Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) aggleány válasza Nowhereman (#96) üzenetére


aggleány
addikt

Szerinted hülyeség, szerintem nem. Részemről soha nem voltam fogékony azokra a dolgokra, amiket megpróbálnak belém magyarázni akárkik. A továbbiakat nem fejteném ki, mert a fórumon nem szabad politizálni.

Mivel jelenleg Pesten élek, ezt tudom alapul venni. Régebben Kecskeméten éltem, ott nem volt ennyire gáz a helyzet, viszont akkor még nem is voltak olyan problémái az embereknek a megélhetéssel, mint most.

Chaser

Ezt én is hallottam, és eléggé be is morcogtam miatta. Az ilyen férgekkel minimum ugyanazt megcsinálnám. Minimum. :(((

Persze, hogy nem mindenkire vonatkozik a genetikai programozás, de sajnos a többség elég rosszul van kódolva.

Crystalheart

Jó neked, hogy ez a vacakság is tud tetszeni. Nekem nem jön be. :( Te művészlélekként máshogy látod a dolgokat, de én mezei halandóként jobban szeretem, ha élet vesz körül, nem pedig egy depresszióba süllyedt világ.

(#102) Nowhereman válasza Chaser (#97) üzenetére


Nowhereman
őstag

Kitűnő példa vagy az öngyűlöletre. Szerintem nézz meg mondjuk román fórumokat: ott megy a rege arról, hogy az egyik román hogy qrja át a másikat, és még sorolhatnám(a náluk divatos rabszolgasorsba taszítás mi egy pusztában hagyáshoz képest). Elárulom: gyakran a az angol munkaadók basszák át a fejeket, qrvára ne hidd el, hogy csak itt a szar. Kb. Skandinávia oszt vége is a sornak, ahol nem szokás a másik átverése, de mondhatnák neked olyan helyet, ahol ez nemzeti sport. És nekem ne állíts marhaságot, mert én már át is éltem ezt-azt, és nem fórumokról származnak az ismereteim...

Utánam a kondenzcsik!

(#103) aggleány válasza Nowhereman (#102) üzenetére


aggleány
addikt

Kicsit kulturáltabb stílusban fogalmazz légyszíves.

Mivel magyarok vagyunk, főleg magyar fórumokat nézünk, szerintem Chaser is így van vele. Egyébként én is olyanokat olvastam, mint ő, mégpedig hogy külföldön csak magyarral nem érdemes szóba állni.

Nem vagyok önsajnálgatós típus, de nem is akarom magam a nálunk rosszabb helyzetben lévőkhöz hasonlítani, csak azért, hogy én lehessek a jobb. Egy normális szintet szeretnék, és kész.

Felettébb örülök annak, hogy Te már át is éltél ezt-azt, és ezt megosztod velünk. Mellesleg honnan veszed, hogy a többiek csak otthon ülnek?

Nem minden marhaság, amivel nem értesz egyet. :N

(#104) Chaser válasza Nowhereman (#102) üzenetére


Chaser
titán

Nyilván mindenki kamuzik a fórumokon, meg a tv-k is csak hülyeségből vetítik egyre többször a külföldi "állásajánlókat". De ha már rabszolgaság akkor az is van. Mondjuk azt jellemzően már kisebbségbeliek csinálják egymással és Kanadában. De itt, országon belül is és itt nem a kisebbség. Csóri nyugdíjast behúzzák, papírjait elveszik, pénzét meg felveszik, földeken meg dolgozhat. Sajnos ez sem legenda hanem valós. Biztos másutt is vannak férgek, de arányait tekintve az is biztos hogy itt a legtöbb. Elég csak a jó magyar vállalkozókat elővenni akik ott tesznek be a munkavállalónak ahol tudnak, ők meg persze minimálbéren bejelentve 10M-ás kocsikkal járnak ami kell is a 2-3 házuk mellé és persze ez nem tűnik fel senkinek:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#105) Nowhereman válasza Crystalheart (#100) üzenetére


Nowhereman
őstag

A felszín alatt többségük segítőkész, csak le kell pattintani róluk a semlegességi arcot. Nem könnyű, mert félnek a kihasználástól, és attól, hogyha azzal magukat sodorják bajba, ők segítség nélkül maradnak. Magam BP-n két bekómázott cukrost szedtem össze az évek során, talán százan is elmentek felettük, de miután látták, hogy valaki segít valakin, már megmozdult a társaság nagyja. Budapesten fényes nappal is ki lehet a tömegben rabolni valakit, vidéken a lebukott zsebes is a rendőrség felé menekül. A nagyvárosi "nem tartozik rám" mentalitás...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#106) Nowhereman válasza aggleány (#103) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem kerülj egyet taljánföldön. Ők érezhetően jobban élnek, és érezhetően alacsonyabb erkölcsi átlagnívó mellett.

