Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Csakis az első.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

Második. Utálom a hideget és a havat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) tibi666


tibi666
senior tag

legyen zimankó, -20 fok alap.

(#6) Ice!?


Ice!?
őstag

Tél = Hideg, hó, jég etc..
Nyár = Ezeknek az inverze. Kész.

(#7) Daweee


Daweee
őstag

amikor a mínusz 10-ek repkedtek, utáltam, nem bírtam kimenni a szabadba, mégis kellett,wáhh...
uccsó hideg nap elkapott az ihlet, csináltam egy bazinagy, bazijó hóembert. akkor megbékéltem a mínuszokkal, erre másnap reggelre jött a plusz5 és reggelre eldőlt a hóemberem hogy kapja be mother nature:D szal most a meleget is utálom ;]

(#8) nyunyu


nyunyu
félisten

Het elejen anyam riogatott, hogy leszakadt naluk 15 centi ho, milyen szep feher karacsony lesz.

Gondolkoztam is rajta, hogy bepakoljam-e a korcsolyat az ajandekok melle, mert jo lenne a ket unnep kozott korizni a Balatonon, de aztan helyhiany miatt kimaradt a csomagombol.

Persze mire 24-en leertunk, addigra teljesen elolvadt a ho, Veszprembol Nosztorin lejove mar nyomokban sem volt feher a hegyoldal. :(

Ma delutan meg lementunk a Balaton-partra setalni, egy deka jeg sem volt a furedi kikotoben. :Y

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) nyunyu


nyunyu
félisten

Hosszu ido utan most olvastam eloszor offline ujsagot, amig anyam elbitorolta a karacsonyra megorokolt regi gepemet iwiwezes celjabol, szerdai Nepszabiban volt egy jopofa cikk az indexes Uj Peter billzetebol A holapatolas muveszete cimmel.

Kelloen szorakoztato olvasmany lenne, ha lenne ho.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) Vandit.


Vandit.
addikt

Legyen hideg inkább. Engem nem zavar, nem vagyok fázós.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#12) szablya


szablya
tag

Legyen minél hidegebb. Vagy ne hívják télnek :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) Apollyon válasza Kalandor (#4) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én is jobb szeretném ha nem lenne hideg hanem legalább +5 - +12 fokok egész télen, de a bolygó ezen része a mérsékelt éghajlati övhöz tartozik, és az élővilág is ehhez van szokva (most itt legfőképp a növényekre gondolok)...

...és minél melegebb a tél, a következő nyáron annál szarabb lesz a termés :/ – mintahogy Kalandor is utalt erre.

Szóval maradjon csak farkasordító hideg, és annál jobb lesz a nyár.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) joey04


joey04
titán

Keverék.
Inkább a második verzió, de legyen 2-3 hét amikor az első verzió van

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) barsza01


barsza01
csendes tag

Inkább a 2.-ik verzió! Utálok fagyoskodni, inkább a meleg mint a hideg. :)

(#16) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

1. verzió, -20 fok és 1,5 méteres hó minimum, ha már tél legyen orosz.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.