Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

grat, elég jó ár! :K
ha kötözködni akarnék lehett volna kicsit nagyobb a kijelző (11.6-13"), de ha az oprendszer is benne van az árban, akkor elég bajnok

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) hcs89


hcs89
csendes tag

Ilyenen már van értelme a Windows 8-nak. Az ára sem rossz, ha ki tud váltani egy tabletet és egy kis notebookot.
Kíváncsi vagyok meddig bírja akksin.

(#3) SutiAdi


SutiAdi
tag

Sajnos az Acernek nem sok esze volt, ugyanis nincs belőle 64 + 500-as verzió, csak 32, 64 és 32 + 500.
Ebben a cikkben is megemlítik.

[ Szerkesztve ]

(#4) Wajk válasza hcs89 (#2) üzenetére


Wajk
addikt

"non-removable 5,700 mAh Li-Po battery"

mostanában divat a ~3,000 mAh, szóval ez a része is vállalhatónak tűnik...
Az Atom-ok általában amúgyis jól bánnak az akksikkal...

(#3) SutiAdi: én egyet értek a döntésükkel (32 elég az OSnek programoknak, a többi adat meg a winyón), logikusnak tűnik. Bár sosem lehet kielégíteni mindenkinek az igényét, mint ahogy úgy tűnik most a tiédet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) Findzs


Findzs
addikt

teljesen nem hajtható rá a billre? szerintem úgy lenne kényelmes tabletként használni :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#6) SutiAdi válasza Wajk (#4) üzenetére


SutiAdi
tag

Ugye az a baj, hogy használni kívánt programokat mindenki az SSD-re akarja telepíteni, mert arról kb 2-3x olyan gyors minden program (meg ugye csak az SSD az, ami a szétszedés után is benne marad), ami merevlemez műveleteket használ. Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan programok, amik a C meghajtón kívül nem hajlandóak máshova települni. Itt pedig az oprendszer mellett mindössze kb. 15GB helyed marad a C-n. Az ugye nem túl sok. Én most már biztosan megvárom az Asus T200-asat, ami 11.6-os lesz, biztosan jön belőle 64 + 500-as változat, és a T100-assal ellentétben nem fényes a hátulja, hanem matt, így nem karcolódik annyira. Kb karácsonyi szezonra talán itt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7) Wajk válasza SutiAdi (#6) üzenetére


Wajk
addikt

kicsivel többet írnak a teszterek:
"with the base 32GB model around 24GB is available due to software installs"

szerintem simán vállalható és azért gondolj bele eléggé belépőszintű árról beszélünk. Szerintem az Acer-nél sem akarnak ennyiért egy Ultimate cuccot adni, mert akkor ki venné a többit :DDD

Az Asus T200 biztos jobb lesz, de hogy nem egy árkategóriában fognak mozogni azt én már most borítékolom neked ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) gghrtz


gghrtz
őstag

A Lenovo Miix 2 10 és az Asus T100 házasságából megszületett az Acer Switch 10 :DDD

(#9) satz18 válasza Wajk (#4) üzenetére


satz18
őstag

A t100-ban 8000-es van.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) MarQs


MarQs
senior tag

Asus Transformer Book T100 vs. Acer Aspire Switch 10
Egy egész jó kis összehasonlító teszt!

Jók ezek a hibrid cuccok és örvendetes, hogy az áruk is elérhető!
Grat az Acernek is! Hirtelen nem tudnék választani a két modell közül...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#11) Barthezz2 válasza Findzs (#5) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Izé, le lehet venni a komplett billentyűzetet, és lehet használni tabletnek. Ha már tablet, így az igazi, nem hátra hajtott billel, nem? :)

Everybody lies.

(#12) Daywalker válasza Findzs (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

Végülis ráhajtható...kiveszed megfordítod, visszacsukod kijelzővel felfele. A zsanér egyébként nem nyílik 360 fokban, de az előbbi módszerrel vissza lehet rá hajtani.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#13) royalka


royalka
őstag

Nagyon figyelem az ilyen fejlodeseket, sok jovot latok benne. Es vegre az arak egyre baratiabbak. A belso tar meretevel kicsit vitatkoznek en is. Azert ha feltesszuk op meg par program ami mindig kell ahmat elhussan a hely. Memokaarival nem lehet bővíteni? :U

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#14) reca


reca
csendes tag

Itt egy videó a T200-asról.
Az RJ32-es csatlakozónak külön örülnék, szerintem ez hiányzik az eddigi dokkolókból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.