Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Adidas Superstar

Hozzászólások

(#1) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Elárulom, hogy az új Superstar sem bírja addig mint régebben.
Imádom, szeretem, de váltanom kell másik márkára. :W
Valószínűleg Tisza lesz a következő.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2) total90 válasza Speeedfire (#1) üzenetére


total90
veterán

6 éve vettem utoljára, az 3 évig bírta és igencsak strapáltam... de ezek után az újra nem biztos, hogy beneveznék. Kár érte :O

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Ilyet kell venni. :P

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Ha most ez megint itthon van, mar irtak volna, hogy magyarorszagra mindig a szart kuldik, nyugatra meg a minoseget.

Nekem amugy az adidasok nagyon sokat kibirnak. Inkabb azokat a normal sportcipoket kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#5) total90 válasza EczkE (#3) üzenetére


total90
veterán

Nem nagyon vagyok Nike fan, vagy is keves termekem van toluk... az ilyen legtalpas cipo meg kimondottan nem tetszik.

(#4) Lauda

Szar mindenhol van, hol tobb, hol kevesebb.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) vwpolopg válasza Speeedfire (#1) üzenetére


vwpolopg
őstag

sajnos az sem a régi már mióta kispórolják az anyagot belőlük. Pár éve, mikor új anyagú talpra váltottak, na azóta szutyok a minőség... táskák dettó :(

(#7) EczkE válasza total90 (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Elso Nike cipom, megvagyok elegedve vele. De nyugi, van Adidasom is. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#8) kemotox


kemotox
addikt

Hát aki ilyen bűnranda buzis topánt vesz, az meg is érdemli ;] ;]

(#9) El_Gigante


El_Gigante
tag

Régen volt fekete meg fehér változatom! A fehéret két évig hordtam minden nap, el is könyveltem hogy ennél strapább cipő nincs! Milyen nagy divat volt a limp bizkit-korn kombó idején:)

(#10) total90 válasza EczkE (#7) üzenetére


total90
veterán

Nekem volt tobb is, van is egy, nincs vele gond, csak valahogy nem vagyok oda megsem a markaert.

#8) kemotox

Mennnyealudni ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) Klaus Duran válasza kemotox (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

dettó ;]

A Puma sem a régi. Mostani Nike-val csak az a baj hogy fél számmal kisebbet vettem a kelleténél. :(

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) kuntics


kuntics
aktív tag

Pedig most szándékoztam sima superstart venni.Én leginkább adidas cipőt veszek és már én is észrevettem,hogy a régebbiek jobban bírták.A 6 éves Spezialom jobb állapotban van.mint a tavaly vásárolt cipőm.

(#13) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem sima mezei Superstar-om van (fehér, fekete csíkokkal), már vagy negyedik éve nyúzom. Annyi baja van, hogy mivel nem szeretek cipőfűzőt kötögetni, így egyszer bekötöm, utána már csak ki-be kell belőle ugrálni és ez nem tesz jót a sarkánál a bélésnek. A szövet már megadta magát, a bélés még bírja, bár itt-ott már morzsálódik, de valahogy nincs szívem kidobni még...
Teljesen megérte az árát, került vagy 18e jó ropogós magyar forintba, a legdrágább cipő az elmúlt 8 évben amit vettem. Memphisek is bírják, van egy 2 és egy 3 éves darab is, utóbbi már itthoni melós cipőnek lett kinevezve, de semmi baja, nagyon egyben van.
Van egy Nike is, ez hibás döntés volt, mert kegyetlen mód töri a sarkam. Nem elég magas, mondhatni low profile a sarokrésze és negyed óra mozgás után vérben tapicskolok.
A szívemhez legkedvesebb csuka egy ősöreg Converse volt még 2000 környékéről, már nem tudnám megmondani mi volt a kódneve. Fehér talprésze volt, fekete alkoholos filccel húztam ki rajta a feliratot, hogy menőbb legyen. :C Szürke velúr volt a teteje fehér fűzővel (az egyiket kicseréltem feketére, mert elszakadt és hogy tudjam melyik a jobb és a bal ;) ), a sarkánál a megszokott fehér csillaggal. Legeslegjobb csuka volt a világon, talán 6 évig húzta, de a végére több volt rajt a luk, mint az anyag. Szerettem... RIP!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#14) kemotox válasza flymi (#13) üzenetére


kemotox
addikt

Nekem is mindig így járnak a cipőim, mármint, hogy kikopik a sarkuknál. Oda köll ragasztani egy vékony kis bőrdarabot, valami nagyon power ragaztóval, aztán jó is. Cipész is megcsinálja jó pénzekért. Ja meg az sem árt ha rászoksz a cipőkötözgetésre :D

