Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KillHates


KillHates
nagyúr

Ennél a fotónál keztem el érezni, hogy ez nem egy komoly történet :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez egyébként kereskedelmi termék, vagy csak marketing eszköz? Gondolom a "trón" önmagában többezer dollár hardverek nélkül, ergo milliomos gamereknek és a gazdag streamereknek tudják csak eladni. Sorozatgyártásnak nincs értelme, az egyedi gyártás meg elviszi a profit nagy részét.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Tigerclaw válasza KillHates (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, pont olyan mint egy 10 dolláros kínai ledes színváltós "gyertya" vagy izzó távirányítója.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Redneck


Redneck
veterán

A VR-os fiúk már rég tesztelték. :U

KillHates:
Na igen, legalja fosch távirányító. Pedig nem olcsó a cucc.

pusszycat:
A jövőből? Semmi extra az egész, jelenlegi hardverek. Ezt a koncepciót egy kis kreativitással bárki "megálmodhatta" az elmúlt években.
VR fronton is van, logikus koncepció, ez sem a jövő.

SidCorky:
Nem kekeckedésből, de mostanában a Gamestaron is hamarabb olvasok néhány hardverrel kapcsolatos dolgot. Pl. új Xbox.
Pedig a Gamestar, nem a színvonalról híres. :U

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) pusszycat válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az egész rendszerben ez az egy gagyi,minden más a jövőből jött. :)

U.i. Biztosan van/lesz egy app a telefonra e helyet...

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) SidCorky válasza Redneck (#4) üzenetére


SidCorky
senior tag

Te jó ég, tényleg :Y TheVR for president. ;]

Redneck: Nem kekeckedésből, de ha valaki tesztel valamit, azt más már nem próbálhatja ki? Esetleg egy ekkora piacon is elő van írva, hogy minden médium saját tesztpéldányt kapjon valamiből, arra nem is kell gondolni, hogy van amiből nem áll rendelkezésre korlátlan mennyiség? :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#7) Redneck válasza SidCorky (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Semmi baj, tesztelitek amikor tesztelitek, csak megjegyeztem. Elvileg ezért is lehet hozzászólni az ilyen blogoknál. :U

A termék egyébként nem rossz, de itt-ott lehetne rajta finomítani. A tálca rész, a vezérlés, a kábelezés még fejleszthető.

Duree:
Én 6 misiről tudok, de lehet az csak a váz, gép és monitorok nélkül. Ennyiből biztos nem ezt venném hanem saját szettet építenék. Kicsit olyan ez mint a szimulátoros csomagok.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) Duree


Duree
veterán

Ha jók az infóim a szék úgy 9 millió körül lesz.

duree54

(#9) SidCorky válasza Redneck (#7) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem is kértem, hogy ne szólj hozzá, örülök, ha valaki foglalkozik a lelkemmel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#10) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Pár napja gondolkodok azon, hogy átalakítsam, lecseréljem a számítógép asztalom egy állítható verzióra, ami használható ülő és álló asztalként, illetve olyan monitorállvány rendszeren, ami szintén állítható és legalább 3 monitor felrakható rá.

Örülnék ha lennének ezekről is hírek, vagy rövid tesztek.

Amúgy nagyon meglepett, hogy milyen horror árba kerülnek az állítható számítógép asztalok. Rögtön ez jutott a dologról eszembe: [link]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) Duree válasza KillHates (#1) üzenetére


Duree
veterán

Szia, Pedig eme szék ára közelít egy jobb autó árához.

duree54

(#12) KillHates válasza Duree (#11) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

A feleségem kocsijában is a térképolvasóban a T10-es izzót kicseréltem ilyen távírányítóval rendelkező multicolor+epilepsziaRGB LED-re:

Akkor most már csak az kell, hogy szerzek valami lekotlott 40-es monitort és azt ráborítom a szélvédőre?

Szerinted? És ebbe, be tudunk ketten is ülni!!! :C :C :C
Ja és a lényeg; a negyedéből kijön az egész, csak sajnos kell rá súlyadót és kötelezőt fizetni évente :DDD

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13) myckey


myckey
veterán

Ehhez jogosítvány is kell?
:F

:DDD

Az egészet a pohártartó teszi drágává, ha azt kivennék...még be is ruháznék egyre.

Pont jó lenne kintre, a pottyantós helyére. :Y

:DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) stewe2


stewe2
aktív tag

A hétvégén nekiállok a prototípusom tervezésének. Mindenképpen benne akarok lenni a következő évtized gémerlehúzós hullámában. Számításaim szerint megtudnék állni kb. bruttó 2,5 milliónál (hardver nélkül). Ja nem, mert legyen inkább 3,5 misi, de RGB-vel :D

Korai hozzáféréssel 1,9 az alapucc, és erre a számlaszámra kellene utalni az összeget:
OTP Bank 1773511-01740254

Az előrendelőknek természetesen a későbbi feature-ok ingyen lesznek!

