Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Szep dolog az Acertol!

De azert nekem gyanus, hogy eppen tobb mint pont a fele jott ossze a palyazati osszegnek, vagyis gondolom az pont az onfinanszirozas. Valamint tenyleg csak 30,390 Acer termék kerult forgalomba 8 honap alatt?
Valaki aki jobban mozog az informatiakai eladasokban, helyre tenne a gondolatmenetemet?

(#2) Daywalker válasza Kasya (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Retail tenderek, közbeszerzés, pályázat stb nem számított bele, mivel az a cég számára is más konstrukció, elszámolás stb. Tehát ennél több ment el valóban, ha csak pusztán a számokat nézzük...de azokkal nem lehet számolni.
A pont a fele című dologra meg annyit tudok mondani, hogy több dolog volt a listán nyilvánvalóan, tehát ha nem jön össze, más is lehetett volna a megvásárolt eszköz, de ezt szerették volna rég óta. 1-2 hónappal a lezárás előtt már látszódott, hogy nagyjából ennyi összejönni, így időben meg lehetett kezdeni a pályázást a kiszemelt eszközre. Nincs semmi varázslat vagy mögöttes szándék (komolyan mindig ezt kell nézni?!)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) Kasya válasza Daywalker (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom, igy mar tiszta!
Semmi mogottes szandek nem volt, de az eladasoktol es befolyt osszegtol fuggetlenul mondhatta azt is akar a ceg, hogy "fuggetlenul az eladastol, ennyit mindenkepp tudunk adni, hogy az a gep meglegyen". Ilyen gondolatmenettel kotottem ossze a kettot.

(#4) Daywalker válasza Kasya (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Értem:) No problem! :K

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) Peak


Peak
addikt

Nagyon szép eredmény, tekintve hogy mindössze 9 hónap állt rendelkezésre, illetve kötött keretek között történő eladásokból lehetett félretenni az adományokra.
Remélhetőleg legközelebb már több pénzt tud adományozni, de ez a vásárlókon is múlik.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#6) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szép dolog! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.