Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Én nagyon jól fogom bojkottálni...NEM veszem meg, amíg nem adják emberi áron... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Morden24 válasza Polllen (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én is.
Nem veszem meg, akár emberi áron sem :D

Sectumsempra - For Enemies

(#3) tdd587 válasza Polllen (#1) üzenetére


tdd587
őstag

Aki multizik, az úgyis megveszi szerintem. Főleg ha mindenki leáll a régebbivel és elnéptelenednek a szerverek...

2 este single player-ért meg eddig is drága volt a CoD negyedáron is.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#4) jaksajani


jaksajani
csendes tag

Nagyjából egyetértek mindennel amit a srác mond, tökéletesen érhető és világos indokok. Akinek nincs kedve megnézni a lényeg:

1. ha bejön az áremelés MW2-vel, akkor szép átterjed ez az ár minden más játékra, és egyszerűen ez lesz a normál bolti ár (más kiadó játékainak is).

megj.: indokolják az áremelést a növekvő fejlesztési költségekkel

2. ha a fenti folyamat beindul, mi a garancia arra, hogy a következő generációs konzolok megjelenésével, nem fog még tovább emelkedni (szerintük) a fejlesztési költség, és ennek újra áremelés lesz a vége.

Az egészben -számomra- az a megnyugtató, hogy Angliában is magasnak tartják a játékárakat, mert az, hogy mi is keleten... az egy dolog.

(#5) h_mate


h_mate
tag

én is nagyon gondolkozom azon h ne vegyem meg. Az 576-nál előrendelésben 15 ezer a pcs verzió!!! ez konzolos ár emberek!
egyébként a multi miatt megérné a szokásos ár de ennyiért már elgondolkoztat..hát lehet h csak letöltöm..

Suhognak a Fuck.

(#6) h_mate válasza tdd587 (#3) üzenetére


h_mate
tag

miért néptelednének el?! tudod hány ember nyomja a cod2 multiját?

Suhognak a Fuck.

(#7) Xaels


Xaels
félisten

#1: Sajnos ha a COD4 árát nézzük akkor nem fog emberi árba esni max ha szerencséd van és használtan hozzájutsz.

#5: Igen 576-ban annyi CDG-nél bolti ára ennyi de online rendelés esetén 13e (bár ez is sok) amire rájön 1e szállítás vagy régebben volt személyes átvétel akkor nincs +költség.

#6: COD2 azért más tészta mert nincs ami a 2.WH-ban érdemlegesen kiválthatná. WaW pubolni jó, de utoljára mikor néztem 1etlen normális war mod nem volt. Komoly szinten játszhatatlan. COD4 esetén meg ott lehet a kihalás, hogy az MW2-ben is nagyjából minden benne lesz ami abban max a térképek mások amiket egy-két ügyes ember szerintem könnyen importál majd...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) SzuL


SzuL
tag

10k++ :)

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#9) lovag05 válasza Xaels (#7) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nem fog kihalni, szerintem... A "nagy" csapatok lehet, hogy áttérnek, amint lesz normális war mód, de kétlem, hogy "kihalna" a CoD4, a magyar pub-ot úgyis lebutítják ezerrel, NO GL / MD / LS stb az MW2-ben is... Aztán meg kinyírják az összes újítást egy Promod-dal megint.

So many demons, so little time...

(#10) BiP


BiP
nagyúr

Szerintem teljesen felesleges egy ilyen bojkott.
1. Nem az volt, hogy a fickó csak viccelt? Már nem emlékszem.
(mondjuk ettől még a MW2 drágább lesz, mint a többi játék)
2. az árakban a piac diktál. Mivel senkinek nem kötelező megvenni a játékot, ha az emberek drágának fogják találni, nem veszik meg -> kénytelenek lesznek lejjebb vinni az árakat.
Ha meg ennyiért is sokan veszik meg, akkor az Activision hülye lenne olcsóbban adni.
Előbb utóbb pedig beáll egy olyan árra, amiért az emberek megveszik és az Act-nek is megéri.