Chaser meg éppen a fórumokra hivatkozott. Ha benézel a fórumokra, akkor az kéne lejöjjön, hogy minden hardverre-szoftverrel csak baj van, mégis müxik a géped, ha már a neten lógsz.

Utánam a kondenzcsik!

(#107) Chaser válasza Nowhereman (#102) üzenetére


Chaser
titán

Egyébként az öngyűlölet téma nem tudom honnan jött :F Sajnos ezek rideg tények. Persze vannak jó szándékú magyar emberek is, csak kevesen. Olyat viszont még sehol nem láttam hogy pl Angliában valakit átvágtak volna. Olyat igen, aki magyar kézben levő cégnél dolgozott...Persze az is előfordulhat hogy valakit ősgyökerese angol vág át, csak annak kicsi a valószínűsége, de nagyon. Ott elég jó jogszabályok vannak erre amit alkalmaznak is. Azt se felejtsük el, hogy elég sok népcsoport települt már be oda, jó ég tudja mi kinek a birtokában van ténylegesen. És persze rengeteg van olyan aki két mondatot nem tud angolul, kimegy aztán kopp és persze ezért a munkáltató a hibás aztán köpködi a fórumokat. De kb feleslegesen, mert legtöbbje még magyarul se tud beszélni/írni, ki hisz az olyannak? Én biztos nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#108) Nowhereman válasza Chaser (#104) üzenetére


Nowhereman
őstag

Húzz le Szicíliába egy félévre, akkor talán rájössz, hogy mekkora ökörséget beszélsz! Teneked a nemzeted iránti féktelen gyűlölet már teljesen gátolja az agyműködést.

Utánam a kondenzcsik!

(#109) Chaser válasza Nowhereman (#108) üzenetére


Chaser
titán

Nem gyűlölök én senkit, az egy érzés...max megvetek:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#110) aggleány válasza Nowhereman (#106) üzenetére


aggleány
addikt

Én a jobban élést kifejezetten a hangulatra értettem, bár lehet, hogy ez nem jött le. Nekem nem az számít, hogy mennyi pénzből kell megélni, hanem hogy a megkapottból hogyan lehet. Ha hónap vége felé már nem tudok kaját venni, az nem az igazi. Ha igen, akkor rendben van a dolog.

Szerintem leginkább a hozzáállás dönti el, hogy az ember hogyan tud élni. Egy ismerős nyugdíja több, mint a fizum, és mégis folyton azon sír, hogy nemsokára mehet a híd alá. Kb. 80 nm-es lakásban él. A nyugdíjából minimum havi 60-70ezret félre tud tenni, de azért megy a sápítozás. Én semmit nem tudok félretenni, mivel nem vagyok hajlandó éhezni, és ha megkívánok valamit, akkor azt megveszem. Mégsem sírok, nincs miért. :N

Mint azt már kértem, egy picit udvariasabban, ha lehet. :(((

Mellesleg az, hogy ha valaki nem tartja sokra a "saját nemzetét", azt is jelentheti, hogy nincs benne elvakult szeretet a származása miatt, hanem reálisan, tényszerűen nézi a dolgokat.

Más emberek vagyunk, különböző látásmóddal, amely különböző tapasztalatokból ered. Ennyi. El kell fogadni mások véleményét is, de nem feltétlenül kell egyetérteni velük. Te leírtad, hogy mit gondolsz, más is leírhatja. Ha több embert meghallgatsz ugyanarról a témáról, akkor többféle nézőpontból is meg tudod vizsgálni a dolgokat.

Amikor én 2010-ben Amerikában voltam 3 hétig, teljesen oda meg vissza voltam az ottani légkörtől. Azóta is mennék vissza, mint a szél, de csak hivatalosan, úgy meg nem olyan egyszerű. Előtte soha nem akartam oda menni, de most kaptam egy meghívást, amit nem tudtam visszautasítani.

