Hirdetés

2023. február 8., szerda

Gyorskeresés

(#1) PDA_FAN

PDA_FAN
tag

Gondolom, az volt az első reakciója, hogy: "...de ez nekem otthon működött..."

Az én kedvec userem az a középkorú hölgy, aki 2 hét tengerparti nyaralás után hívott, hogy elfelejtette, hogyan kell belépni abba a programba, amit 15 éve naponta használ.
Mindig mondom, hogy kerülje az erős UV-t, akinek az agya helyén EPROM van :-)

[ Szerkesztve ]

(#2) total90 válasza PDA_FAN (#1) üzenetére

total90
veterán

... és habár már 2 hete vissza jött és dolgozik, most azonnal kell neki a segítség, mert az nélkül nem megy a munka.
Ilyenkor jöhene a kérdés, hogy akkor az elmúlt 2 hétben mit csinált? :DDD Nekem már volt ilyenem.

Nálunk van a cégbe egy password manager app ami minden egyes ismeretlen oldalnál rinyál, hogy mentse-e a felhasználót és a jelszavat. Persze a nem-re kattintanak, mert az egyébként egyetlen jelszót, amit a managerhez kellene használni, épp azt nem tudják és nem tudnak belépni az appba, hogy mentsék a jelszavat.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) hcl válasza total90 (#2) üzenetére

hcl
félisten
LOGOUT blog

Mi is mutogatjuk az újaknak, de nem nagyon esik le nekik. :DDD

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#4) Pikari

Pikari
aktív tag

Egyik szomszédomnak egyszer ezzel a módszerrel hozták át a Far Cry-t és a Need For Speed Undergroundot. Egy floppyn. 486 DX számítógépre. 2003-ban. Dehátaználamotthonműködött, jólvanazátmásolva. Átmásolták a parancsikonokat a start menüből.

2013 nyara -> ettől az időponttól kezdve kizárólag privát üzenetben tudsz elérni, a fórumot nem olvasom/írom, mert ÉLETEM van.

(#5) totron válasza Pikari (#4) üzenetére

totron
őstag

Ugyanezzel a módszerrel az egész internetet is lehet offline-osítani, Internet Explorer-ikon floppy-ra való áthúzásával. Egyesek Netscape-pel is meglépték. Nem tudom az újabb böngészőkkel is működik-e, de ha igen, így megspórolható az előfizetés és csak 2 mozdulat. Kevesen tudnak erről. Azért csak nem mindegy.

(#6) PDA_FAN válasza totron (#5) üzenetére

PDA_FAN
tag

Köszi, ezt nem is tudtam, hogy floppyra is le lehet tölteni az internetet :-)

(#7) Chaser

Chaser
titán

én úgy szoktam ezt elmagyarázni a parancsikon a távirányjtó, a sw a tv
na most hiába másoljuk át a táviráyítót, ha a tv-t nem ;]
ezt azért meg szokták érteni : ) ha nem is elsőre :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.