Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Manapság minden szaggat xboxon?

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

Nincs multi?

(#3) oriic válasza szupermacs (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs. Semmi. Only story.

Live-Die-Respawn

(#4) szupermacs válasza oriic (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha nem ingyenes, akkor ez nagy bukta.
Mondjuk SR3 és SR4-ben is vicc volt, hogy csak 2 fős multit tudtak rakni, amíg az annál unalmasabb játékmenettel rendelkező GTA sorozatban (IV, V) meg 16 fős van.

(#5) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Kontra:

Hol a Saints Row 5?! :( :U

(#6) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Semmi egyedi, semmi új, vagy eget rengető!

(#7) szupermacs válasza Atomgeszi (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

;]

(#8) Atomgeszi válasza szupermacs (#7) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez inkább 4.5 :))

Inkább hagyták volna ki a Gat Out Of-at meg ezt az édhzsentsz of méjhemet, és ölték volna bele a SR5-be, új motorral.

(#9) szupermacs válasza Atomgeszi (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha már Saints Row! Érdemes megvenni a SR4 DLC packjait? Mármint a sztoris DLC-kre gondolok, nem a ruhákra.

(#10) Atomgeszi válasza szupermacs (#9) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem adott némi pluszt, főleg, hogy kétszer játszottam végig, egyszer X360 DLC-k nélkül.

Meg One-on a teljes DLC packkal és szerintem sokkal jobb úgy.. Csak úgy néztem, hogy milyen küldetések ezek hirtelen a semmiből. :D

Mennyivel drágább?

Volt már GOLD-dal ingyen, be is húztam. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) szupermacs válasza Atomgeszi (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tudom mennyibe kerülnek a kiegek, de elég borsos áruk van. Az első és második rész nem nagyon jött be, de a harmadik és negyedik rész DLC-in nagyon gondolkodom. Drágábbra jönne ki, mint amennyiért vettem az alapot.

(#12) i2k válasza szupermacs (#9) üzenetére


i2k
senior tag

Saints Row IV: Game of the Century Edition - 4,99 euro.
Benne van MINDEN DLC.

//BIRTHDAY5 kóddal még lejöhet róla 5%...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#13) szupermacs válasza i2k (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

360-on játszom, PC-n már nem nagyon. Gyenge a gép. Azért köszi.

(#14) Atomgeszi válasza szupermacs (#11) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja,hogy X360-on.. Hát passzolom. Nekem bejöttek.. De, ha tervezel One-t, akkor inkább azzal húzd majd be potom pénzért.. :)

(#15) szupermacs válasza Atomgeszi (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Tervezem a One-t, de előbb PC-re kellene költenem. Viszont az sokkal drágább lenne, így valószínűleg elmarad mindkettő (PC anyagiak, One a fontossági sorrend miatt). :DDD

(#16) rdt89


rdt89
addikt

Ez mi ez a borzalom? Saint's Row remek részek után egy ilyen retket kell lerakni az asztalra? A SR4 volt életem legjobb élménye, úgy éreztem tőlük kaptam meg azt a Dragon Ball szintű játékot, amire más nem volt képes, élveztem minden humorát, zúzását, képkockáját és most ezt az új játékot látva kicsit elszomorodtam. Az erre szánt pénz mehetett volna az új SR5-be pluszba... :(

(#17) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Kosz a tesztet.

(#18) petymeg2033


petymeg2033
tag

A kommenteket olvasva csak erősödött bennem az érzés, hogy itt is egy nagyon hasonló félresiklás történt, mint a Battleborn vs Borderlands 3 vonalon. A Gearbox is elhitte, hogy jó ötlet, aztán mi lett belőle.

Itt mondjuk rátettek még egy lapáttal azzal, hogy kihagyták a multi lehetőségét is. A SR szériát akár csak egy baráttal is, de sokkal jobb móka volt együtt.

(#19) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Biztos jó lett és sokan megvették, már fél áron van PS Store-ban a hétvégére. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) Lacok


Lacok
őstag

Ez elég gyengus lett.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.