Chaser

Vagy lenézed. Az sem rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111) Crystalheart válasza aggleány (#110) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Pedig az USA-ban aztán az egyik legnagyobb az elvakult patriotizmus :D (Sőt, az elvakult kereszténység is.) Kicsit olyan, hogy vigyorognak a vakvilágba, és mosollyal fedik el a gondjaikat. Nemhiába lehet olyan jó társadalomkritikákat adagolni minden rész Amerikai faterba (vagy más egyébbe). :D Ilyen szempontból az átlag magyar szerintem sokkal racionálisabb.

Aki pedig Európában lenézni a saját nemzetét, az véletlenül sem reális és tényszerű.

[ Szerkesztve ]

(#112) aggleány válasza Crystalheart (#111) üzenetére


aggleány
addikt

Tudom. Ettől függetlenül sokkal jobban tetszett az, amit ott láttam. Megmagyarázni persze nem tudom. Lehet, hogy ott van rajtuk a műmosoly, de legalább látszólag nem utálják ránézésre a másikat.

Sajnos azért van itthon mindenfelé ez a sok savanyú ábrázat, mert az emberek eléggé racionálisak, ebben egyetértünk. Én azt szeretném, ha racionális alapon mosolyogni lehetne. Tudom, álmodik a nyomor.

Lassan azon kezdek gondolkozni, hogy ha öregkoromban sem akarok éhen halni, akkor el kellene húzni valahova külföldre dolgozni. Bár az sem biztos, hogy megérem az öregkort. Sőt, mire elérem a nyugdíjkorhatárt, addigra akár meg is halhatok, akkor pedig nem kell nyudgíj. :DDD

Amúgy elárulhatnád, hogy mire legyek büszke a saját nemzetemmel kapcsolatban. Nem kekeckedés, tényleg érdekel. Ne olyanokat írj, hogy I. István, meg szabadságharc, hanem mostani, aktuális dolgokat. Soha nem értettem, hogy miért kellene büszkének lennem egy olyan dologra, amiről az általános vélekedés szerint nem tehetek. :F

(#113) Crystalheart válasza aggleány (#112) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jelen időben a világ nagy része nem lehetne büszke magára. Az USA terrorizálja a fél világot a terrorellenesség zászlajával, Japán szinte kínozza a saját dolgozóit, Kínában semmibe veszik az emberi jogokat, stb. Amire viszont mindannyian egyaránt büszkék lehetünk, az a kultúra, amit eleink felépítettek, és aminek mi vagyunk az őrzői és továbbadói. A magyar kultúra nem csupán múlt idő. A különböző népek eszmei kincsestára nem felsőbbrendű a másikénál, ámde nem is alantasabb. Ez az, amit a hazájukat becsmérlők mindig elfelejtenek.

[ Szerkesztve ]

(#114) aggleány válasza Crystalheart (#113) üzenetére


aggleány
addikt

Teljesen igazad van. Elég szomorúnak tartom, hogy mostanában senki sem lehet büszke magára (mármint az országok).

A kultúrát nagyon kevesen ápolják és őrzik, és még kevesebben adják tovább, mert a mai anyagias világban az is elértéktelenedett.

Én nem becsméreltem, és nem is fogom ezt az országot, de nem érzem, hogy bármi különlegesnek lennék a részese azért, mert ide születtem. Nem mintha máshol ezt érezném, ha máshova születtem volna, de nem érzem azt a nagy hazafiasságot, amire egyesek verik a mellüket, és nem is fogom. Nincs miért. Sajnos.

(#115) Chaser válasza Crystalheart (#113) üzenetére


Chaser
titán

Japán meg Kína mindig is erre épített, nem nagy újdonság. De nálunk azért ez eddig nem volt talán annyira szokás. Kis ország-nagy összetartás lehetne itt a jelmondat, de nem ez van. Kis ország-nagy lehúzás már jellemzőbb. Ha így haladunk nem csak a magyar kultúra de Mo. is lassan múlt idő lesz. Az országot nem becsmérlem, nem tehet róla kik lakják...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#116) Crystalheart válasza aggleány (#114) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A mellveregetős hazafiasság rég rossz. :) Nem 150 éve vagyunk, a nacionalista törekvések bölcsőjében.

