Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirus86


Sirus86
tag

Jó ips kijelzővel kelendő lenne szerintem.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#2) Gabros4644


Gabros4644
újonc

Azért ennyiért egy Lenovo Legion 130 wattot ad a 3060-nak

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

266 cd/m² az rohadtul kevés lesz ám :((

Ennél aztán az én 2015-ös Acer V15 Nitrom is többet tudott már...ráadásul az csak majdnem a felébe került, mint ez...

A hangszórója az új Nitronak még mindig olyan csúcs? Az én V15 Nitromnak a legjobb és a leghangosabban szóló hangszórója volt, amit laptopban valaha is hallottam, ráadásul Dolby szoftver is volt hozzá. A hangszórója miatt sajnálom a legjobban, hogy lecseréltem azt a laptopot(tesóm használja most).

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) x/t


x/t
csendes tag

A legfrissebb VBIOS alapján már 95W tud a gép.

https://www.acer.com/ac/hu/HU/content/support-product/8305?b=1

(#5) Predatorr válasza Gabros4644 (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

Nagyon vágja az Acer az RTX-eket. 3080-nak csak 100W-ot ad, Asus 130-at, Lenowo 165–öt. (Nem is tüntetik föl.) Egy 5 éves überf.sza Predator G9-et nyüstölök (ha éppen), de ilyen konfigokkal, és főleg ezekkel az elcseszett egybe billentyűzetekkel az Acer maradjon magának. A 970M mindent visz fhd-ben fullon, a 3060 meg semmit nem 4k-ban v 1440p-ben, amúgy sem opció.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) vakablak93 válasza Predatorr (#5) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezek az Acer belépő gépei, hamarosan jönnek a te géped utódjai Helios 500 néven, szintén 165W 3080-al.
Igazi szörnyetegek lesznek (pont mint egykor a tied :K ) nincs itt semmi gond :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#7) echterion válasza Predatorr (#5) üzenetére


echterion
nagyúr

Alapvetően igazad van, az acer csak kecesebbet ad tdp-ből és a hűtés nem is bírna el többet sajnos, de az utolsó mondatodat azért gondold át újra.

[ Szerkesztve ]

**********

(#8) KISDUCK válasza vakablak93 (#6) üzenetére


KISDUCK
addikt

Jól néz ki, jó hogy a bazári dizájn elemeket lecserélték letisztultabb formákra, de ez az rgb mánia mindenhol a gépen kicsit rontja számomra a képet.

(#9) vakablak93 válasza KISDUCK (#8) üzenetére


vakablak93
őstag

Amióta mergjelent az RGB a gémer laptopokon, azóta tudjuk hogy az RGB-t ki is lehet kapcsolni ;)

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10) echterion válasza vakablak93 (#9) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez titkos fícsör, csak a beavatottak ismerik. ;]

**********

(#11) KISDUCK válasza vakablak93 (#9) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nyílván. :) A billentyűzet az egy dolog, mert oda úgy is kell világítás a felhasználók nagy részének és akit zavar az rgb az kiválaszt egy színt, de a gép többi részén azért nekem van vele némi negatív előítéletem. Most tekintsünk el az ártól amivel drágább, mert most nem azon van a hangsúly. Ugye ezek mobilis gépek és pár grammal növelik a súlyt, de azon a pár grammon úgyse fog senki összeveszni, szóval ezzel se foglalkozzunk. Ami inkább zavar hogy helyette pár miliméter faraghattak volna innét onnét, vagy kicsit jobban kihasználhatták volna helyette a belső teret. Tudom senki sem fog fegyvert fogni a fejemhez hogy nekem márpedig azt úgy meg kell vennem, de na. ;]

(#12) echterion válasza KISDUCK (#11) üzenetére


echterion
nagyúr

A bill-en kívül mi világít még rajta? Pont ma futottam bele egybe a médiában, de nem találtam rajta más fényforrást, ami ekkora zavart kellene, hogy okozzon.
A többi meg azért van, hogy németből most pl. cirka 320ezerért 6 magos Ryzennel meg lehessen venni. Ennyit viszont megér sztem, akinek nincs több rá, annak jó vétel lehet. A melegedést meg lehet ha nem is orvosolni, de redukálni egy kis pasztázással, UV-tal.

