Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Ha Vistaval hozzak forgalomba, akkor elkel oda az a ketmagos Atom.
Aspire One-on en is kiprobaltam a Vista-t, igaz csak 1 GB RAM-mal, de nem volt valami udito elmeny :)
Ha jol tudom, akkor az asztali Atom 230-as nem sokkal jobb a netbookokban levo N270-eseknel:)

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2) Szlovi


Szlovi
aktív tag

300 $ körül ár vistával...nem rossz.
Gondolom nálunk ugyanennyi euró lesz... így már nem is olyn jó bolt :U

(#3) runner 125


runner 125
nagyúr

Az igen, akár csak egy discman. :))
Jóféle. :)

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#4) madgie válasza bejmuller (#1) üzenetére


madgie
titán

Maj' Win7-tel lesz ez jó...

(#5) Ste válasza Szlovi (#2) üzenetére


Ste
addikt

hát igen, dodóban nagyon csábító ára van, a mérete is impozáns

(#6) lezso6 válasza madgie (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De nem használhatod az új, gyorsabb (és szebb?) Aero-t, mert ahhoz meg dx10.1 kell majd... :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) madgie válasza lezso6 (#6) üzenetére


madgie
titán

???

Öcsém ezeréves vasán megy a win7 aero-stul...

(#8) DeltaPower


DeltaPower
őstag

jó kis gép, kíváncsi leszek az árára.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) qky


qky
tag

Egymagos atom????? :Y
Most őszintén, meddig tartott volna a kétmagost beletolni? :O :W

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#10) lezso6 válasza madgie (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az új, gyorsabb felület még nincs benne a jelenleg legújabb buildben. Annyit lehet róla tudni, hogy gyorsabb lesz, jóval kevesebb memóriát fog enni, de hogy szebb lesz-e azt nem tudom. Mindenesetre ez az új cucc pont az Atomnak és a hasonszőrű platformoknak jól jönne.

szerk: legalábbis abu85 írta ezt még valahol, valamikor.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) madgie válasza lezso6 (#10) üzenetére


madgie
titán

Aha, értem! Persze elég gyorsnak tűnik az most is, de én nem vagyok semmi jónak az elrontója :)

(#12) Vitus válasza lezso6 (#10) üzenetére


Vitus
őstag

Eddig dx9-es volt és szerintem továbbra is az maradt. Annyi, hogy WDDM driver kell hozzá. Legfeljebb annyit tudok elképzelni, hogy 10.1-es kártyákon lesz valami + de, hogy egyáltalán ne menjen az elképzelhetetlen. :) Az böszmeség lenne. Csomó vevőt visszafogna, ez meg nem lehet érdekük. :)

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#13) dni


dni
őstag

N1. Még e-sata is van rajta. Megvan a köv htpc alap, vesszen a Popcorn :-)

(#14) kingabo


kingabo
őstag

Ez kell nekem! Csak az ára miatt kell elgondolkodnom a 2magos atom cseréjén... Pedig de jó lenne htpc-nek.

(#15) Mappa


Mappa
addikt

guszta :DD

nem kötelező megadni

(#16) Stiky


Stiky
senior tag

2 magos atom-antival kellemes kis mini pc lesz ez. :K

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#17) Chrys_


Chrys_
addikt

Nekem is tetszik, de mi ez a marhaság hogy max. 250GB-s HDD megy bele... :U

(#18) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ritkán dícsérek Acer termékeket, de ez előtt le a kalappal :) Várjuk a kétmagos Atommal szerelt verziót, na meg a tesztet :)

(#19) #19617792 válasza Chrys_ (#17) üzenetére


#19617792
törölt tag

Valószínű, hogy csak 2.5" HDD megy bele, de abból meg van nagyobb is. :F

Amúgy nagyon tetszetős gép! :)

Clown: Kíváncsi vagyok, vajon mikor lesz hasonló, de AMD-s gép.

[ Szerkesztve ]

(#20) Chrys_ válasza #19617792 (#19) üzenetére


Chrys_
addikt

Mintha láttam volna már listában 500GB-st. Ezért érdekes.
Bele a 2magos proci és tényleg egy cool kis HTPC lesz belőle. Persze kell hozzá még egy blue-ray külső meghajtó, meg egy wifi adapter :)

(#21) lezso6 válasza Vitus (#12) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valami olyasmi lesz dx10.1-en gyorsabb lesz, a sima dx9 aero marad, mint ahogy most is van, én is win7-et használok egy dx9-es videokarival.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) kingabo válasza lezso6 (#21) üzenetére


kingabo
őstag

Meglepően sok dx10es vga van (a gpu-zt használók körében) [link]: dx10+dx10.1: 54% dx9c: 29% lehet ezért készül a dx10es változata is az aeronak?

[ Szerkesztve ]

(#23) twollah


twollah
nagyúr

Masodik negyed ev vege?

Gondolom akkora jelenik meg a Windows 7 is.

(#24) tome.jr


tome.jr
addikt

Jó kis gép, de tényleg illene bele a Dual Atom :C

(#25) Gergő_


Gergő_
őstag

elég tetszetős kis gép
nagyon remélem hogy nem 100 ezer lesz mire ideér....