Egyébként azon vagyok minden erőmmel, hogy a filmművészeten keresztül új erőt adjak a magyar kultúrának. Elvégre a film egyesíti az irodalmat, a képzőművészeteket, a zeneművészetet és az előadóművészetet is.

(#117) Nowhereman válasza Chaser (#115) üzenetére


Nowhereman
őstag

Meg tedd oda, hogy ahol sok kínai van, ott megjelenik a kínai maffia is, és találd ki kiket szipolyoznak...

Utánam a kondenzcsik!

(#118) aggleány válasza Crystalheart (#116) üzenetére


aggleány
addikt

Ez az, hogy nem 150 éve vagyunk, de néha az az érzésem, hogy mégis. Sajnos.

Csináld meg!!! :C

(#119) Crystalheart válasza Chaser (#115) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Az országot nem becsmérlem, nem tehet róla kik lakják..." - A haza nem csupán az ország, hanem a nemzet, a kultúra, a föld és javak összessége. Míg én és a hozzám hasonlók élnek, addig mindez meg is marad.

Azon kívül Magyarországon, de a világon másutt is évezredes divatja van a pitiáner viszálykodásnak. Itthon a kiskirályok korára gondolj, de a Német-Római Császárság egésze kis tartományokból állt, akiket gyakorlatilag az egymással való harc foglalt le; az olasz városállamok egészen későn is csapatokat küldtek egymás ellen. Érted, mintha Debrecen megtámadná Szegedet. MI ez ahhoz képest? :)

(#120) Crystalheart válasza Chaser (#115) üzenetére


Crystalheart
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#121) ArchElf válasza Crystalheart (#119) üzenetére


ArchElf
addikt

Miskolc vs Pécs?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#122) Dhampir válasza Chaser (#107) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze vannak jó szándékú magyar emberek is, csak kevesen.
... és azok sem élték túl Szibériát. :DDD

(#123) Crystalheart válasza ArchElf (#121) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD :C

(#124) aggleány válasza ArchElf (#121) üzenetére


aggleány
addikt

:C

(#125) Nowhereman válasza aggleány (#114) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha kimész, akkor mérd fel, hogy mennyire belterjes a gondolkodásmódjuk, meg hogy felülről mennyire bemossák az agyukba hogy Amerika milyen szuper - nálunk meg kb. az ellenkezője: Chaser egy mintatermék.

Utánam a kondenzcsik!

(#126) aggleány válasza Nowhereman (#125) üzenetére


aggleány
addikt

Egyelőre ilyesmit nem sikerült felmérnem. Hogy érted azt, hogy belterjes a gondolkodásmódjuk? :F

Még mindig jobb, ha azt kell hallgatni, hogy milyen jó nekem, mintha folyton azt vernék a fejembe, hogy egy szegény szerencsétlen vagyok. Én legalábbis nem szeretek szegény szerencsétlenként gondolni magamra. :N

Miért piszkálod folyton Chasert? Semmi baj nincs vele.

(#127) Nowhereman válasza ArchElf (#121) üzenetére


Nowhereman
őstag

Igen, ez a hungarIQm! Sokat sír a magyar, de mindenkinél jobban tud a saját baján nevetni...

Utánam a kondenzcsik!

(#128) ArchElf válasza Nowhereman (#127) üzenetére


ArchElf
addikt

Ám sajnos sem a sírás, sem a cinikus önostorozás nem visz előre.
Legvidábbbarakk-ként sem vittük túl sokra.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#129) Nowhereman válasza aggleány (#126) üzenetére


Nowhereman
őstag

A belterjes gondolkodásmódon azt értem, hogyha nem lennének keresztény fundamentalisták, akkor már rég a Mayfower kikötéséhez igazították volna a naptárt.

"Még mindig jobb, ha azt kell hallgatni, hogy milyen jó nekem, mintha folyton azt vernék a fejembe, hogy egy szegény szerencsétlen vagyok."

"Miért piszkálod folyton Chasert? Semmi baj nincs vele."- azért koppintok folyamatosan az órára, mert én sem komálom, mikor "genetikusan" lealjanépeznek...

Utánam a kondenzcsik!

