Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) Aggregátor

Aggregátor
(nagyúr)

lekérések sokasodjatok :B

(#2) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Egyedül at 512-es tetszik, bár nekem a mostaniak jönnek be leginkább.
360, F430, 599, 612, California na meg az új F450.:)

(#3) Aggregátor válasza keldorpapa88 (#2) üzenetére

Aggregátor
(nagyúr)

Direkt a régiek kerestem :)
Nekem is tetszenek az újabbak (456, 575, F430, 599, 612, stb stb), azok majd talán később lesznek ha lesznek.

(#4) dabadab

dabadab
(félisten)

A Dino meg a "The Persuaders!" (magyarul: "Minden lében két kanál") c. sorozatban szerepelt egy Aston Martin DBS társaságában (meg Tony Curtis és Roger Moore is ott voltak :) ).

DRM is theft

(#5) Xirtam válasza keldorpapa88 (#2) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Az 458 italia! nem új f430 igaz utobbinak a leváltására szakosodot!

(#6) Aggregátor válasza dabadab (#4) üzenetére

Aggregátor
(nagyúr)

Arról én is olvastam. Csak azt nem tudom hogy csak a főcímben látható, vagy rendesen mutogatják is a sorozatban? Mert ha az utóbbi, akkor lehet érdemes lenne nézni.

(#7) #43960832

(törölt tag)

Szerintem a Testarossa a legszebb Ferrari amit valaha készítettek. Nagyon durva a német autópályás videó. :R

(#8) dabadab válasza Aggregátor (#6) üzenetére

dabadab
(félisten)

Ezekkel az autókkal rohangálnak, kb annyit látszanak, mint Magnum 308 GTS-e, de szerintem nem emiatt érdemes megnézni :)

DRM is theft

(#9) Vakegérke

Egyszer vettem egy 250 GTO összeragasztgathatós modellt. Tetszett a kép a dobozon, ennyi volt az ok. Ragasztgattam lelkesen, matricáztam is, hiszen minden volt a dobozban.
Élmény volt, öröm volt, kész lett, ment a polcra.
Naponta gyönyörködtem benne, aztán a feleségem letörölgette róla a port, nem túl sikeresen. Leverte, és bizony rálépett.

Lehet, hogy az új csodák mindent űberelnek, azonban a nosztalgikus formák dobogtatják meg a szívemet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Aggregátor válasza Vakegérke (#9) üzenetére

Aggregátor
(nagyúr)

Ezt ismered?

A 250 GTO ellen építették Volpi grófnak, több Ferraris mérnök segített a kifejlesztésben. Gyorsabb lett mint a GTO... Enzo Ferrari nem kicsit lehetett ideges. :)

dabadab: no akkor majd belenézek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Vakegérke válasza Aggregátor (#10) üzenetére

Bevallom, nem vagyok ismerős Ferrari ügyben. Számomra az összeragasztgatott modell volt az, ami vonzott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) tibi666 válasza #43960832 (#7) üzenetére

tibi666
(senior tag)

szerintem is, és olcsón lehet már kapni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.