Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) barnam_


barnam_
nagyúr

Becsüljétek meg, mert egy délutánom ráment erre a postra :) (a képekkel megszenvedtem)

(#2) madstunt


madstunt
addikt

Fura de a három csúf jelölt amit linkeltél tényleg nem voltak olyan szépek de valahogy nem tudnám egyikre se rámondani hogy csúnya:) sőt a 400 még birtoklási vágyat is kiváltott:)

(#3) barnam_ válasza madstunt (#2) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én se, de muszáj volt egy csúfot is keresni, ha ragaszkodok a címhez. Mindegyiknél csak apró hiba van: a 212-nél a hűtőmaszk, a 330-nál a dupla lámpa, a 400-nál a bukólámpa alatti részre nem tennék lámpát.

Még ezt találtam ami ronda (google szerint), de ez verseny autó, nem a szépség a lényeg :D

(#4) barnam_


barnam_
nagyúr

Tettem fel képeket a 412 belsejéről, nézzétek meg.
Hát nem baromi jól néz ki? Olyan a műszerfal, mintha valami repülőgépben ülnél.
És mindent bőr borít :C Nem úgy mint a mostani műanyag autókban, amitől hányni tudnék.

(#5) Lenry


Lenry
félisten

az F40 egy állat... :R

tetszik a totalcaros írás végén a mondat:
Nem vitás, az igazi, kőkemény, elektronikamentes sportkocsik korszakát a Ferrarinak kellett lezárnia. Méghozzá addig, amíg a Commendatore még élt. Ennél szebben nem lehetett volna az autózás legromantikusabb időszakának végére pontot tenni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) barnam_ válasza Lenry (#5) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, az egész történetben van valami, amitől olyan meseszerű. Talán a romantika :))

(#7) grabber


grabber
addikt

(#8) barnam_ válasza grabber (#7) üzenetére


barnam_
nagyúr

Libabőrös leszek tőle :R

Ez ami még nagyon durva:
Ferrari F360 Kreissieg F1 kipufogóval, ugyanez egy 512TR-en

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.