(#130) aggleány válasza Nowhereman (#129) üzenetére


aggleány
addikt

Így már értem. :K

Nekem akkor is jobb, ha nem azt verik belém, hogy "Hülye vagy, fiam!"

Azt a genetikus lealjanépezést én írtam, de természetesen nem az ittlévőkre gondoltam, csak idéztem egy könyvből. :B Nem akartam vele megbántani senkit. :N

(#131) Chaser válasza Nowhereman (#129) üzenetére


Chaser
titán

órára-orrára kis különbség ;] De ami nagyobb, ha itt genetikus téren írt valaki negatívumot az nem én voltam. Nem kategorikusan értem azt se hogy a legtöbb magyar kötsög, csak sokkk, mintha már mondtam volna. Próbáld meg értelmezni a szöveget, sokat segít olykor.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#132) Nowhereman válasza ArchElf (#128) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ahhoz minimum két dolgot meg kellene tanulni ennek a nemzetnek:
1- jót akarjunk magunknak, mert más úgyse akar jót nekünk
2- a kisebb rossz címén egyetlen chaseri szuperszetereotípiát se segítsünk hatalomra, inkább találomra válasszunk ki egyszeri magunk közül valakit, és addig üssük míg el nem fogadja a miniszterelnöki kinevezést...

Legvidábbbarakk-ként is olcsóbban megúsztuk, mint mondjuk a hozzánk képest segítőkészebb(mivel a magyar nemzet mindennek az alja) kambodzsaiak...

Utánam a kondenzcsik!

(#133) ArchElf válasza Nowhereman (#132) üzenetére


ArchElf
addikt

Szvsz mi csak azért úsztuk meg, mert az amerikaiak '56-ban nem ide jöttek segíteni...
Ha akkor idejöttek volna háborúzni 2-3 évig (napalm, benzinbomba, növényirtőszerek, netán egy kis atom), akkor nem ez lenne a legnagyobb gondunk, hanem, hogy az ország melyik része most melyik mostani szomszédunkhoz tartozna...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#134) Chaser válasza Nowhereman (#132) üzenetére


Chaser
titán

Summa summárum aki akar legyen büszke arra hogy magyar. Én több okból se vagyok. Egyrészt olyanra nem vagyok büszke ami rajtam kívülálló dolog, nem én kértem hogy ide, oda vagy amoda szülessek. Másrészt ha én kértem volna látva a mostani dolgokat nem sok okom lenne büszkének lenni akkor se. Magával az országgal viszont semmi bajom, sőt kifejezetten szeretem. Mint mondtam arról nem tehet kik laknak benne, arról se hogy a benne levő emberek mit művelnek/nem művelnek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#135) Nowhereman válasza Chaser (#131) üzenetére


Nowhereman
őstag

"Próbáld meg értelmezni a szöveget, sokat segít olykor." - most ott te az "órára" előtt láttál birtokost, hogy azt orrára egészítetted ki, vagy még nem láttál sakkozókat amint órát csapkodnak(és nem egymás orrát)...

Utánam a kondenzcsik!

(#136) aggleány válasza Chaser (#131) üzenetére


aggleány
addikt

Én voltam, aki genetikus izéről írt. :B

Láttad, hogy híres lettél? "Chaseri szupersztereotípia" :C

(#137) Chaser válasza Nowhereman (#135) üzenetére


Chaser
titán

""Miért piszkálod folyton Chasert? Semmi baj nincs vele."- azért koppintok folyamatosan az órára, mert én sem komálom, mikor "genetikusan" lealjanépeznek..."
Igen, képzeld Chaser a birtokos, mert ő az alany. De koppintgasd csak az órádat, lehet pár nyelvtan lecke előbbre vinne :P ;]

szerk: aggleány: Nah híres már vagyok, most már csak a gazdagság hiányzik hozzá :))

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#138) Nowhereman válasza Chaser (#134) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem kell büszkének lenni, de nem kell megállás nélkül trombitálni, hogy legrosszabb népség lakja, főleg úgy, ha nem tudsz semmit a többi versenyzőről.

Utánam a kondenzcsik!

(#139) Crystalheart válasza Chaser (#134) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De banyek, az országot nem lehet elkülöníteni a néptől.