(#11) -kdM-


-kdM-
senior tag

megteheti, szaros 15 millio dollar/ev nekem se lenne eleg (meg gondoljunk bele ki az az igenytelen idiota akinek megel evi 15 millio dollarbol)...igy viszont biztos mas forrasbol szerzem be, mert megtehetem

(#12) hommeros


hommeros
őstag

Nekem tetszik az elképzelés, én sem veszem meg.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) Szirti válasza BiP (#10) üzenetére


Szirti
tag

2. az árakban a piac diktál. Mivel senkinek nem kötelező megvenni a játékot, ha az emberek drágának fogják találni, nem veszik meg -> kénytelenek lesznek lejjebb vinni az árakat.

Na ebben nagyot tévedsz, lehet hogy oda is mentek BKV-s okoskák.
Az árú drága, ezért kevesen veszik meg eredetiben. A többség inkább használtban keresi, vagy letölti. Erre az a kiadó válasza, hogy adjuk még drágábban, hogy ugyanannyi vásárló is behozza azt a bevételt. Na de ettől mégy csak több embert riasztanak el a vásárlástól.
Majd pedig ráfogják, hogy a wareztevékenység miatt nem veszik a játékot, nem pedig mert DRÁGA!

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#14) athomi


athomi
veterán

Sajnálom, hogy a MW2-ben is promod lesz. A CoD4-et is tönkre tették vele. Sokaknak jobban bejött, de mégtöbbeket eltaszított a mod...

(#15) Xaels válasza lovag05 (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Pont ezért mondom, hogy meg van az esélye annak, hogy COD4 szépen lassan elnéptelenedik. Mivel úgy is végtelenségig le fogják butítani az MW2-t is ezért lényeges különbségek nem lesznek a 2 között. Nem mondom, hogy ezt szeretném mert ez nem így van csak logikusan benne van a pakliban. A server szabályokról meg annyit, hogy a nagy része hülyeség még akkor is ha az a cél, hogy mindenki önfeledten játszhasson. Ami még nagyon ki tud borítani, hogy a kedvenc térképeimet egyre kevesebb szerveren találom meg a leforgásban és mindenhol csak a CB-n tolt pár map forog folyamatosan...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) lovag05 válasza Xaels (#15) üzenetére


lovag05
aktív tag

Na hja, ha meg nem annyira játszott map-on szeretnétek war-ozni, akkor meg lépnek is lefele, mert csak - a teljesség igénye nélkül - Vacant / Crossfire / Crash / Strike / Backlot meg néha District... (CB mapok) Pedig, nekem a kedvenc pályám, az - lehet nevetni - Overgrown volt, amíg játszottam...

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#17) BiP válasza Szirti (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

Igaz, kicsit ideális helyzetet vázoltam. De ha ilyen hülyék a piacelemzőik, akkor meg is érdemlik, hogy szarok legyenek az eladások. Néhány emelés után csak rájönnek ők is, hogy rossz irányba indultak el.

(#18) Xaels válasza lovag05 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Mi azon Waroztunk sokáig. Azokat a hisztiket össze kellett volna gyűjteni és közzé tenni :DDD Overgrown és Downpour (mp_farm) a kedvenceim ebből is inkább a második, de azt megkockáztatni sem mertük már...

szerk.: Sőt ugye War modokban ki van kapcsolva az eső és szerintem Farm semmivel sem rosszabb mint District.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

