippem.
A gond csak az, hogy akkor látogatottsága se lesz =/
Egyébként igazad van.

(#27) 7 válasza barnam_ (#24) üzenetére


7
addikt

A co.cc-nél pedig kis szerencsével tudsz neked megfelelő domaint találni, ami ingyenes is. Megkötése összesen annyi van, hogy azt a mailcímet, amit regisztrációnál megadsz, mindaddig életben tartsd, amíg a domainedet is, mert utólag megváltoztatni nem lehet. :)

Vagy ha esetleg úgy gondolod, hogy 90 naponként minimum 25 látogatót össze tudsz szedni, akkor .tk végződésű domaint igényelhetsz a dot.tk-n. Ebben mindössze annyi a ciki, hogy ha 90 naponta nem jön össze 25 látogató, fuccs a domainnek :)

(#28) barnam_ válasza 7 (#27) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na, haladok :)
000webhost a tárhely, .tk-s domain, már a wordpress-t is feltettem.
Jelenleg próbálom minél jobban az igényeimre szabni.

ja és köszi az ötletet :R

(#26) Dany007:
A gond csak az, hogy akkor látogatottsága se lesz

Ezzel úgy vagyok, hogy majd meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#29) The DJ válasza barnam_ (#28) üzenetére


The DJ
addikt

Hajrá, a végeredményt majd mutasd :R

Én is használok, azaz regisztráltam már .tk-s domaint, nincs is vele baj, de tényleg vigyázz, hogy meglegyen a kellő látogató, mert ciki, ha lesz egy címed, amit mondjuk néhány visszatérő vendég ismer, majd egyre többen, de esetleg mégse lesz meg a szükséges szám és törlik. A későbbiekben érdemes lehet egy .info domaint regisztráltatni, fillérekért van már és azt biztos nem törli senki idő előtt :) Vagy megkéred egy ismerősödet, hogy adjon egy aldomaint neked, például: blogod.ismerősoldala.hu

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#30) barnam_ válasza The DJ (#29) üzenetére


barnam_
nagyúr

90 nap alatt 25 látogató, simán meglesz :)

Sikerült nagyjából belőnöm a wordpress-t: kiválasztottam a témát, widget-eket, beállításokat, stb stb. Viszont ez a .tk-s domain nem frankó. Azért mert a .tk regisztrációhoz már meg kell adni egy létező domaint, amire mutatni fog. Tehát a 000webhost-on úgy kellett regisztrálnom, hogy az ő domain-jüket használom, nem egy másikat. Szóval most a .tk-s címre bejön az oldal, de minden többi már a 000webhost domain-jén megy. :F

Meglehet azt csinálni hogy pl. a bejegyzések is .tk végződésűek legyenek?

WP-ben próbáltam a Honlap címe (URL):-t átírni a .tk-ra, akkor minden link .tk végződésű lesz, de nem működnek :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.