Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Switch 11, és a tesztje várós! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) .mf


.mf
veterán

Más hírek nincsenek az Acerről? Mert itt még nem nagyon lett nagydobra verve, hogy az Acer éppen eladósorban van.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) Daywalker válasza .mf (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Minden elado ebben a vilagban, ha van eleg penzed. De nem, nincs errol hir.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) .mf válasza Daywalker (#3) üzenetére


.mf
veterán

[link]

"Acer "welcomes" a takeover from a larger company, company founder Stan Shih told reporters.[...]
Shih's comments come during a period when Acer's stocks have dropped sharply. Over the past period year, Acer's stock went from a high of $25.50 to a low of $9.71. The company's stock is at $11.75 per share at the time of press, giving Acer a market capitalization of $34.75 billion.

In the first half of 2015, Acer posted a loss of T$2.89 billion ($90 million), whereas the company generated a small profit during the same period a year ago. Revenue fell about 18% during this period. "

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) Daywalker válasza .mf (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

Ugy ertem ezen kivul nincs hir. Erre mondtam, hogy minden elado...a magyar Vodafone is, megsem viszi senki...amugy az ilyen gazdasagi cuccokat ritkan irjuk mrg a ph-ra, foleg mert nem olvassak, masreszt egy szponzoralt blog tematikaja nem csak rajtunk all. Ennyi, tobbet kar is rola beszelni.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) ronroli válasza Daywalker (#5) üzenetére


ronroli
tag

Kéretik egy Switch 11v teszt szponzorálódni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.