OMG emberek.mi az,h a promod tette "tönkre" a cod4-et :F :W Egy alapjaiban szar(indok:random game,rossz mapok,rossz hit box,,többi itt olvasható [link](nem szeretném még egyszer leírni)játékhoz próbálj meg te írni valami normális mod-ot

lovag05:ne várd már el,h egy olyan csapat akik,esetleg cb/esl/lan-ra készülnek,játszanak egy olyan map-on ami sosem fog bekerülni a "lan ill. cb mapok közé"
Tegyünk már különbséget azok között akik "funolnak",és azok között akik tényleg profi szinten játszanak.Jó példa ti itt szidjátok a promodot mégis cb-n az lett elfogadva...vajon miért? :U

Az áremeléshez meg:szakadjanak meg :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#20) kbencee


kbencee
aktív tag

Hurrá, én már évek óta bojkottálom az összeset :DDD

(#21) lovag05 válasza IreN!CuS (#19) üzenetére


lovag05
aktív tag

De itt NEM azokra értettem, akik különböző versenyekre hajtanak, NEM is azokra, akik CB-znek, hanem egy szimpla csapatra... Érdekes, újítások voltak a perkek - pub, mielőtt félreértés esne - , mégis mindenhonnan kiveszik, és miért? Mi értelme? Akik komolyabb csapatok, azok úgyis a Promod-ot hajtják, de aki csak szimplán szórakozni szeretne, attól miért kell megvonni? Nem egy "kalap" alá akartam venni a kettőt... "OMG emberek.mi az,h a promod tette "tönkre" a cod4-et " - Nem tette tönkre, csak az összes, ami talán pozitív újítás volt, azt kilőtte.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#22) Xaels válasza IreN!CuS (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Kik döntik el mik lesznek a LAN mapok? Mi alapján döntik el?

A promod miért lett elfogadva?! Hát nem azért mert annyival jobb mint a PAM hanem elkezdte valaki tolni az emberek arcába. Elég ha ehhez csak 1 nagyobb név kerül máris sok hülyegyereket magával ránt akik húzzák magukkal a többit. Nem feltétlen a minőség dönt ezt az is alá támasztja, hogy voltak időszakok amikor hetente új promod jött sőt megesett az is, hogy 2különálló promod látott napvilágot egyszerre. Vajon miért?! Amúgy promodban sem jobb a hitbox vagy a sebzés. Ugyanúgy nem halnak sokszor 1csipába tiszta lövés esetén és van amikor embervastag falon keresztül lövi az embereket sorban vagy teljesen máshova becsapodó golyó végez az egyénnel. Persze rá lehet fogni az alapokra, hogy szarból nem lehet várat építeni, de olyan dolgokba is belenyúltak a kedves modderek amihez ezeknek nem sok köze lenne. Egy CS MW-t csináltak majdnem ugyanolyan szintű grafikával helyenként... Nem kell védeni a promodot. Kell war mod és kellenek szabályok, hogy komolyan tudjanak játszani azok akik igénylik ezt, de a szabályok sokszor úgy születnek, hogy senkinek sincs róla fogalma, hogy mit miért csak azoknak akik kitalálják. Mai napig nem értem miért nem lehet a maxfps-t kisebb értékben megszabni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) IreN!CuS válasza lovag05 (#21) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A linkelt forumnál én is megemlítem,h voltak ötletes perkek(pl.: tovább tudtál futni :) )én is sajnáltam 1-2öt mert jókat lehetett volna hozni belőle.Az,h a publik,h van beállítva a tulajtól függ,abba nem lehet beleszólni.
Már a promod előtt is ki volt szedve sok-sok újítás,max nem láttad vagy akkor még nem játszottál :U Én pont nem játszottam amikor ment az átállás a pormodra mondtam magamba kipróbálom felmentem srv-re 2 dolog tűnt fel,hitbox butítás ill. tisztábbak lettek a map-ok,ennyi!