(#26) Vitus válasza kingabo (#22) üzenetére


Vitus
őstag

Ebben az esetben a Win7, WARP 10-el szoftveresen is tudja majd futtatni procin ha nincs dx10 hardware. Nagyon várom már a Win7-et kíváncsi lettem rá. :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#27) P00By


P00By
nagyúr

Cuki :D Két magossal jobb lenne(nékem)...

(#28) erdoke válasza P00By (#27) üzenetére


erdoke
titán

Dual Core CPU + SSD + Win7. Legközelebb gépet veszek, ilyesmi lesz.

A legjobb aláírás a héten

(#29) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Héé, ez egész pofás :)

...

(#30) rudi


rudi
nagyúr

Végre egy valódi Ionos termék, oh yeah :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) Killing


Killing
addikt

Tudja majd ez futtatni a Vistát?
Ha nem akkor perelek! :DDD (lsd.egy korábbi hírben a PH!-n)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#32) #95561216


#95561216
törölt tag

Dupla maggal oprendszer nélkül ugyan ennyiért jöhet :)

(#33) Thomas1


Thomas1
őstag

Ez tényleg nagyon jól néz ki, jöhetne nekem is egy. A hangjára lennék még kíváncsi, de gondolom sem a proci hűtése, sem a 2,5-es vinyó nem lehet túl hangos. Ha valami alk, vagy külső táp van hozzá, akkor pláne jó lehet. Nem tudom mennyit ehet az integrál 9400, de szerintem ehhez a teljesítményhez elég lehet egy passzív táp is.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#34) Ijk


Ijk
nagyúr

2 magos atommal egy csinos, bordázott aluházban, passzív hűtéssel lesz ez jó. Bele a 4 giga ram, meg egy ssd és máris van egy viszonylag gyors, pici és néma pc. Persze egy kedvező ár sem ártana.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35) forgonati


forgonati
őstag

Ezt a gépet Vistával? Nemár.... Kinszenvedés lesz használni. Barátnőm laptopja jóóóóval tüdősebb és még azon is szenvedés a Vista... Hogy gondolták ők ezt? :U
De amugy pofás cucc, otthonra netezni, zenélni meg esetleg filmre jó lehet.

Keelah Se'lai!

(#36) AnimX


AnimX
csendes tag

a wd és a samsung lekörözi kinézetben

http://baratcsaba.hu

(#37) band1103


band1103
őstag

1 mag bőven elég arra amire ki van találva.! Net-re elég, 1080p-hez meg ott a chipset. Sőt 2 GB bőven elég ezekre a feladatokra.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#38) Killing válasza AnimX (#36) üzenetére


Killing
addikt

Szerintem ennek is elég pofás a kinézete.Habár én nem úgy választok semmit hogy ilyen-olyan a kinézete,de azért rózsaszínt már csak nem veszek... :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39) zed1983


zed1983
őstag

Na végre ezt jól összerakták :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#40) GuMiSZu


GuMiSZu
tag

Egy nyamvadt üveg/SPDIF csatit rárakhattak volna :(

ITAL is YOURS

(#41) vegyszer


vegyszer
addikt

Én csak az egyik co.uk oldalon 179 fontos áron láttam a mütyüt linux, és 1 GB ram társaságában.
ez már nem is egy olyan esetvesztő ár lenne...
ha ezzehz hasonló áron adnák. ott előrendelést lehetett felvenni, ha jól emlékszem, május 18 ra.
hátha előbb utóbb ide is betör.

Egy számomra fontos kérdés: ezek az atomos processzzorok egy DVB-T tuner mellett nem állják meg a helyüket, az szinte bizonyos. de hogy a tuner a jelet áttudja-e dobni a VGA-nak, hogy bíbelődjön el vele az, az szerintetek, csupán elvi alapokon megoldható lenne? hisz egyszer valaki azt mondta, hogy a DXVA pontosan a Blu-ray, és DVB szabványokra/köré épül...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#42) EmThor


EmThor
addikt

szétszedve. max 4 giga ram + 2.5" notivinyó. de teljes képernyős flash videoval gondja akar, na majd dualmagos atommal, asrock most jelentett be egy nettopot. (40 más ionossal egytemben, noti még nincs)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#43) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Lett egy ilyenem, 230-assal, 1GB RAM-mal 200$ volt a BestBuy-ban. Elég jól viszi a vmw-s 1080p-t, a Youtube HD-t folyamatosan játszik, de néha kockásodik, és mintha nem teljes fps-el menne (az elején akad meg egy kicsit, chromiummal teszteltem, 10.1-es prerelease flash-el, legfrissebb Nvidia ION LE driverrel). Ez szerintem még fejlődik, mégcsak beta az új, ION-os gyorsitást támogató flash, és talán a driver is fejlődik még kicsit. Játékokat nem próbáltam, nem arra vettem. Adnak hozzá egy logitech egeret és egy fehér, mini billentyűzetet. Mindezt egy olyan XP Home-on néztem (ezt adják hozzá), amire mindenféle fölös programot rápakoltak. Kimértük, 25 és 30W között eszik 0-100%os terhelés között.

[ Szerkesztve ]

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.