Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gery9112


Gery9112
őstag

Jó lenne már valami info az Age 4-ről mert a Relic és a Microsoft is eléggé csendben van azóta. :U
Továbbá jöhetne Steamre is az AoE: DE és beszélhetnének a többi rész felújításáról mert 2017 augusztusa óta semmi infó.

Szóval jah...van mit bepótolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2) #65537792


#65537792
törölt tag

Na erre kíváncsi leszek? Egy esetleges 4?

(#3) Dilikutya válasza Gery9112 (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2. rész már kész, még új kiegészítő is jött hozzá. Kapott modern felbontást, ennél többet nem kell hozzányúlni. A 3. rész meg jó úgy, ahogy van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Gery9112 válasza Dilikutya (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Az nem ugyanaz, az az AoE 2 HD, én erről beszélek. A Microsoft a 2017-es tervei szerint az 1-3-ig felújította volna a részeket (az Age of Mythology-ról nem esett szó). Bár személy szerint nekem sincs rá igényem mert tökéletesen meg vagyok elégedve a Steam-en elérhető HD kiadással csak ha már belengették kéne valami infó róla. Sokáig abban a hitben voltam, hogy valószínű nem jött be nekik a windows store only értékesítés és ezért inkább lemondtak a terveikről, remélem tévedek.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) GeryFlash válasza Gery9112 (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

A microsoft most a sok Xbox exkluzív játékával van elfoglalva mint például a Forza vagy aaaaa.....

;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) GodGamer5 válasza GeryFlash (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

A Crackdown 3 is milyen jól sikerült... :]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) kwzatz válasza GeryFlash (#5) üzenetére


kwzatz
őstag

... Ori and the Will of the Wisps, Gears of War 5, Halo: Infinite, a Ninja Theory, az inXile (Wasteland 3 után/mellett) vagy az Obsidian új játéka (nem az Outer Worlds), meg még ki tudja mi. Bevásároltak rendesen, elvileg 13 fejlesztőcsapatuk van most.

[ Szerkesztve ]

(#8) Norb79 válasza Dilikutya (#3) üzenetére


Norb79
őstag

AOE2 HD-ben mai napig nincs normálisan megoldva a 4k felbontás. Át lehet váltani, de olvashatatlanul kicsi lesz minden felirat/menü, stb.
AOE1 DE-ben ez megoldott, szóval jó lenne AEO2-3 DE is.

(#9) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

AOE 4-et kérünk, egy éve nincs róla hír!

[link]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#10) batman91 válasza Norb79 (#8) üzenetére


batman91
őstag

Ez még csak a jéghegy csúcsa. Olyan hibákkal pakolták tele az egyes frissítések, hogy az már vicc. Pedig a community folyamatosan reklamál értük, mégsem tesznek ellene semmit.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) melega válasza batman91 (#10) üzenetére


melega
őstag

Ezen az ember túlteheti magát ha a játék jó.

A sok évesformára vágott gyorscsomagolt előrefőzött AC, Far Cry, és Ghost Recorn játék után ideje lesz az Age of Empires 4-nek.

kicsit off:
Még jöhetne olyan ubisfotos játék amely a PoP Sands of Time, Warrior Within, The Two Thrones irányvonalát követ, vagy ezek remakje.
Meg egy újabb splinter vcell.

Nem mindig AC, Far Cry, Ghost Recorn, meg rókabőr Division.

(#12) batman91 válasza melega (#11) üzenetére


batman91
őstag

Pont, hogy nem jó a játék ezáltal. Én magam is egy csomó dolgot véltem fölfedezni benne. Egy rakás funkció nem működik, szkript hibák és még sorolhatnám.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.