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#24) lovag05 válasza IreN!CuS (#23) üzenetére


lovag05
aktív tag

Ez viszont lehetséges, ugyanis nem játszottam a játék kezdetekor multiban... Amikor én kezdtem a komolyabb "pályafutásom" akkor már Promod 3 volt és nem PAM4. - bár, ha jól emlékszem, akkor még mind a két módban lehetett "sütni" a gránátot... -

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#25) IreN!CuS válasza Xaels (#22) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Általában random,h mik lesznek a kedvenc(war) mapok,általában mindig az egyszerűbb,kisebb,több lehetőséget adó mapok lesznek(lásd burgundy/tj/dw/carsh/vacant/harbor csak pár pl) Volt olyan urban legend,cod2 idején lehet igaz,h akik cod1ben ott voltak a topon hamarabb megkapták a gamát az az ők már tudták ill. látták,h melyik mapokat érdemes nyomni az emberek arcába :) )

Igazat adok sok dologban amit leírtál a promodal kapcsolatban,de azt sose felejsd el,h lehet "megvesznek" egy nagy nevet aki nyomja a,h promod promod,de mivan a többi nagy névnek nem jön be? innentől kezdve nem lehet megvalosítani az általad felvázolt dolgot :U Nem lehet két külön pam rendszer,szerintem nem kell részleteznem h miért is nem :)
Azon sosem gondolkodtál ez miért lett modern kori a cod4?meg miért lett táskás plant?Azért,h sok cs-s átjöjjön cod4-re,és velük 1-2 szponzor is.

"Mai napig nem értem miért nem lehet a maxfps-t kisebb értékben megszabni..." Kinek kéne amd/intel/nv(csak pár név) szponzor(ugye hardware szponzor) ha fix 60 lenne? :DDD (tudom elvont pl,de remélem átmegy :) ) Igazából ha jó lenne a motor mind1 lenne az fps,mivel ugyan úgy kéne,h adja.Innentől kezdve ez megint nem a promod/cb/esl/ hibája,hanem a fejlesztőké szerintem.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#26) Ice!?


Ice!?
őstag

Szép kezdeményezést, de nem hinném, hogy bármit is elérhetnénk vele.. :U

(#27) Xaels válasza IreN!CuS (#25) üzenetére


Xaels
félisten

Persze nem lehet több mert káoszt szül. Nem emléxem már biztosan de erről pont szavazás volt CB-n hogy melyik mod legyen elfogadva és sajnos az ilyen szavazások tudjuk nem feltétlenül azt tükrözik ami hosszú távon jobb. A nagy csapatoknak meg szerintem mindegy mi alatt játszanak, ha a szponzor tejel.

Nemhiszem, hogy COD4 a CS-n felbuzdulva lett volna modernkori bár a táskában lehet valami, hogy onnan vették.

Igen értem, hogy pl a hv szponzorok miatt kell, de ha olyan grafika részletesség lenne ami eleve nem engedné, hogy több százas értékek repkedjenek akkor szerintem ez kiváltható lehetne. Igaz a graf motor már eléggé veterán és lehet az alapjaiban kéne teljesen újat gyártani, de szerintem ezért az árért már ez elvárható lenne. Mind1 végül is megváltoztatni már úgy sem lehet és abbahagytam a komoly játékot. Nincs rá időm és nem szeretek úgy táncolni ahogy mások fütyülnek ill. a játékos társadalomra is ráférne egy kőbe vésett etikai kódex.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Nincs értelme annak, hogy "olcsó ár".
Az olcsó azt jelenti, hogy "alacsony árú". Tehát az olcsó ár = alacsony árú ár.
Grat.

