Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) snake1977 válasza aggleány (#19) üzenetére


snake1977
őstag

Szerintem a belső érték magát az embert határozza meg elsősorban, viszont ezen túlmenően a külső is bizony nagyon fontos. (legalábbis egy szintig, azért a vasorrú bábával nem randiznék) Az emberek nagyrésze váltig bizonygatja hogy nem a külső a fontos, én erre azt mondom 60 felett meglehet így van, de lehet bármilyen megbízható, érett, magas érzelmi intelligenciával megáldva egy ember, ha külsőleg nincs ami megfogja a másik felet akkor esélytelen.
Talán úgy lehetne legjobban összefoglalni hogy külső és belső együtt határozza meg a férfit, nőt, az embert. De hogy idézzek egy klasszikus mondást, a külső megfog a belső megtart. :)
A sok festék egy nőn engem személy szerint taszít, ha valaki nagyon szereti magát vakolni az menjen kőművesnek. :D Megvannak az egészséges női praktikák, nem kell elengedhetetlenül a szoknya, fél kiló smink, egy igazi nő szexi tud lenni akár egy kockás ingben és egy shortban is, ha tudja mi áll jól rajta. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.