Üdv stewe :)

Nehogy utalj, mert lehet, hogy ez egy létező számlaszám!

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#15) Synthwave válasza Redneck (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt legalább nem kell hallgatnod annak a csávónak a rém idegesítő hangját, akinek gyorsabban jár a szája, mint a tekervényei. ;]

----------------------------------------

(#11) Duree: Nem csak közelíti, hanem megi s haladja egy nagyon-nagyon jó autó árát. Nem igazán honi piacra van ez.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Nandish válasza KillHates (#1) üzenetére

Kicsit ebay szagu 😂🤭

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#17) Synthwave válasza SidCorky (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én nem vagyok már neked elég? :B

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Redneck válasza Synthwave (#15) üzenetére


Redneck
veterán

Oké, ez jogos. :DD

Jó cikk lett, nem trollkodásból írtam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#19) Synthwave válasza Redneck (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én se. :DDD

De örömmel látom, hogy nem csak én érzek így. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) pusszycat válasza Redneck (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Költői túlzás,inkább a megvalósításra értettem mintsem a hardware elemek fejlettségi szintjére. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) KillHates válasza Nandish (#16) üzenetére


KillHates
nagyúr

inkább aliexpress :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22) Redneck válasza pusszycat (#20) üzenetére


Redneck
veterán

Futurisztikus az egyszer biztos, de van még mit javítani rajta. A következő majd jobb lesz.

stewe2:
Utaltam, mikor szállítod? :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23) Mentolka válasza KillHates (#1) üzenetére


Mentolka
senior tag

Méégis, milyennek kéne lennie? A funkcióját ellátja, nem?
Vazzeg, egyesek mit bele bírnak látni egy egyszerű tárgyba...

(#24) koko52


koko52
veterán

Egy mobil WC már nem fért bele, hogy ne kelljen kimenni? És a minibár? Snack autómata? Ez milyen tré már!

Az a távirányító wish-ről van, ezért tudják olcsón adni.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#25) Redneck válasza Mentolka (#23) üzenetére


Redneck
veterán

Ha már elkérnek x milliót egy ilyen termékért, az ember joggal vár el kicsit prémiumabb érzést. Szerintem ezért lett megjegyezve a filléres távirányító. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26) Mentolka válasza Redneck (#25) üzenetére


Mentolka
senior tag

NADE, milyen egy prémium távirányító villanykörtéhez???

(#27) Redneck válasza Mentolka (#26) üzenetére


Redneck
veterán

Hát nem 1 $-os legalja az tuti. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#28) Mentolka válasza Redneck (#27) üzenetére


Mentolka
senior tag

Szóval az ára zavar?
De most tényleg őszintén! Mi jelent a "prémium" egy lámpa távirányítója esetében?
Bálnapénisz előbőr borítású? Vagy elöl-hátul RGB LED-ek világítsanak rajta? Vagy mechanikus gombok legyenek rajta?
Tényleg érdekel, hogy egy ilyen konkrét eszköz esetén mi a prémium?

(#29) macilaci78 válasza Redneck (#27) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jajj, legalább tudod, hol keresd a pótlást, ha elromlana!
Páromnak viszont mutattam a széket, mondtam, ez lesz a következő PC-asztalom. Kiköpött nappalidísz! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#30) Enoleyz válasza Synthwave (#15) üzenetére


Enoleyz
csendes tag

Na na. Ne személyeskedjünk légyszi.
A 21X se halandóknak lett kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#31) Redneck válasza Mentolka (#28) üzenetére


Redneck
veterán

Engem nem zavar az ára, nem én vagyok a célcsoport. Ha viszont én lennék, ennyiért igényesebb vezérlőt várnék egy csúcskategóriás készülék mellé. Túlzásokba sem kell esni, nem kell bálnabőr, de ez a vezérlő a másik véglet.

Szerintem egy kompakt TV távirányító is kulturáltabb lenne, és nagyon nem drágítaná. Mivel ez egy új, vélhetően kicsit kísérletező jelleggel létrehozott termék, a jövőben még fejlődhet.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#32) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt csak ugy itt hagyom:

[link]

Live-Die-Respawn

(#33) SidCorky válasza oriic (#32) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#34) KillHates válasza SidCorky (#33) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez mekkora már! :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35) Synthwave válasza Mentolka (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondjuk egy egyedi magnézium ház jó kezdet. A megvilágított (hogy lásd is a sötétben), mechanikus kapcsolók az USB-s tölthetőséggel karöltve jó folytatás.

Meg gondolom, hogy ez infrás. Annál vannak azért fejlettebb távvezérlési technológiák.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.