Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Keresztapper


Keresztapper
senior tag

Ritkán olvasni ilyen magas színvonalú cikket. Világos, érthető, nyelvileg is helyes és a téma is tetszetős. Gratulálok!

http://palscoffeetech.com/

(#2) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

atyaég! minden elismerésem :R

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#3) tonerz


tonerz
aktív tag

Csatlakozom az előttem szolokhoz.Gratula :R

(#4) devast


devast
addikt

Ez a színvonal már túlmutat a ph és mobilaréna szintjén... ;]
Grat, szép írás.

(#5) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nagyonjó cikk, gratula!
Eddig gőzöm sem volt az android és a telók adattárolásáról, de a cikk még nekem is érthető volt.

(#6) r4z


r4z
nagyúr

Minden elismerésem! :R :R
Még nekem is tudtál újat mondani, pedig eléggé beleástam már magam az Android világába. :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jó cikk, gratula.

Viszont lenne egy kérdésem: írod az elején, hogy sebesség szempontjából 1. ram 2. rom 3. sd kártya.

Viszont sok helyen írják, hogy data2sd esetében (amikor a teló egész belső memóriája kikerül az sd kártyára) class 4 vagy 6 esetében az elérés eleve gyorsabb lesz, mintha a nandban lennének az adatok.

Most akkor mi az igaz?:)

Ja, htc desire romoknál szokott ez lenni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) Saccco válasza Zirowe (#7) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyik SD kártya sem lesz gyorsabb, mint a telefon belső memóriája. ( Dalvik2SD-nél jön ki szépen a microSD "lassúsága")

Ha használod az app2sd akkor célszerű minél gyorsabb kártyát használni, cl6+, inkább cl10.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9) Lenry


Lenry
félisten

ezt érdemes volt végigolvasni, szeretem az efféle mélylélektani cikkeket :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Zirowe válasza Saccco (#8) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Desire topicban class10es kártyától mindenkit óvnak, mert az csak a nagy fileoknál gyors, kicsiknél viszont lassú. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) Tybee000


Tybee000
aktív tag

1 MB = 10^6 B, míg 1 MiB = 1024^2 B = 2^20 B

Azért még nálam a MB-nál is 1024 a váltószám és nem fognak tudni rászoktatni egy plusz betűre :P

(#13) #13260800


#13260800
törölt tag

atya gatya :R na ennek nekifutok még1x! Nagyon jó írás!

(#14) szki


szki
őstag

Jó cikk! Gratula!
Két hete van ZTE pengém, és jó megismerni a mélylélektanát is.
Eddig engem nagyon zavart a ROM kifejezéssel dobálózás a különféle topicokban. Még a '90-es évek elején tanultam villmérnökin, és nekem belevésődött az agyamba, hogy a rom read-only. Persze már akkor is volt prom, eprom, eeprom, és programoztuk is:)

*ZTE*CHIPINFO# parancsra nálam nem adja ki az infot...

[ Szerkesztve ]

(#15) devast válasza szki (#14) üzenetére


devast
addikt

Csak a gyári zte-s dialer-el megy. Ha valami egyedi romod van, ami a gyári android tárcsázót használja, akkor zte specifikus kódok nem fognak menni.

(#16) Fórum tag


Fórum tag
csendes tag

:R Jól megírt cikk, gratulálok! És ami a legjobb, hogy érthető, kellően magyarázó. :R

Számítógép, laptop, tablet és mobil új és használt, adás-vétel, szerviz.

(#17) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon részletes írás, minden elismerésem!

Forward thinking. كرر

(#18) kagzer


kagzer
aktív tag

Édes istenem!
Kerestem a gugliban az android fájlrendszeréről infót és szerencsére ide dobott!
Mélységes mély tiszteletem, hihetetlen írás! :R
Szerintem fogod még e sorokat viszontlátni szakdolgozatokban vagy akár tankönyvben.

(#19) Findzs


Findzs
addikt

remek, kaffa, jó
:R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#20) 3lackhawk


3lackhawk
csendes tag

Köszi a nagyon jó cikket sok mindent megtudhattam belőle!!! :C

Nokia 3650->N73->N82->N5800->ZTE Blade GEN2 (CM7) + Defy SOC (CM7+CM9)

(#21) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

:C :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#22) Austin F.


Austin F.
tag

Nagyon kiszonom ezt a fantasztikusan erdekes cikket! Regota erdekel az Android memoriakezelese, de sehol nem talaltam ilyen alapos, ugyanakkor kozertheto leirast. Halas vagyok erte!

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#23) fip637


fip637
csendes tag

Üdv! Nagyon Sűrgős!!!
Az lenne a problémám hogy aurora 2 tableten mtd7 hibát ír ki és nem tudom bekapcsolni a tabot.mit kell csinálnom hogy jó legyen??

"Épp amikor kezdtem megszokni a tegnapot, hát nem eljött a mai nap?!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.