Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkChild


DarkChild
senior tag

Hmmm, a NotebookChecken azt írják, hogy NVMe tárolókkal érkezik a Helios 300-as. Mondjuk ciki is lenne egy viszonylag drága gamer gépet mezei SATA csatolóval piacra dobni 2017-ben... :U

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Na akkor most már csak az kell, hogy az Acer meghódítsa a többi gamer szegmenst is:
Billentyűzet
Egér
Ház
CPU cooler
Esetleg custom VGA
Stb.

Amit eddig csináltak az mind nagyon bejön és ráadásul igyekeznek minőséget letenni az asztalra. Jó volna, ha legalább lenne egy referencia gyártó a piacon, aminek a termékeiben lehet bízni. Eddig jó az irány. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) kromatika


kromatika
veterán

Kimondottan tetszenek nekem is.

(#4) pengwin válasza DarkChild (#1) üzenetére


pengwin
addikt

Miért is lenne ciki?
Hol van egyáltalán tényleges előnye az NVMe SSD-nek egy SATA III-assal szemben egy gamer gépben?
Nem crystaldiskmark és hasonlók, hanem tényleges, valós felhasználás alatti, mérhető előny.

Profi felhasználás alatt elfogadom, hogy számít(hat), de ott sem minden felhasználási területen igaz ez.

Üdv, pengwin

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A Triton 700 megabrutál, elfogadnám itthonra. Remélem több modell is fog érkezni belőle.

Megyen!

(#6) #95590400 válasza pengwin (#4) üzenetére


#95590400
törölt tag

ledes rgb NVMe legyen. akkor már :DDD

(#7) DarkChild válasza pengwin (#4) üzenetére


DarkChild
senior tag

Meglehet :)
Én mondjuk egyáltalán nem játszom, viszont munkára gamer laptopot vettem a 4 magos proci + dedikált nVidia VGA kombó miatt. Kell a kraft a Photoshopnak, na :DDD
És valóban, ezeknél a grafikai programoknál észrevehető a SATA/NVMe különbség is. Az előző notimban még SATA3 volt (max. olvasási sebesség: 550 MB/sec), az újban NVMe van (max. olvasás: 3GB/sec) - hát ég és föld a kettő :DDD

(#8) painkillerx


painkillerx
tag

Egesz nyaron USAban vagyok helios 300 amazonon 1099$ i7 7700hq+1060 6gb+ 16gb ram meg egy 256 ssd. Szerintetek vegyem meg itt vagy majd otthon szeptemberben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.