**********

(#13) Gergello válasza echterion (#12) üzenetére


Gergello
addikt

Ma nézem meg. Ez egy gagyi gép, még az Asusnál is igénytelenebb anyaghasználattal.
10 évvel ezelőtt a 100 eFt-os laptopoknál volt ez minőség kb.

(#14) KISDUCK válasza echterion (#12) üzenetére


KISDUCK
addikt

A 6.-os hsz.-ben említett Helios 500-ra reagáltam, nem a tesztben szereplő Nitro-ra.

[ Szerkesztve ]

(#15) vakablak93 válasza echterion (#12) üzenetére


vakablak93
őstag

Szerintem a feljebb álltalam linkelt Predatorról beszél :)
Most jártam hétfőn egy ugyanilyen i7 10750H + RTX 3060-as Nitro 5-el KH-nál, a ma esti gamepartin fogjuk megkínozni, majd berakjuk a Hwinfo-t és kiderül így milyen pasztázva.
Kíváncsi vagyok, mert eddig úgy trottyolt hogy a tulaj többet emlegette Acer-ék an****ját mint ahányszor levegőt vett ;]

#13 Gergello: ebben sajnos igazad van, eléggé gagyi hatású a gép, a formavilágával meg anyagminőségével színeivel, billentyűzetével és az akörüli síma műanyaggal mintha az Acer VX5 támadt volna fel most a Nitro 5 személyében.....

De ahogy echterion fórumtárs is írja akinek jobbra nem telik, annak ez is egy gép lehet.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#16) echterion válasza KISDUCK (#14) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor sry, my bad. :R

**********

(#17) echterion válasza vakablak93 (#15) üzenetére


echterion
nagyúr

Kíváncsian várom az eredményt. :C

**********

(#18) echterion válasza Gergello (#13) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, sztem ugyanolyan, mint az asus tuf-ja, mindkettő kemény, rideg műanyag, a kijelzője egy fokkal jobb a Nitro-nak.

**********

(#19) Gergello válasza echterion (#18) üzenetére


Gergello
addikt

Igen, én a Strix-re gondoltam, amikor azt írtam, hogy jobb.
Ahogy vakablak93 írta, ez a textúra nélküli sima "natúr" műanyag nagyon régi időket idéző.

(#20) Hopkins95 válasza vakablak93 (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezen már nem az a gumis borítású műanyag van, hanem a rideg fajta? Az én korábbi modellemé tapintásra ilyen gumis, puha volt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) vakablak93 válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


vakablak93
őstag

Nem, ez ilyen teljesen sima anyag.

Na #17 echterion : íme az eredmény az első kör után: [kép]
Nem tudom ez jó-e vagy sem, mindenesetre a gpu nem tűnik melegnek és ezen már frissítettük a biost ez már max 95W-al megy, és a cpu core clock átlag is 4Ghz, szóval nem heréli ki magát.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#22) echterion válasza vakablak93 (#21) üzenetére


echterion
nagyúr

80+ a gpu. Sztem az veszett sok. Viszont egy kis uv után bemegy 75 fok körüli értékre, én ezt csinálnám vele. A proci meg...hát az ilyen lesz sztem.

**********

(#23) vakablak93 válasza echterion (#22) üzenetére


vakablak93
őstag

MSI AB-re gondolsz hogy abban belőni hozzá a feszültség görbét?
Ha végeztünk majd nekiesek, kössz a tippet.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#24) ballazol válasza Gergello (#13) üzenetére


ballazol
senior tag

a laptop topikban más is írta, hogy sajnos ez a felhozatal manapság
2-3 évre tervezett, könnyített házas, sikító ventis, túlmelegedő erőművek túlárazva :))

de ennek ellenére én is veszek valamit, mert nem cipelem magammal a gamer gépet 180km-re (majd veszek egy újat, ha újra megengedhetem magamnak... ha lesz rá még igényem... :) )

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#25) Gergello válasza ballazol (#24) üzenetére


Gergello
addikt

Nem, vannak rendes(ebb) gépek is.
Annyi, hogy ez az Acer alja fele van.

