Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

16L amibe nem fért bele a táp, valamint limitált a VGA és a cpu teljesítménnye is.

Valamit nagyon elbaszcsiztak ;]

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Eleg gagyi. Meg a kulseje az asztal ala bedobva elmegy, de tre a bele. A maxos konfig foleg a 7700-zal jol futhet nyaron.

[ Szerkesztve ]

(#3) Daywalker válasza #16939776 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Limitált VGA és CPU? Nem egészen értem miről beszélsz...GTX 1080 van benne rendes foglalatban, kvázi egy normál kártya, semmi akadálya akár, hogy egy 1080 Ti menjen bele. Ugyanúgy 7700K is lehetne benne, csak ebbe az alaplapba felesleges.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) Kisgépkezelő válasza #16939776 (#1) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ahogy nézem az a ronda idom az elején elég sokat hozzátesz a térfogathoz, a hasznos mérethez meg nagyjából semennyit.

(#5) #16939776 válasza Daywalker (#3) üzenetére


#16939776
törölt tag

Van annak a táp és hűtés oldalon is extra igénye, ebben a konstrukcióban mindkettő kevés hozzá.

(#4) Kisgépkezelő: talán 1db venti befért oda.

[ Szerkesztve ]

(#6) Daywalker válasza #16939776 (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

Minek? A 1080-nak? Egy founders editionhöz hasonló kártya van benne. Ráadásul úgy van a ház kialakítva, hogy kívülről szívja a levegőt, a meleget kifele tolja. Milyen plusz igénye lenne, amit ez a felállás ne tudna kielégíteni azokkal a megoldásokkal szemben, amelyek a gépház melegével hűtik a kártyát? Ugyanez vonatkozik a tápra is, a ~460 watt összteljesítmény mire nem elég? Nekem sem tetszik ez a külső táp, de cserébe passzív és szintén nem a házat melegíti.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#7) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az ilyen "WOW GAMER" gépeknél a festetlen belső annyira taszít....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) macilaci78 válasza Daywalker (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a külső tápos dolog annyira nem idegen a kis méretű gépeknél. Még a kettő is elmegy a fogyasztás miatt. Engem az érdekel, mi van, ha csak az egyik van bedugva? Kontakthiba is nagyobb eséllyel fordulhat elő.
Az is érdekel, hogy a tápegységekhez földelt, vagy földelés nélküli dugvilla jár-e, továbbá a gépház földelése milyen? A hang például elég sok zajt össze tud szedni.
Nekem is SFF gépem van egy íróasztali fiók helyén fektetve, szeretem, szerintem vagány. Ettől önmagában nem idegenkedek, de tény, hogy több dologban is limitál. Például nem szabvány alaplap, sem hűtés, nem tudok az előlapi 2,5" helyre kártyaolvasót rakni out of the box megoldással, stb. Tehát ennek a gépnek legkésőbb az alaplanak a halálakor egy az egyben leáldoznak.

Mikor jutunk el oda, hogy egy cikkben nincs elírás, elgépelés, hiányzó, vagy épp felesleges karakter?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Fiddlestick válasza ledgeri (#7) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Egyet ertek! Ennyi penzert rohadt undorito ez az olcso fem szinu belso... feketet neki! :)

[ Szerkesztve ]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#10) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Bővíthetetlen a speckó blowleres hűtő miatt vga-t se lehet másikat bele tenni gtx 1080 ti meg megsülne benne az biztos. Nem kéne.

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nemtom mennyibe kerülhet, de ennyi pénzből inkább összerakok én egy 3x jobb konfigot, Lian Li házban.

(#12) Fiddlestick válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

"az alap masina (i5-7400, 8 GB RAM, 1 TB HDD, GTX 1060, alap Predator billentyűzettel és egérrel) külföldön 1299 euró" durvan 400eft, eleg nevetseges mert ebbol boven osszeraksz egy high-end gepet ! :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#13) Gorneck válasza macilaci78 (#8) üzenetére


Gorneck
titán

Kell neki a két táp. Egyik a lap, a másik a VGA. Anélkül el se indul...
Normál 220-as tápkábel jár hozzá, ha jól rémlik, bár rég csekkoltam a csomiját...

A hűtése mellesleg meglepően jó extrém 2-3 stresstest alatt is.

Gorneck#1239

(#14) macilaci78 válasza Gorneck (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

VGA nélkül IGP-vel? Annak még lenne is értelme.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) Gorneck válasza macilaci78 (#14) üzenetére


Gorneck
titán

Nem gyártjuk úgy ezt a szériát, mivel nincs rajta kivezetés...

Egyébként a ház meglepően masszív, de lassan új széria érkezik új chipsetekkel (pl Orion)...szal ez a termék mondhatni EOL.

Engem brand gépnél zárt belső esetén rohadtul nem érdekel a szín...de ezt is jeleztük már párszor a kedves megrendelő felé, hogy sokat dobna az összképen.
Ilyen harc még a kábelmenedzsment, apróság, de mégis sokat számít.
A következő szériánál szerencsére erre gondoltak, de a festés elmarad...cserébe lesz víz és egyebek.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#16) Peter13


Peter13
senior tag

Nna, ez tetszik, pedig alapból eléggé utálom a csicsás dolgokat. Fene tudja, valahogy más :) Igaz, kicsit "zsiráf" érzésem van (szép, szép, de otthonra nem kéne), de legalább nem kapcsolom ki a monitort egyből amikor a képekhez érek.

OK, az ára nyilván durva, de ez egy ilyen piac. Viszont mint gép, szerintem rendben van, a 1080-on konkrétan meglepődtem; azért elég szűk az a réteg akinek az nem elég. Én is mindig magamnak legózom össze a gépet (úgy 25 éve), de megértem ha valaki (akinek a pénz nem elsődleges szempont) erre bök rá :K

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#17) Lacok


Lacok
őstag

Pozitívum, hogy tág határok között konfigurálható viszont az alapmodell árát soknak tartom.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#18) Balti07


Balti07
újonc

Szép napot mindenkinek.

A véleményeteket szeretném kérni erről a gépről:http://www.rhw.hu/termek/14756/royal_gamer_ultra_3_akcios_szamitogep

Az érdekelne jó ez így kompletten a gép vagy esetleg kellene változtatni benne valamin?
Előre is köszönöm a hsz-eket :)

B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.