Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hdman


hdman
őstag

nagyon jó írás,köszönöm! becsülöm az erős embereket, respect!!

Sopron city :)

(#2) szepi79


szepi79
őstag

jó irás nagyon :D én nemrégiben voltam a lejtő alján, most mászok felfele.

picit jobban tördeld szét as zöveget. jó helyen vannak a bekezdések, csak kéne közéjük még1 enter, sokkal olvashatóbb lesz az egész.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kár, hogy nem derült ki, hogy ki lökött az árokba. Egy életre le kéne csukni. :(

***

(#4) gamerkiller válasza ollie (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én nem lecsuknám, hanem ugyan ezt megtenném vele, hogy legalább ennyi sérülése legyen. Had tudja meg mit okozott..

Ejha! De rég írtak ide.. Azt sem tudom hogy kerültem ebbe a blogba :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

:(börtönbe vele

(#6) Csemike


Csemike
csendes tag

Hadd gratuláljak, nagy volt benned a küzdeni akarás, és elérted a céljaidat. Sok ember a nyavajgás helyett (nincs munka, nincs pénz, nincs semmi, nem csinálok semmit) példát vehetne rólad.

(#7) ladybug


ladybug
őstag

Le a kalappal előtted. Nagy az akarterőd, a kitartásod.
Az élet hoz váratlan meglepetéseket, amik jók vagy rosszak, de szokták mondani, mindennek oka van. Biztos ez is így van. Gratulálok, hogy minden helyzetből ki tudtad "dolgozni" magad, hogy a matektanár ellenére, ember maradtál, és nem alacsonyodtál le hozzá.
Örülök, hogy az életed jól alakult, és hogy megosztottad velünk a történetedet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#8) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Csak volt haszna.. Felhoztam a blogját. :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) Csemike


Csemike
csendes tag

Mikor elküldtem a hozzászólásomat, akkor vettem észre, hogy jól bedőltem neked, nem is mostani iromány ez. :D

(#10) gamerkiller válasza Csemike (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát én azt sem tudom hogy keveredtem ide.. Én is elküldtem, és utána láttam hogy 2 éve egy lélek se járt itt..;)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.