(#26) echterion válasza vakablak93 (#23) üzenetére


echterion
nagyúr

Pontosan. :K

**********

(#27) Hopkins95 válasza echterion (#22) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez normális, a GPU gyártó által meghatározott maximum üzemi hőmérséklet alatt van. Az én Aceremen is annyi volt kb., laptopnál ez nem kirívó.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) echterion válasza Hopkins95 (#27) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem elsősorban a gpu miatt nem jó ez, hanem a forrasztások miatt, de a gpu sem szereti ám a majd' 90 fokos hotspot-ot, ott nincs olyan leszabályzás, mint a cpu-knál, hogy megvédje magát a chip. Ez a brutális hőingás gyorsan kinyírja a mai ólommentes forrasztásokat, aztán jön a pettyes, csíkos kép, meg a képnélküliség, a user meg aszongya', hogy de hát ez speckón belül ment. Jah, a gpu speckón. Nem véletlen vannak (bár egyre kevesebben) a DTR gépek, ott nincs megbez a hőingás, tartósabbak is azok, nem kicsit.

**********

(#29) vakablak93 válasza echterion (#28) üzenetére


vakablak93
őstag

Ha valaki soknak tartja a meleget mint másik esti Nitro 5-ös pajtás, az meghagyja az eredeti biost, úgy megáll 68 fokon max gyári pasztával.
Viszont elég durva hogy +10W ennyi plusz meleget okoz :F

A DTR-gépeket meg már hiába siratjuk, a divat és áremelkedések kombója kiirtotta őket.... :O

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#30) Hopkins95 válasza echterion (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ilyenekről beszéltek? Schenker DTR Series

Ezek igen drágák meg nagy böhöm dögök egy ilyen Acer Nitrohoz képest. Próbáld ezt bedobni a hátizsákba és elvinni egyetemre, én az Acert évekig hordoztam.

Amúgy az én én Acerom még mindig működik, 2016 óta mióta megvan, egyszer ki lett tisztítva meg újra lett pasztázva. Külsőleg esztétikai hibái vannak(lekopott a festék a sarkokról és kilátszik a fém a wifi antenna helyén) illetve a sarokzsanér műanyag oldala pörcent le egy szerencsétlen eséstől. Ezen kívül a billentyűzet ribbon kábelját befogató műanyag pöcök letörött valami oknál fogva, úgyhogy már csak úgy van oda a helyére rakva. Ennek folyamán nem működik a Shift billentyű, amit akárhányszor igazgattam meg a ribbont, nem javult meg. Ezen kívül nem tudom ki volt az az idióta mérnök, aki kitalálta, hogy ha nem raksz vissza egy bizonyos csavart, akkor be sem kapcsol a gép. Szerelésnél tehát nagyon figyelni kell, mert ha valami netán összecserélsz, akkor szedheted szét újból.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) vakablak93 válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


vakablak93
őstag

"böhöm dögök egy ilyen Acer Nitrohoz képest" :F - inkább csak a marketing szeretné hogy ezt hidd......

Nekem pont ilyenem van a 15,6-os, napokig vittem egyszerre egy ilyen Nitro 5-el együtt.
Mivel mindenhonnan a "vékonyabb jobb, mer' a DTR nehéz" folyik figyeltem hogy mekkora a külömbség, a divat miatt érdekelt hogy ténylegesen mennyivel hordozhatóbb.

Picivel volt vékonyabb csak, de annyival a 17,3 miatt nagyobb is, de összességében semmivel nem volt könnyebb vagy hordozhatóbb. :U

Pedig hegynek felfele is szoktam bringán vinni, mikor az egyik haverhoz megyek játszani, normális táska kell jó súlyelosztással és kész. :P

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#32) echterion válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


echterion
nagyúr

Én egyetemre tuti nem gamer gépet vinnék, oda elég lesz egy tényleg könnyű, hordozható masina is, otthon meg mehet az asztali masina, ezek nem arra vannak kitalálva, hogy oda-vissza cipelje napi szinten az ember. De az általad leírtak is kb. ezt támasztják alá.

