Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nyugis


Nyugis
senior tag

ez már nagyon durván az "N". lenyúzott bőr erről a játékról!!
azt látom, hogy elfogyott a fantázia és megrekedtek a fejlesztők. semmi új semmi eredeti.

(#2) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Majd a 4-dik rész addig meg jóvan ez win 10 exlúzivitással.

(#3) Aethel válasza Nyugis (#1) üzenetére


Aethel
aktív tag

Szerintem meg kurva jó hogy helyre rakják ezeket a játékokat is a modern igényekhez. Én személy szerint nagyon örülök nekik. Imádtam velük játszani de ma már körülményes futtatni. Remélem kitart ez a jó szokása a kiadóknak :D

(#4) batman91 válasza Nyugis (#1) üzenetére


batman91
őstag

Rendben van ez így szerintem is. Legalább a mai gépeknek megfelelő, játszható szintre hozzák őket. Elég sok játék kap mostanában felújított változatot.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) Shing


Shing
őstag

ERRŐL a játékról még nem nagyon nyúztak le bőrt. A többi részhez készült HD kiadás, remaster, stb. Ehhez még nem nyúltak.

(#6) Di Natale válasza Nyugis (#1) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Itt nem is az a lényeg, hogy valami új ötlettel álljanak elő. A cél, hogy futtatható legyen a mai gépeken a játék.

(#7) Heroes fan válasza Di Natale (#6) üzenetére


Heroes fan
őstag

Na ez az hogy win 10-el is menjen.

(#8) Neoteric válasza Heroes fan (#7) üzenetére


Neoteric
addikt

Gond nelkul jatszom Age of 3-mal Win10-en. Nekem inkabb az a bajom, hogy a jatek ugyanugy megmakkan 200+ egyseg megjelenitesekor, hiaba van bika cpu alatta, nem tudja hasznalni. Ugyhogy en emiatt is orulok, hogy lesz uj kiadas, remelhetoleg ez is megoldodik.

PSN: ne0teric_sAN

(#9) Plague666 válasza Nyugis (#1) üzenetére


Plague666
tag

Lehet elrugaszkodott példa, de a szépirodalomban vagy a művészetben hány bőrt húznak le rólad? Miért Homérosz, Shakespeare vagy Petőfi műveit vetetik meg veled, és majd a leszármazottaiddal is, és miért tanultad, vagy olvasod esetleg őket ezer vagy száz évek elteltével? Mert a mai napig nem sikerül senkinek jobbat, maradandóbbat alkotni. Ez van. Az élet minden területén ezt láthatod, mert fogyasztói korszakban élünk, nincs értékteremtés.
Az age3 pont a legkevésbé híres a szériából, de simán érdemel egy defi verziót, és a klasszik rts kedvelőknek nem is kell más, mint kompatibilitás és erőforrás-kihasználás egy általuk kedvelt és kitanult játékhoz.
Ha van ötleted egy korszakos rts megalkotására tényleg meséld el, de ne az legyen, hogy mittomén találják ki, mit vennél meg.
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy az újító szándékú játékfolytatásokból melyik lett olyan, amiből 10 év múlva is kapkodják a remaster verziót, vagy egyátalán említeni fogják.
Sőt ma már olyan új veszély is megjelent a játékiparban(is), hogy nem is a grafika vagy a játékmenet a legszörnyűbb hibázási lehetőség, hanem, hogy nemi identitásukban sajátos karaktereket vagy gyakran rasszokat erőltetnek bele olyan korszakokba, szituációkba, ahol egyátalán nem hiteles a jelenlétük. Én pl. Lehet alaptalanul de félek egy Age4-től, nem akarok búza királyt, leszbikus hercegnőt a kampányba, sem tolószékes néger íjászt. Márpedig ma nem tudsz mainstream dolgot csiálni, ha nem erőlteted bele ezeket a baromságokat.
És örülnék pl egy cod uo remasternek multihoz, hogy ne jöjjön szembe egy fekete női ejtőernyős, pl. Ezerszer hamarabb behúzom a retrót újra, mint a mai szennyet.

(#10) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Sajnos rohadtul hiányzik egy jó stratégiai játék. Viszont a mai ember nem olyan, hogy leül és minimum 30 percig építget egy bázist majd jöhet a harc. Azonnali dopaminhoz akar jutni, amit az fps játékok instant megadnak.
Illetve a mai társadalom elbutult a stratégiai játékokhoz. Nincs türelem, nincs logika, nincs kreativitás... :(

(#11) tgabe25 válasza Di Natale (#10) üzenetére


tgabe25
tag

Ez nekem is hiányzik, nemhiába vagyok kiéhezve a Warcraft 3: Reforgedre és ma végre megjelenik. Szeretek kihívások elé nézni és az agyamat megmozgatni egy játék során. A napokban a Cossacks szériát is elővettem mert totál unom magam a mostani játékfelhozatalban. Örülök, hogy azért nem vagyok egyedül ilyen tekintetben.

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.