Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XmoD


XmoD
aktív tag

Nah végre egy pofás ház. És ha az árazása is jó lesz akkor best buy.

(#2) GamerLaci123 válasza XmoD (#1) üzenetére


GamerLaci123
tag

Pont tegnap találtam. :K

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#3) imibogyo


imibogyo
veterán

Lehet kövezni, de nekem meg pont teszik a látható fémrács. Az előlapi panel sem bántja a szemem túlságosan és az árral sincs baj. Mondjuk az alaplapi tálca mögött lehetne talán több hely, de hosszú idő után lehet megint gyári házba költözöm. :B

[ Szerkesztve ]

(#4) smc


smc
addikt

"Túllépve ezen a ponton, az LS-5200 alapvetően egy 460 milliméter magas, 376,5 milliméter mély és 220 milliméter széles, alsótápos miditorony, ami alapvetően 0,6 milliméter vastag acélból készül, a burkolatok egy része pedig műanyag."

Alapvetően ezzel nem lenne probléma, de én inkább mindkét helyről kihagynám ezt a szót. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#5) Chp


Chp
őstag

Korrekt kuckó.

(#6) mukurisho


mukurisho
tag

Tetszik, végre ők is elhagyták az ODD-t.
Viszont a minőséggel kapcsolatban vannak aggályaim.
Legalábbis ismerve a régi házakaikat. :U

(#7) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Egész pofás kuckó. Habár azt nem értem, hogy hogyan lehet 2016ban (2017ben) kiadni házat usb 2.0-s csatikkal... Vagy legalább cserélhető lenne házilag, könnyedén. Nem volna olyan drága megoldás.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Egész pofás kis kuckó.15-17 k körül még be is vállalnám.

(#9) #41133696 válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért, mert feleannyiba fog kerülni, mint pl az én házam.
AeroCool Syclone II Black Edition

Aerocool Syclone II éjszaka

MSI GTX1060 ARMOR 6G OCV1 - AeroCool SycloneII Black Edition házban

Egyébként ez az Aerocool ház ami a cikkben van, bennem felemás érzéseket vált ki :)

(#10) X Factor


X Factor
addikt

Aerocool mércével nézve, szinte már minimalista.

Make things work

(#11) ViZion válasza X Factor (#10) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Igen, meg is lepett. Nem néz ki rosszul (Aerocoolosan... ;] )

Árban sem para. OK, van sok műanyag, de régen is abból volt sok minden, túléltük. Nyilván kompromisszumokkal jár ez a kategória, ilyen dolog ez.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) XmoD válasza Milka 78 (#8) üzenetére


XmoD
aktív tag

Le fog menni annyira az ára hamarosan. :)

(#13) kakuk.tamas válasza #41133696 (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Még mindig áll a kérdésem. És ne egy 3-4 éves házzal gyere nekem példának. Akkor még nem volt annyira elterjedt az usb3.0, mint most.

Fillérekért meglehet kapni nagy tételben a csatikat, a kis vezérlő panelon meg a plusz 6 alkatrésznek kb semmi értéke nincs...
(ilyenben mozgom, ismerem a nagytételes árakat)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) ViZion válasza kakuk.tamas (#13) üzenetére


ViZion
félisten

Itt az enyém. Olcsó, USB 3, mittomén. Szép is, elsők között vettem, kb ahogy megjelent.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) X Factor válasza ViZion (#14) üzenetére


X Factor
addikt

Zenész kollégának ilyen kuckóba épitettem hackintosh-t, azóta mindenki ájúldozik, h. nekik is kell.

Tökéletes kis házikó, hdd felfogatás picit lehetne jobb, akkor 100%, Így "csak" 99%

Make things work

(#16) #41133696 válasza kakuk.tamas (#13) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pedig példának pont jó, mert USB 3.0 van a házamon :)

(#17) wolfman


wolfman
veterán

Ezeknek a házaknak lehetne csinálniuk üveg oldallap nélküli változatot is, mert én ezeket nem komálom. Inkább a hangszigetelés része legyen megoldva, mint hogy nézegessem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) kakuk.tamas válasza #41133696 (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Most nézem, hogy tényleg. A ház kinézete elterelte a figyelmem. :DD
Bocsánat. :R

De én akkor se vennék házat usb 2.0-s csatikkal...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#19) ViZion válasza kakuk.tamas (#18) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem van rajta és NEM kell... :D Sokkal kényelmesebb hátulról egy USB3 hosszabbítót a monitor talpához vezetni, ha vmit rá kell dugni, akkor van fény, nem kell kotorni, etc.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) Milka 78 válasza ViZion (#19) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül :K

(#21) #41133696 válasza kakuk.tamas (#18) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az én ASUS Z170-A alaplapomon például van USB 3.1-is de szerencsére belső USB portból van sima 3.0-is.

Ugyanakkor a belső USB portok nagy többsége USB 2.0 verziójú, pedig idei alaplap, és 45+K volt az ára :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.