(#15) Speeedfire válasza total90 (#2) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

1 éve vettem, először a belső szövet rész adta meg magát a sarkánál, majd a talp résznél a sarok. Most meg már a szokásos oldalsó rész. :W
Az előzőt, 4 év után neveztem ki játszósnak.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#16) Luck Dragon

Én hosszú idő óta majd nem minden márkától vásároltam de strapabírásban a Fila & Kappa páros bizonyult jobbnak.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) total90 válasza flymi (#13) üzenetére


total90
veterán

Korabbi modelleke nekem is jol birtak, de ez az uj... hat mit ne mondjak. Amugy amiben meg nem csalodtam azok a Converse Star cipok.

Ez a sarok belul kopas erdekes, azt hittem csak nalam ilyen veszes, mert mondjuk nekem van egy bumszlim a sarkamnal egy gyermekkori baleset miatt, de akkor ezek szerinte nem csak nalam.
Emiatt sokszor keresek direkt bor bevonatut, de ritka.

(#16) Luck Dragon

Nekem van egy Meindl vandorlo cipom, eleg sokat megyek hegyekbe es na azt szetszedni sem lehet. Ezek a hetkoznapi sport cipok meg szerintem 1 ev es csokolom.
Aztan vannak a divatcipok kategoria... ott sem sokkal jobb a helyzet. 3 eve vettem egy Hugo Bosst, alig hordtam, de ugy kopik mint ha huznam a sarkam jaras kozben.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#18) Luck Dragon válasza total90 (#17) üzenetére

Nyárra nekem most ő a kiszemeltem. Szerintem ide oda menni vele nagyon jó lesz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Keep calm and a régi mindíg jobb. Legalábbis a cípőket tekintve. Az tutifix, hogy nem kapsz már olyat, ami ugyanannyit ki fog bírni, mint a régi modelled.
Az egyik legimádottabb cipőm ~ 6 évet bírt ki, azóta sem találok olyan pöpec darabot.

Legutóbb egy Neo-t nézegettem, de nem vagyok elragadtatva a minőségtől így ránézésre.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

~15 éve baromi tartós és jó termékeket csináltak, az utóbbi időben már kevésbé. :(
Nincsenek "érzelmeim" a brandek felé, de a régi adidas megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

(#21) Dilikutya


Dilikutya
félisten

2013-ban vettem egy fekete, fehér csíkos Superstart. 2 évig volt utcai cipő, aztán elkopott a talpa, de tényleg sokat mentem benne, mivel helyi közlekedésben nem buszozok, ha nem muszáj. Most újra vennék, viszont leseggeltem, milyen ára van. 19990-ért vettem, most 26 alatt nincs is, de az is csak ha van 5000 Ft-os Playersroom kártyám. Ennyit javult a forint, és ennyire jól teljesítünk?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) boogie84 válasza Dilikutya (#21) üzenetére


boogie84
veterán

NewYorkerben vettem terepmintás nadrágot, ahhoz ma vettem egy ilyet: S75873.
Öürlök neki, h megvan. Persze nappal a boltban nem látszódott, hogy a cipő teljes felületén kivéve az orrát csillog mint a szivárvány. Felb..sz az ideg. WTF női cipőt vettem? Vagy az én ízlésem konzervatív?? :F
Bnőm mondja h 44-es méretet nőiben nem kaphattam.

Itt a másik: C77124, arany betűkkel... de ez legalább nem csillog. Remélem visszacserélik. :W

Tartósságról annyit, hogy a Puma ferraris bőr cipője is elhasználódik. Sőt, nyáron belerohad a lábam. Ezt a típust nem napi használatra vettem, így ez a veszély nem áll fenn, de ez sem tűnik jól szellőzőnek.
Hogy meddig lesz cipő azt a jövő megmondja. Egy biztos, a gyártók nem arra mennek, hogy tartós legyen, hisz miért vennél tőle másik cipőt ha frankó még a "régi".
Árát tekintve sajna ennyi. Talán külfölről beszerezhető olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Adidas Superstar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.