Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Ekozben a vilagban...

(#2) rosejbli


rosejbli
senior tag

Tekintve, hogy népességügyileg kb 1/7-e ott lakik a világból, illetve az ipari tevékenység nagy része is ott összpontosul szerintem abszolút nem vészes. Speciel többre számítottam a felvezetés alapján.

(#3) Eastman


Eastman
őstag


(cdn.prohardver.hu/dl/upc/2019-03/09/44239_edfj7u1qbhhmykoc_nuklearis-kiserletek.jpg)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Eastman válasza #90088192 (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Ez az eset nincs a listán. Rögtön az eszembe jutott most, mert anno hallottam a robbanást, aztán a füstöt is láttam kb. 5-8 kilométerről. Ijesztő volt. Csak azért nem láttam rá a fennsíkra, mert az albi erkélye tőle 90 fokra nézett. Egyébként földrajzilag magasabb ponton voltam egy emeleti lakásban. A teraszajtónk épp' nyitva, a szobában rezegtek a poharak.

Szinte azonnal bemondták a hírekben, és azt is, hogy valszeg többen elhunytak. :(((


+

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) adlersson válasza rosejbli (#2) üzenetére


adlersson
aktív tag

Mennyi lett volna kapósabb? 4000? 40000?

Nincs annyival nagyobb nehéz- vagy vegyipara Kínának, mint amennyivel több baleset történik pl. az EU-hoz vagy az USA-hoz képest.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#6) adlersson válasza Eastman (#4) üzenetére


adlersson
aktív tag

Rengeteg eset nincs azon listán. A kínai bányarobbanásoknak pl. a töredéke se. Nem is csoda, hiszen ezek ritkán jutnak ki a nemzetközi médiába.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#7) BoB


BoB
veterán

Amit te ide belinkeltél, ott 299 eset van feltüntetve 2000 és 2020 között.

Szóval szerinted a 417 eset nem sok?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.