(#29) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát ezt szerintem se fog érni semmit, bár engem már nem tudnak érdekelni mit csinálnak a codokkal, az indokokat leírták előttem meg már én is leírtam máshol egy párszor. Az ára meg vicc mert fele annyit se érne ez a hulladék már bocsánat, egyszerűen hülye aki megveszi, mivel már egyszer megvan neki ez a játék miért tenné. Hülyék ezek a cod fejlesztők, mit gondolnak hogy simán megveszem úgy hogy még a cod4 is 10ezer ft, jól pofán kéne baszni az összeset hogy végre csináljanak is valamit és ne a semmiért kérjenek el pénzt. Ezt már tényleg csak az veszi meg aki halál komolyan akarja tolni. Beleszólása meg senkinek sincs milyen modot csinálnak hozzá, az dönti el aki ezzel akar pénzt keresni kb...gyakorlatilag csinálnak egy játékot amit majd full átalakítanak mert pár ember szerint ez nem jó meg láma meg faszom. Érdekes régen nem kellett szarakodni egy moddal hogy normális multija legyen, példaként az első rész sokkal komolyabb nehezebb játék volt, ezzel már bárki könnyedén megtanul játszani 1 hét alatt, a pályák többsége meg szar, egy két kivétel van de most ilyen killhouse ambush, bog meg creek az minek. Cod2-be valahogy normálisabb felépítse volt a mapoknak itt meg eléggé rendszertelen.

[ Szerkesztve ]

(#30) lovag05


lovag05
aktív tag

"Az ára meg vicc mert fele annyit se érne ez a hulladék már bocsánat, egyszerűen hülye aki megveszi, mivel már egyszer megvan neki ez a játék miért tenné. Hülyék ezek a cod fejlesztők, mit gondolnak hogy simán megveszem úgy hogy még a cod4 is 10ezer ft, jól pofán kéne baszni az összeset hogy végre csináljanak is valamit és ne a semmiért kérjenek el pénzt."

Pontosan így van, sokan meg még jóhiszeműek, és megveszik, várva a "csodát", amit a következő rész fog elhozni, aztán egyre többször csalódás a vége...

So many demons, so little time...

(#31) olanor


olanor
tag

Mostanában nagy divat lett ez a "lázadozás". Ne értsetek félre én is elítélem azt hogy ennyit kérjenek egy játékért.

(#32) varga911 válasza tdd587 (#3) üzenetére


varga911
senior tag

Aki multizik, az vesz netes keyt 10$-ért ebayen és tolja ugyanúgy a warezolttal. :)

(#33) lovag05 válasza olanor (#31) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nem is az, dehogy egy 5 óra alatt végigvihető "játékért" is annyit kérnek, az már röhejes, szerintem... - persze "nagy" érv a multi mellette, legalább van, ami elviheti a hátán a cuccot - Egy zenei CD-ért sem adnék ennyit, nemhogy egy játékért... Miért ne lehetne 6.990Ft -ért árulni? - mondjuk, felesleges, aki megvette eddig is, az most is megfogja, ha kétszer annyiba kerül is, aki meg nem, az úgyis letölti, vagy vár egy évet, hogy hátha olcsóbban jut majd hozzá - (nem úgy, mint a CoD4, ami még mindig ugyanannyiba kerül mint egy éve...)

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#34) kbencee válasza olanor (#31) üzenetére


kbencee
aktív tag

Ez a lázadozás nagyon is kell mindenhol.
Vegyék észre magukat, a vevőre nem lehet minden vackot rátukmálni. Bár csak 1-1 halvány szikra pislákol, de ezt a tudatos fogyasztói magatartást csak üdvözölni tudom.
A vásárlók nem ezt akarják, tehát lázadoznak ellene. Helyes

(#35) cor válasza olanor (#31) üzenetére


cor
őstag

csodálkozol?
minden sz.rt aranyárban mérnek, föleg az ilyet amire rá tudnak tenni egy régen még jol csengö plecsnit :(

tartom amit mondtam, majd 1Euroért esetleg érdekel, addig max ha utánnam vágják, de akkor se biztos

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#36) twollah


twollah
nagyúr

Bojkotnak minosul ha lewarezolom valahonnan, egyszer jatszok vele es letorlom es meg a jatek nevet is elfelejtem?