**********

(#33) Hopkins95 válasza vakablak93 (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

De ez súlyra megvan vagy 3,4 kiló, nem? :F

Nekem volt egy Dell Inspiron 17R SE gépem előtte és egyrészt normálisan el sem fért a hátizsákomban, másrészt baromi nehéz és kelletlen volt cipelni egyetemre napi szinten a maga 3,3 kilójával. Mikor lecseréltem, akkor megfogadtam, hogy nagy ill. nehéz laptopot soha többet nem veszek. Ez igaz otthoni használatra is, ha kiülök csak a teraszra a függőágyba a laptoppal, ott is a könnyebb, kezesebb gépet preferálom.

#32 echterion Értem, de egy diáknak általában nincs lehetősége meg pénze minden célra külön gépet venni, így egy mindenes gépet akar beszerezni. Na most az Acer Nitro ilyen célra szerintem sokkal jobban megfelel, mint egy nehezebb, nagyobb DTR gép.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#34) KISDUCK válasza echterion (#16) üzenetére


KISDUCK
addikt

np :)

(#35) vakablak93 válasza Hopkins95 (#33) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen 3,4 kg valóban, fél kiló ide vagy oda szerintem nem téma.
Nagyobb szívás mikor feszül a mérete miatt ( 17,3 Acer Nitro 5 2021) a táskában és nyom néhány ponton meg a 17,3-as laposokhoz való hátizsákba alig akar belemeni, úgy kell ráhúzni a táskát mint fel a zoknit :W
Na ez volt kényelmetlen.... :W

Anno az egyetemre az öcsémnek egy Acer VX5-öt vettem, az is 3kg mégse nyavajgott soha pedig napi szinten hurcolja a gépet.

Ha pl ez lenne az ellenpélda: [link] azt tökre megérteném de ez a Nitro 5??? :F
Szerintem látnod kéne egymás mellett a két gépet.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#36) Hopkins95 válasza vakablak93 (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen a 17,3 colos méret volt nálam is a nagyobb gond, ki is nyírta végül a cipzárat a hátizsákomon, úgy feszült benne. Soha többet nem kell 17,3-as lapi. Az Acer meg a Dellem között 1 kiló volt kb. és nekem igen is feltűnt, mert még pakoltam be mellé füzeteket meg kaját is, s nagyon megéreztem a különbséget.

A mostani XMG laposom 2 kilós és gamingre szuper, nekem az XMG bebizonyította, hogy lehet ezt kisebb, könnyebb kaszniban is csinálni úgy, hogy könnyű is legyen és hordozható is. Nagy kár, hogy a hangszórója egy kalap szar az Acer Nitromhoz képest, de ezen kívül mindenben jobb. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#37) echterion válasza Hopkins95 (#33) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát igen, ebben egyetértünk, ha nincs elég mani, akkor jönnek a kompromisszumok. Ebben az ársávban, meg sokszor fentebb is, csak kompromisszumos gépek vannak. Viszont ha már ez a keret, akkor inkább egy 3060-nal szerelt Legion jobb vétel sztem.

**********

(#38) Hopkins95 válasza echterion (#37) üzenetére


Hopkins95
addikt

Egyetértek, az Acer után én is a Legionokat néztem, csak a Legionos tesztekben rendre szar, alacsony fényerejű kijelzőkre bukkantam ill. rejtélyesen átlagon aluli üzemidőre némely Legion modellnél. Aztán a fórumban olvastam az XMG-ről, a bécsi Gamecityben volt alkalmam élőben is megnézni a gépeiket és aztán azt rendeltem meg. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) kobak112


kobak112
tag

1-2 hónapig kutakodtam milyen laptopra cseréljem le a régi Dell-em. Èn is Acer Nitrokkal kezdtem el szemezni az elején, teszteket, forumokat (reddit-et leginkább) olvasgatva meg kezdett átbillenni a mérce inkább a Predator, Asus Rog Strix/Scar, meg a Lenovo Legion 5/5 Pro / Legion 7 vonalra. Sajna az alacsony TGP miatt hamar skippeltem a Nitrot, mert ha már bővitek szerettem volna egy teljesértékű RTX 3060 / 3070 -et. Ezeken kívűl a kijelző, anyaghasználat, CPU/SSD/RAM trió is fontos volt, de leginkább a MUX switch volt az ami felkerült az alap elvárások listájára. Sokaknak lehet nem akkora szempont de számomra fontos volt, hogy ne csak egy external monitorral tudjam kihozni a GPU-ból azt amit tud. Éppen ezèrt végül egy Lenovo Legion 5 Pro lett, (Ryzen7,RTX3060,16GB,1TB SSD,16"WQXGA 165hz). Nagy szerencsémre sikerült annyiért lecsapnom rá, mint amennyit egy i7+RTX3060-as Nitroért kérnek el nálunk Hollandiában (€1250). Ha nem így lett volna is biztos, hogy inkább várok még a jó vételre hiába van jó áron a Nitro alapból...

