Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akula


Akula
őstag

3 centi vastag és aktív hűtés (ventilátor) lesz benne? Hűha :U

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#2) VoidXs válasza Akula (#1) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A notikban is az van, aztán még vékonyabbak.

Amúgy böngészésre ki a fene vesz 4 giga RAM-ot?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#3) rudi válasza VoidXs (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

A Windows beidegződésesek :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) VoidXs válasza rudi (#3) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ilyen szinten nem fordulhat elő, 4 gigából már a profi felhasználók (filmesek, fotósok, kutatók) is elvannak boldogan.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5) rudi válasza VoidXs (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Á, amikor egyszerre fut nálam a kép- és videoszerkesztő, meg pár böngészőablak, akkor azért vannak 6 GB körüli csúcsok a memóriahasználatban, pedig rendszerint 720p-ben és max. 12 megapixeles képekkel dolgozom.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) VoidXs válasza rudi (#5) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én pedig rendszeresen vágok 2560x1440-es anyagokat, tonnányi effekttel, és render közben boldogan játszom is. Elég 2 magot elvenni a HitFilmtől, és boldog vagyok. Természetesen ilyenkor szépen megnő a ram (8 giga elfogy), de ha kevesebb lenne, a render átugrana lapozófájlba, és futna boldogan tovább, nem kell neki olyan gyors elérés, mint egy játéknak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7) bencek


bencek
csendes tag

Akkor ha letúrom róla a gugli-ost erre simán felmegy egy minimál linux?

"The road to success is always under construction"

(#8) rudi válasza bencek (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Linux igen, ráadásul még letúrni sem kell feltétlenül a Chrome OS-t, akár menet közben át lehet róla kapcsolni bizonyos Linux disztrókra (Ubuntu pl. ugyanazt a kernelt használja).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

nem volna ez rossz, de szerintem még mindig le kéne faragni legalább egy 50-est az árból.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#10) Romvr válasza VoidXs (#2) üzenetére


Romvr
őstag

"Amúgy böngészésre ki a fene vesz 4 giga RAM-ot?"

Aki több ablakban böngészik Google Chrome böngészővel. Az néha nálam simán megeszik 1gb RAM-ot is önmagában. Ha a Chrome OS is hasonlóan habzsol, akkor lehet még kevés is a 4Gb ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#11) VoidXs válasza Romvr (#10) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nálam is sokat eszik, de annyit nem, hogy 50 tabnál másfél giga fölé menjen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#12) Mayall


Mayall
tag

A 4 gigást kellene max. 180-ért adni. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.