(#140) Nowhereman válasza Chaser (#137) üzenetére


Nowhereman
őstag

a saját lüke logikád alapján már gazdag is vagy - mivel, ha valaki (adó)alany az már (föld)birtokos is.... ;]

Utánam a kondenzcsik!

(#141) aggleány


aggleány
addikt

Lassan már csak szórakozni jövök ide, olyan jók vagytok! :C

(#142) Chaser válasza Nowhereman (#138) üzenetére


Chaser
titán

Legrosszabb? Az egyik legrosszabb ;] nem tudom lehet-e felállítani valami alapján is sorrendet. Kis sz@r lakosságú ország vagyunk annyi kötsöggel mint égen a csillag. A te logikád alapján nem vagyok gazdag, akinek itt földje van az nem gazdag...

Crystalheart: Ugyan mért ne lehetne? Gyönyörű ország szép vidékekkel, jó adottságokkal, szeretem. Ami benne folyik na azt már nem szeretem :N Attól független hogy van sok csoport/közösség akiknek nem a saját érdekük a legfontosabb kárára. Az meg egyáltalán nem érdekel hogy valaki roma, kínai, orosz vagy magyar, az érdekel úgy viselkedik-e mint egy ember vagy csak genetikailag lehet ráfogni hogy az.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#143) Nowhereman válasza Chaser (#142) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem nézz egy kis Jerry Springer Showt(ahhoz képest a Monkia show akadémiai díjátadó)! - hidd el, nem Magyarországról importálják az alapanyagot! Nem becsülöm alul a hazánk tahóállományát, de hidd el, ezzel még talán a világátlagot sem érjük el! Minden nemzetnek megvannak az ikonikus barmai!

Utánam a kondenzcsik!

(#144) Chaser válasza Nowhereman (#143) üzenetére


Chaser
titán

Én csak arra próbáltam rávilagítani, hogy szerintem, adott népesség szám és a benne levő kötsögök aránya nálunk az egyik legmagasabb. Az is lehet hogy tévedek, de elég sok emberrel érintkezek akár csak melóhelyen is, utazás közben hogy ez a vélemény kialakult bennem. Nem beszélve arról amik egyre sűrűbben napvilágot látnak magyar vs magyar témában és sajnos nem bulvár hanem kőkemény valóság. Örülnék neki ha nem így lenne de hát ez van, magam részéről nem tudok több száz vagy ezer embert jobb útra téríteni, ha egy-kettőt sikerül már az is jó.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#145) ArchElf válasza Chaser (#144) üzenetére


ArchElf
addikt

Nem kell, hogy bárkit megtéríts, az is elég ha nincs igazad :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#146) Chaser válasza ArchElf (#145) üzenetére


Chaser
titán

Na az meg a másik. A tévedés jogát fenntartom:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#147) Nowhereman válasza Chaser (#144) üzenetére


Nowhereman
őstag

És a munkahelyeden érintkezel más nemzetek fiai és lányai teljes társadalmi keresztmetszetéből olyan mennyiségű egyeddel, amely alapján képes vagy egy akár csak becslés szintű összehasonlító statisztikai felmérésre, vagy ez a "szerintem" sokkalta inkább a beültetett előítéletek és féloldalas latolgatások eredménye?

ilyet se látsz a hazai blikkben!

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#148) Chaser válasza Nowhereman (#147) üzenetére


Chaser
titán

A munkahelyemen magyarokkal érintkezem, tapasztalom nap mint nap mekkora az összetartás...Senkivel szemben nincs előítéletem, azt mondtam mit tapasztaltam, miről olvasok. Ha te ennek ellenkezőjét látod azzal sincs gond, de ne akard rám erőltetni azt amit te látsz, mert én nem azt látom :U
Vidiket meg kár linkelni, momentán semmilyen hangadó berendezésem nincs a gépnél és még egy darabig nem is lesz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#149) Crystalheart válasza Chaser (#142) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez egy kis fogalmi zavar, te a tájról beszélsz, amit az ország magába foglal. :)

(#150) Crystalheart válasza Chaser (#148) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azért, mert te épp ilyen parasztok közt vagy kénytelen tengődni, még nem biztos, hogy mindenki az. :) Én is rengeteg normális, jóravaló magyar embert ismerek, többet, mint amennyi kiállhatatlant.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.