(#40) Hopkins95 válasza kobak112 (#39) üzenetére


Hopkins95
addikt

Megdrágult a Nitro széria, ráadásul a tesztben szereplő géptől sem dobtam el az agyam, hiába Acer. Ránéztem a Legionodra egy notebookcheck tesztben, szerintem ár értékben simán veri az Nitrot a Legion, kivéve akkuidőben, azért kihagyott ziccer a Lenovotól mondjuk.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#41) ttwepinefrin


ttwepinefrin
tag

Melyik tuf ja?
Az f15 fedlapja alu, a többi műanyag is távol áll a gagyitól.

(#42) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Értem én, hogy ez az "olcsóbb" kategória, de akkor sem egy kifejezetten olcsó termék, hiába vannak ettől sokkal jobbak, drágábbak, de akkor is pitiáner húzásnak tartom, hogy egy nyomorult adatkábellel szivassák meg a vásárlót, akinek éppen kéne bővítéskor. Főleg, ha nem is az ára, hanem a beszerzése egy tortúra.

(#44) Predatorr válasza echterion (#7) üzenetére


Predatorr
őstag

Mit gondoljak át? Most teszteltem a Chernobylite-ot, 28-54FPS. 4K-ban meg eléggé dolgozik az asztali 2080-am teljes grafikás megjelenítéssel (nincs 60FPS), sugárkövetéssel csak 1440p-ben megy minden maxon, akkor a sokkal gyengébb 3060 sem fog.

vakablak93: Majd meglátjuk. Nem nagyon bízom benne, hogy ha az egyik gépben nem hűtenek le 100W-ot, akkor a másikban 165W-ot mégis. Vagy szar hűtést raktak a mostaniakba, vagy irdatlanul visszavesz majd a másik. Akkor inkább 3070 130W-tal.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#45) Armagedown


Armagedown
őstag

Már annak is örülni kell, hogy nem forrasztott a memória és van hely 2.5 inches meghajtónak is.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#46) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Szépnek szép, meg az adatok jók, de én eddig az Acerben mindig pont az apróságok miatt csalódtam. Pl silány a billentyűzet és hamar elszállt vagy a hűtésen spóroltak és túlhevült. De itt ennél hátha nem így lesz.

(#47) Lalikiraly válasza Guidetti (#46) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én is a hűtés miatt csalódtam nemrég egy Aspire notiban. Ryzen 3 volt benne és konkrétan maxon ment a ventilátor a proci meg trottyolt de durván. Gondolom, a felére sem jutott paszta. Hamar visszaadták az árát az acershopban. Akkor most tényleg az a vicc, hogy kifizet az ember fia fél misit egy laposért és kapásból szedje szét és pasztázza át. Mert akkor talán jó lesz. Viccc. Jó tudjuk hogy ide hozzán a másod de inkább harmad osztályú szemetet hozzák csak, azt is aranyárban.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#48) Guidetti válasza Lalikiraly (#47) üzenetére


Guidetti
csendes tag

Fhuu hát nekem is, sajnos én nem voltam szerencsés. Kb pont amikor lejárt rá a garancia, megfőtt az egész gép (asszem anno a Path of Exile alatt :D )
Akkor megfogadtam, soha többet Acer.

(#49) Lalikiraly válasza Guidetti (#48) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Az az igazság, hogy más gyártóknál is bőven van ilyen. Persze szinte első tapasztalatnak nekem sem esett jól a dolog. És ha valamit nem bírok, akkor az, hogyha hangos a gép.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#50) Graphics válasza echterion (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van az 335 ezer is :D

De én is inkább a Ryzen-est venném.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.