Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

sőt még a 200.000-et is el mernek majd kérni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Kirrr


Kirrr
aktív tag

699 USD amiről külföldön van szó... nálunk ezt autó árban mérik majd :(

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát 27" és érintőképernyő. :U Kb 3 db egymás mellé és megvan egy zongora. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) BandiHUN


BandiHUN
veterán

vajon miért nem csinálnak Kinect-et pc-hez is?XBOX-on se egy horrorárú technika...sőt,nem néztem utána,de lehet van erre program is komolyabb webkamerákhoz.Nem lenne ám egy monitort már kötelező tapizni...
Sőt 2db "ócska" filléres mondjuk 2megapixeles telókamera,ami kiskereskedelmi cseredarabként is egy ezres,a kávába betéve,tulajdonképp a mai tudáshoz képest filléres hardverrel kiegészítve szintén megoldaná,hogy az embernek ne kelljen kifejezetten a képernyőt bökdösni...
Arról nem is beszélve,hogy egy felakasztható keret megoldaná ezt minden monitornál,nem kéne kifejezetten új monitor,egy sima CRT-n is ugyanúgy menne,hisz nem a képet nézi,hanem hogy valamivel bepiszkálnak a monitor elé,és az X-Y koordinátában hová esik.Kézi eszközöknél oké a tapizás...bár igazából mivel már a legvackabb fényképezők és telókamerák is tudnak lassan mosoly és arcfelismerést,igazából csak kevés szoftver kéne,hogy lehessen egy win8 metro felületet legalább navigálni.
Csakhát most ki kell ebből is szedni a pénzt...az érintő is egy filléres dolog volt mindigis,és sem a fólia,sem az elektronika nem képviselt SOHA értéket,mégis mekkora pénzek leestek az érintős telefonokból pusztán a léte miatt.
Egyébként aki nem tudná,de az XP már pl.teljes értékűen fel van készítve az érintős kezelésre,és virtuális billentyűzet is van benne...ipari gépekre raktuk,érintéstámogatással,minimális driverigény kellett hozzá.
Más kérdés,hogy most degradálják(fejlesztik?) ezt olyan szintre,hogy a nagymami is tudjon már pécét kezelni,stb...de ez van.A játékokkal is tud már minden hülye játszani,erre tartunk..elhitetik mindenkivel,hogy zseni :DDD A tudás ára meg a béka segge alatt.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5) Gabesz84 válasza BandiHUN (#4) üzenetére


Gabesz84
őstag

[erre gondolsz?]

Létezik az. Csak nagy a kuss.

(#6) Akula válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Akula
őstag

+1

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) PPatrik válasza Gabesz84 (#5) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Hat igen, bar ezt nem lehetne kussnak nevezni, es nem az ms hibaja. Ok kiadtak fejlesztoknek es van hozza fejlesztokornyezet is, csak sajnos nem fejlesztenek ra a fejlesztok, vagy ha igen, akkor az (meg) nem jutott el a felhasznalokhoz.

Mas:
27"-on tapicskolni azert mar nem realis gondolat. Nem ertem oket. Es meg a felbontas se tul nagy. Meg nem tudom akkora meretnel mennyire lehet kenyelmes elerni a masik veget...

(#8) stranger28 válasza PPatrik (#7) üzenetére


stranger28
addikt

Egyetértek, én is maradnék a 22-es tapicskolósnál.

(#9) Gabesz84 válasza PPatrik (#7) üzenetére


Gabesz84
őstag

ha beleolvasol, láthatod, hogy a tapicska felület helyettesítését by default nem támogatja win8-ban. Biztos lehetne rá valami emulátort írni amivel működni tudna, és akkor menne, de ez azért szánalmas, hogy pont a legalapabb funkciót nem szeretnék támogatni gyárilag.
Nem is kéne több mint 2 pontos multitouch emulálás, amit azért nem tartok ezzel a cuccal megoldhatatlan feladatnak.
Na én így értettem a "kuss"-t. Pár alkalmazás miatt nem érdemes megvenni, OS szintű támogatás kéne.

[ Szerkesztve ]

(#10) banhammer


banhammer
veterán

27"-hoz mar eleg karcsu a FullHD felbontas.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) atike


atike
nagyúr

Tényleg elbírna nagyobb felbontást, az tuti... :U De nem rossz az... :) 100 felett lesz, az tuti.... :((

(#12) Cyberpunk válasza stranger28 (#8) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én max a mobilom meg az iPad-et tapicskolnám azt annyi. Esetleg valami asztal lapjába épített nagy kijelzőben látnék még némi fantáziát. Meg persze nyilvános információs pontokhoz ilyesmi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) ddekany


ddekany
veterán

27"-os mérettel ez nem igazán hordozható, azaz kb fix helyen lesz... De akkor meg minek a tapicskolás? Bill./egér hatékonyabb, és mivel nem hordozható, el is fér.

(#14) retro03


retro03
tag

remek cucc windows 8 és ez jó kis szerkó

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#15) aram01


aram01
nagyúr

100-ért még filóznék is rajta

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) Kirrr válasza aram01 (#15) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Annyiért mennék venni én is. Win8-hoz pompás lenne itthonra. Amúgy is jelenleg épp monitor nélkül vagyok...

(#17) Cyberpunk válasza Kirrr (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát 27"-t tapicskolni szerintem is pompás lenne. Meg lenne a torna a gép előtt. :K :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) aram01 válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


aram01
nagyúr

fps játék is jó lenne rajta ;]

(#16) Kirrr : :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) Cyberpunk válasza aram01 (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tényleg oda lőne ahová bökök, lehet jobb lennék cod2-ben. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) aram01 válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


aram01
nagyúr

nyomod te is a kodkettőt? lehet találkoztunk is már valamerre, az ideg néven nyomom

(#21) Kirrr:nekem eggyel kisebb van :B

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) Kirrr válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Kirrr
aktív tag

kisebb monitorral nem tudom elképzelni a létet itthon ;]

mintha valami mütyürt néznék jelenleg (15.6" 720p)

[ Szerkesztve ]

(#22) Cyberpunk válasza aram01 (#20) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már egy ideje nem, régebben nyomtam. De kettőt találhatsz milyen néven. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) Kirrr válasza aram01 (#20) üzenetére


Kirrr
aktív tag

HannsG volt eddig 28" batár, de 27" alá eztán sem mennék, csak legvégső esetben.

(#24) Cyberpunk válasza Kirrr (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam a panel az első. IPS a minimum szerencsére manapság egyre jobban terjed. Remélem kukázzuk már egyszer végre a TN-t a francba. :DDD Aztán jönne a felbontás szeretnék nagyon egy minimum 250-260 ppi-t látni monitoron is. De arra még várni kell. OLED meg ilyenekről nem is álmodozok belátható időn belül. :(((

Ám most 24"16:10 van egy Dell U2410 ennél nem is kell nagyobb, sőt ez már zavaró is netezésre szerintem. ezért veszek iPad-od oda. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) Kirrr válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Jah, nekem is IPS lesz a következő. Ha jövő hét végére nem derül ki mennyi lesz ez nálunk (ami nagyon valószínű) akkor LG monitor lesz IPS panellel.

(#26) aram01 válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


aram01
nagyúr

nem ismerős :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) Cyberpunk válasza aram01 (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A tiéd se nekem, akkor ezek szerint nem futottunk össze.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) aram01 válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


aram01
nagyúr

régen sshentes néven nyomtam :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.