Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Vagyis lesz flash iPhonera, vagy csak több retard hirdetésd nézegethetünk Safarival?

(#2) Karma válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


Karma
félisten

Csak több retard hirdetést nézegethetünk Safarival...

“All nothings are not equal.”

(#3) Móci


Móci
addikt

Ez aztán az innováció...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) P00By válasza Karma (#2) üzenetére


P00By
nagyúr

Remek...

(#5) Integra


Integra
titán

kíváncsi leszek, hogy erre hogy és mit lép az apple, tuti rotyog már valami a boszorkánykonyhában:)

Karma: ez csak a pénzről és politikáról szól, semmi másról. ez van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) h-yle válasza Integra (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Ha csak flash animációkról van szó, és nem interaktív tartalmakról, akkor az az Apple-t nem érdekli, neki mind1 ki mit hirdet a weblapján. Csak az appok bökik a csőrüket...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) #71321344 válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


#71321344
törölt tag

nekem is a második opció tűnik sanszosabbnak:(
pedig a címet olvasva már kezdtem örülni, hogy számomra is lesz értelme az iPadnak:(

h-yle: eddig énis így gondoltam, de a legutóbbi konferencia után már nem biztos. egyik húzóbejelentésnek az iAd-ot szánták, szóval ők építenének arra, hogy az ő platformjukon app-on belül hirdessenek (flash-es oldalra írjanak egy appot appstore-ba és a hirdetésből is lesz bevételük:()

[ Szerkesztve ]

(#8) BloodyEddie válasza Karma (#2) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Remek... és mivel HTML5-re lesznek lefordítva (ha jól értettem), akkor letiltani se lehet majd :(

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

kár, hogy ezt csak reklámokra akarják alkalmazni (vagy leglaábbis úgy tűnik). meg az is, hogy asztali böngészőkben nem lehet html5-re konvertálni. bár persze így is van előnye: asztalin továbbra is könnyű lesz szűrni a flash tartalmakat.
másrészről ez a html5-re játszás remek kis sakkjátszmára enged következtetni, ugyanis a pont Steve-ék terelgetik errefelé az embereket (piacot), így nagyjából a saját csapdájukba esnek. a google a web alkalmazásaival, az adobe meg ezzel a cuccal megkerüli az app store korlátait.

(#10) Everman


Everman
addikt

Ezen most jót nevettem :D

(#11) Integra válasza BloodyEddie (#8) üzenetére


Integra
titán

dehogynem, letiltják a html5-öt és majd azt mondják rá, hogy az is egy szar, mert az adobe kijátszotta, és majd más lesz a király, amit éppen a tarsolyukban találnak:DDD (gonosz szmájli)

szóval lehet széllel szemben pisálni, csak nem érdemes. pont az történik, amit már mikor mondtam, hogy megtörténik. egyszerűen hosszú távon az ilyen gondolkodás nem éri meg. mennyivel jobban örülne mindenki, ha az apple is inkább segítene, igyekezne, hogy még fullosabb legyen a telója..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

A fogyasztók szerzése nagyon fontos az Adobénak...különben nem nyalna Steve J--nek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.