Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41635072


#41635072
törölt tag

Ez aztán roppant elegáns. Gagyibb nem is lehetne :D

(#2) kekegsm válasza #41635072 (#1) üzenetére


kekegsm
őstag

És szerinted mi az elegáns?

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#3) #41635072 válasza kekegsm (#2) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ez a műanyag ízlésficamos doboz nem az.

(#4) Tikakukac


Tikakukac
titán

Kályhaezüst a zsanérra, a többi fehérbe azt' majd viszik is. Fogják is. Az elegáns mondjuk nekem is kicsit szemet szúrt, azért az kicsit máshol mozgolódik :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) Daywalker válasza Tikakukac (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

Most azért ízlésről ne kezdjünk már el vitázni. Ennél sokkal csúnyább gépek vannak a kategóriában, tükörfényesre fújva, kopogós, ujjlenyomatvonzós műanyaggal stb. Ez annál sokkal jobb. És ne feledjük már el azt sem, hogy 140 ezres induló ára van a gépnek...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) kleinguru


kleinguru
addikt

A bruttó végfelhasználó ár a 135K esetén nagyon korrekt:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez miben középkategóriás? Anyaghasználatra, színre kb. mint egy olcsó netbook, 720p-s kijelző, no dGPU, ráadásul inteles, vagyis valami HD4000-5000 hulladék van benne. A sok RAM-tól nem lesz középkategóriás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Tikakukac válasza Daywalker (#5) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem se vitázzunk ízlésről csak fogalmakról. A hibák hiányától nem lesz valami tökéletes, ugyanígy nem lesz attól valami elegáns, mert mellette már tényleg csak pusztulatos gépek vannak. Most attól mert Asusék meg Acerék sikeresen telenyomták a kategóriát okádék gépekkel, aztán egyszer lehagyták a lakkot, most ne essek már fel.

Az ár pedig olyan dolog amire vissza szoktam kérdezni. Valóban itt csak az van, hogy a support nulla, a gari nagyon alja a belső pedig végtelenül ciános és spórolt. Majd ez idővel kiüt, de akkor mindegy, már meg lett véve, mert olcsó. Ezért pörög a biznisz annyira a madaras teszkóban ezekből is.

Azért +35k-ért kapsz probookot vagy vostrot. És azok az ilyenek mellett csúcsgépek, minden fronton.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) Jose73


Jose73
tag

Elnézve a képeket a "Ti csak esztek.isztok" gyermekdalocska harmadik sora jutott eszembe:
"...ez nem szép." :(

(#10) Dexar007


Dexar007
veterán

Ez egy olyan tipikus buzilaptop..

Give me your cum,bull!

(#11) Móci


Móci
addikt

Az első képre még 3 méter távolságból, két liter jóféle hazai bor után azt mondom, hogy elegáns, de a többi... n+1 műanyag csoda kiciócó álnéven.
Bár lehet, hogy csak a fehér szín miatt van ez... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) T_Stark


T_Stark
őstag

Hát nem nyer szépségversenyt az biztos, de azért vállalható szerintem. Én már annak is örülök hogy jön 13,3"-os gép megfizethető áron, egész jó hardverrel.

(#13) Peak válasza Tikakukac (#8) üzenetére


Peak
addikt

Jól látszik fogalmad nincs sem a piacról, sem a termékekről, sem szolgáltatásokról.
Lehet visszafáradni a trollképzőbe még pár szintet lépni.
Viszlát!

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#14) Peak válasza Dexar007 (#10) üzenetére


Peak
addikt

Na téged meg törölni kéne a fenébe... ha már értelmes kommented nincs.

Igazi proligyűjtő néha a PH! fórum :(

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#15) Tikakukac válasza Peak (#13) üzenetére


Tikakukac
titán

Holnap megyek, azonnali felmondást adom is befele ilyen inkompetens hülyét a témában ne foglalkoztasson senki, igazad van.

Másolatot küldjek róla vagy elég az összeroppant lelkem és egy fiola könny amit a sarokban sírtam ki, mert "antitroll" troll bácsi rámsipákolt?

Tali akkor a hétfői trollképző gyűlésen, pusszantás.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) caprine


caprine
aktív tag

Szerintem:
- túl egyszerű lett a forma
- fehérrel talán apple után mennének, formában is kellene
- csak 2 USB?????
- hütűnyilás a gép alján?
- árban legalább jó

Ez a 13,3 méret a kedvencem, nekem egy ASUS U36G-van de nem cserélném el erre.

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#17) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Akinek esetleg ilyen gépe van, milyen? :-)

(#18) Zolesz007 válasza Vermilion69 (#17) üzenetére


Zolesz007
őstag

Kedvesemnek vettünk ilyen gépet.
A fedlap alumínium, nagyon jó a minőségérzet.
A gépház maga műanyag, matt mindenhol. A kijlező is matt.
A hűtés a gép alján van, de i3-mas konfigot vettünk SSD-vel. Szerintem nem melegszik nagyon.
A zsanér fémből van.
Billentyűzet szerintem jó, a tapipad elmegy sajnos integrált gombos cucc, de mi úgyis egérrel használjuk.

Összbenyomás bőven jobb, mint bármelyik 120-130k közti olcsó gépnek (136k-ért vettük)

Fold 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.