Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tüzi

Közös hűtő miatt terhelés alatt esik a teljesítmény, nem is kicsit... félmillióért.
7-8 éves "gamer" notikban már külön hűtő volt mindenhez.
Meh...

Amúgy én még mindig a wuxga paneleket hiányolom leginkább.
Meg a pcmcia-t.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Kicsit sincs túlárazva gép.. 400e alatt sikerült vennem rtx2060-as gépet , 144hz-el stb.. :U

(#3) Cythyel válasza Tüzi (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

AMD-s variánsokban külön hűtője van a proccnak és külön a vga-nak, így én sem értem hogy ennél mért kellett közösíteni. :F
Pcmcia-t minek? Ha csak nincs valami olyan ősrégi kártyád amit még mindig használni akarsz...

(#4) Predatorr


Predatorr
őstag

Semmi értelme lecserélnem a 17” G9-et a nem throttloló 6300HQ-val, fhd-ben mindenre elég GTX970M-mel, TB3-mal, és főleg a nem összenyomott billentyűzettel. Úgy látom, telókhoz hasonlóan szépen fennakadtak az árak a magasban, az alá csak valamiben hiányos vackokat árul mindenki, gamer laptop-árban. FHD-re (és.nagyrészt 1440p-re) máig elég a 970, 4K-ra meg semmi nem elég 2080 alatt, a.kínálat 95%-a kuka. :(((

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

500ezer na jólvan. Viccnek is rossz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ennyi pénzért sokkal jobb Clevo-t lehet venni.

https://www.coreinfinity.tech

(#7) andor80 válasza Noukoum (#5) üzenetére


andor80
senior tag

artisjust maffia finom forint árfoylam.
Ezek ha normalizálódnának 350 lenne az ára KB.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#8) Tüzi válasza Cythyel (#3) üzenetére

<3 retro :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#9) Cythyel válasza Tüzi (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

én is retrózok, de nem új gépekkel :P
pcmcia-ra ott van a jó őreg (2006 márciusi) acer aspire 5101 gépem, winme, xp és 7 is elmegy rajta XD és még 54mm-es pcmcia foglalata van

(#10) Tüzi válasza Cythyel (#9) üzenetére

R2-mben szintén :) mondjuk nekem egy x-fi van benne, de ha olyanom van, akkor 3 usb dugót tudok varázsolni a gépbe, az meg elég mindenhez. Is.
Ja, és ebben a szarban is külön hűtője van már mindennek... dupla cső a procinak, tripla a gpu-nak.
De még az xps 1730-ban is külön hűtő volt... tizenéve.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11) Cythyel válasza Tüzi (#10) üzenetére


Cythyel
senior tag

enyémnek igp-je van, így csak 1 hőcső, de az eredeti 1mag 2ghz-es turion is elment benne napokig 70°C-on max a 30°C-os szobában, mostmeg egy 2mag 2.3ghz-es turion x2 csücsül benne, de szerencsére a jobb gyártástechnek köszönhetően 31W helyett 34W a tdp, és simán elbírja a hűtője, ennyire túlméretezi az acer a hűtőrendszert

(#12) Noukoum válasza andor80 (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez nem a forint, ez a lehúzás kategória :(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) pachito


pachito
őstag

Ez a csúnyaság ennél kevesebbért se kellene..

(#14) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

504.000 forintért cpu throttling és közös hűtés a gpu-val :DDD :D
Inkább egy Predator..

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#15) Noukoum válasza Zsidaaj (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Troll on

Inkább egy normális asztali gép, mint egy ilyen serpenyő amin tojásrántottát lehetne sütni. :DD

Troll off

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) Predatorr válasza Noukoum (#15) üzenetére


Predatorr
őstag

De akkor venned kell sütőt is + fűtés kell a házba.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#17) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ez egyszerűen zsákutca. Minek az erős cpu, ha fél percig tudja csak tartani az órajelet? Ekkora méretben minek a numerikus pad? Az az ű/Enter büntet rendesen. Mindezt 500 pénzért. Jó vicc.

A tesztet azért köszönöm. :)

(#18) Grenki


Grenki
csendes tag

Esetleg egy jó minőségű hőtőpad nem megoldás az ilyen melegedőbb laptopokra? Játszani úgy is otthon játszik szinte mindenki, és nem egy padon a parkban, vagy a vonaton...

(#19) Tüzi válasza Grenki (#18) üzenetére

55 w tdp i7 procimnak sem kell hutopad, mert normalis hutes van a gepben.
Kozos hutes egy vicc ennyi penzert.
Ezt szerintem nem oldja meg egy hutopad.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20) XuChi


XuChi
addikt

500K-s ár és Throtling ??? :W

KUKA!

#18: Ne nekem kelljen már még hűtőpadokkal bohóckodni fél millárét!!

[ Szerkesztve ]

(#21) Noukoum válasza XuChi (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

De legalább gémer.. :DD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) XuChi válasza Noukoum (#21) üzenetére


XuChi
addikt

Arról nem is beszélve, hogy 2-3 év múlva a műanyag szellőzőrács, a kiáramló melegtől elöregszik, és szépen kitörik / kipereg. A zsanérok megszorulnak és kitörnek az LCD hátlapból és az alsó / felső burkolatból. Persze ha az ember hazaviszi, és asztali gépnek használja, ergo nem csukja / nyitja naponta többször, akkor nem lesz vele gond.

(#23) Prof


Prof
addikt

Megint egy 15 colos 16:9 aminek a nevebol azt hinne az ember 17es...
elhiszem hog ya kis kinainak nem kell fuggoleges felbontas mert csak vizszintesen lat de .
9825. hangos elektromos suto laptopkent marketingelve... kezd unalmas lenni, hogy nem gyartanak ertelmes hasznalhato gamer notikat meg arany aron se.
Ezt megeszi egy Eluktronics reggelire.
Nem ertem ebben kategoriban miert erdekes a vekonysag es nem a halk-hatekony hutes + meretes femotvozet haz az etalon.. felmillio+os laptopokat nem hurcolnak naponta a buszon, hanem nagy ritkan a kocsi ulesen/ kalaptarton...

Mellesleg erdemes 99%-ra rakni az ilyen notikat maximulis cpu freki tekinteteben az energiagazdalkodasnal, akkor nem lesz cpu boost es nem fozi meg magat a masina. Tobbsegben a gpu lesz a limit ugyis.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ubul86 válasza Prof (#23) üzenetére


Ubul86
őstag

vettem egy ilyet, és igen, 95 fokig is felment a hőmérséklet...aztán 99%-ra ment a max proci, és 75 fok.
Játék terén meg nem láttam különbséget (Doom Eternal), viszont jóval halkabb és hűvösebb volt

(#25) MurdR válasza XuChi (#22) üzenetére


MurdR
veterán

Ha három évig hozzá se nyúl a kinyitott géphez az asztalon, akkor 4. év elején ha lecsukja, akkor is törik minden. Csavarfészek nem marad szárazon :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.