(#37) lovag05 válasza twollah (#36) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nem, ezt bölcs döntésnek hívják. ;]

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#38) tdd587 válasza twollah (#36) üzenetére


tdd587
őstag

Ez lesz pedig. 2 este single player-ért kár nagyon ráizgulni.

Kiadhatnának egy single player only verziót is féláron... de ilyen úgysem lesz.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#39) LackoMester


LackoMester
addikt

már bojkottáltam is...és üzentem is az uriembernek :DD b@ssza meg :DDD
egyébként megveszem a MW2-megkell vennem :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#40) Nunder válasza KilgoreTrout (#28) üzenetére


Nunder
őstag

Az általam írt cím csak annyi volt, hogy Activision bojkott, a mostani Bocha találmánya. Vele beszéld meg, hogy mi a problémád. De ez legyen a legnagyobb bajod az életben, hiszen manapság ez teljesen elfogadott szókapcsolat. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#41) menalcas


menalcas
őstag

Ezt a ki**szást.... én már csatlakoztam is a bojkotthoz, a ****ik nem hogy adnák olcsóban még drágitják, za ******képü meg sz**rá keresi magát.....

" LackoMester bazd meg köcsög " :C

LackoMester: eggyet értek MEG KELL VENNI :W (csak majd az a kérdés milyen áron )

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#42) menalcas válasza tdd587 (#38) üzenetére


menalcas
őstag

Ki nem f**sa le SP-t :DDD amilyen rövidek szoktak lenni a rászán az ember egy szombatot és ki is akasztja, a multi az kell adjanak ki inkább multit féláron a netnélköli vagy amugysem multizoknak meg Singlét oszt mindenki bulldog :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#43) tdd587 válasza menalcas (#42) üzenetére


tdd587
őstag

Így van. A multi nektek jó lesz 16e forintért, ellesztek vele egy évig, barátnő sem kell, meg semmi, lebonta naponta 43 forintért megéri. Tőlem meg egy hétvégéért elég lesz 4e forintot kérni, ami kb. megfelel 3 db mozijegy árának (a második filmre mehetek egyedül...).

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#44) menalcas válasza tdd587 (#43) üzenetére


menalcas
őstag

xDDDDDDDD
Kössz nem, extrém biciklizek, airsoftozok, haverozok, van barátnőm, a kockaságtól oly távol állok hogy az már fáj :DDD de tényleg codozok van klánom is de csak esténként tolom szal nem kockulás, de azért kössz ari volt amit írtál :DD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#45) tdd587 válasza menalcas (#44) üzenetére


tdd587
őstag

Jaja, nem ám komolyan venni... CoD-ot a népnek olcsón, és akkor talán megveszi mindenki.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#46) volvoguy


volvoguy
addikt

igazából az addig oké hogy szép eladásokat produkált a CoD4....de, mennyien is játszanak nem eredeti játékokkal? elég csak felmenni Xfire-re.....vagy 30-40 magyar szeró van CSAK tdm-es....és akkor még nem vettük a többi, ctb, sabotage multis mókákat....és mi ösztönözze a PC-s vásárlókat az MW2 megvételére? hisz mi nekünk nem jár Különleges változat, a multi virágzik másolt játékokkal is, és eddig soha egy CoD-ban nem volt még másolásvédelem...meg ha lesz is, egy crack és kész....

szal anyagilag ez a játék még hatalmas bukta is lehet, konzolosok a multi miatt meg kénytelenek megvenni....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#47) Kanczy válasza h_mate (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

A másik nagy magyarországi bolttól már 13e Ft-ért előrendelhető,csak körül kéne nézni. Teljességgel egyetértek a peticíóval, alá is írtam, hátha lesz valamilyen eredménye - bár a Blizzardot ismerve ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#48) Xaels válasza Kanczy (#47) üzenetére


Xaels
félisten

7es kommentben már leírtam. Igen rendelhető online amire ha nem tudod személyesen átvenni akkor még 1 ezres rájön szállítási költségként...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.