Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Megvárjuk az eredetit.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) adamas007


adamas007
csendes tag

Felraktam, és tuti hogy nem a végleges verzió ez, gyorsabb a cucc, de ugyanannyi forceclose van benne mint a 3.0.1ben.
Viszont ha ez lesz a végleges verzió is, akkor az nagyon kellemetlen lesz az acernek...rengeteg a hiba és a kimaradt de előre beígért dolog (pl. videólejátszás támogatása.)

Ebben a verzióban a Wifi még mindig nem 100-as, az energiagazdálkodás meg csalódást keltő....

Ezek csak azok a hibák amik kapásból eszembejutottak, még lehetne sorolni...

Ja, 1 dolog javult, a böngésző, meg a flash gyorsabb.

A cikk írójának üzenem hogy nézzen be az xda-ra van pár fotó ott a támogatott nyelvekről, közte a magyarról is :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Daywalker válasza adamas007 (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Böngésztem, két topikot is átfutottam még reggel, de valahogy nem leltem. Igaz, órákig nem tudtam vele foglalkozni. A force close dolog is érdekes volt, valaki panaszkodott rá, más meg nem. Lehet, hogy valami korai teszt változat, de erre vonatkozóan nem látni semmit.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) adamas007 válasza Daywalker (#3) üzenetére


adamas007
csendes tag

Igen én is a tesztverzióra gyanakodom, legalábbis nagyon kevés lenne ez még véglegesnek..
ha viszont az acer terméktámogatása továbbra is ilyen marad az nem sok jót ígér nekik a jövőben.
A vas az jó, de mire kinyögnek valami értelmes frissítést már mindenki elhúz mellettük pl. ASUS.
Max. 2 hét és kiderül ez a végleges volt-e, ha igen átgondolom az acer tabletek vásárlását a jövőben, mivel fix hogy ők bénáznak, a ROM gyártók is agyba-főbe szidják őket...

A legjobban zavaró hogy a Xoom 3.0.1 óta simán játssza az 1080p-s videókat, az ASUS meg mostantól...Acer meg képregényt csinál belőle, és panaszkodnak a hardverre hogy az nem bírja...röhej

Amúgy 3.1-es factory resetem van, és 2 alap program, a Maps 3 kattintás (mozgatás) a böngésző meg 5 kattintás után nyomja be a force close-t. :( :(

(#5) z0d1AK válasza adamas007 (#4) üzenetére


z0d1AK
veterán

"A legjobban zavaró hogy a Xoom 3.0.1 óta simán játssza az 1080p-s videókat, az ASUS meg mostantól...Acer meg képregényt csinál belőle, és panaszkodnak a hardverre hogy az nem bírja...röhej"

A három készülék hardveres specifikációja megegyezik, így erre kár fogni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) r3v0Lut10n


r3v0Lut10n
senior tag

hát. nekem spéci 3.1-es rom van már fent, mert nem bírtam kívárni. vígan kocog 1.4-g. megy a sync chrome-al meg minden nyalánkság :D (egér blabla)

ha valakit érdekel xda-n dexter picard p2.2.-es rom ;)

be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

(#7) adamas007 válasza r3v0Lut10n (#6) üzenetére


adamas007
csendes tag

Láttam hogy lekaptad a ROM-ot :) én is gondolkodtam rajta, de elég sokan panaszkodnak hogy az összes bugos még, mondjuk folyamatosan javítják a készítők...

1.4-re húzva nem merül jobban meg melegszik a tablet?

Ez a rom Asus alapú vagy Acer-es? csak mert írták h. az sem mindegy...használhatóság szempontjából

Ja, meg ez a rom mennyivel gyorsabb mint a szivárgott, sima 3.1?

[ Szerkesztve ]

(#8) adamas007


adamas007
csendes tag

Hi!

Valaki tudna nekem küldeni 1 eredeti képet a tabletről (persze akinek még a 3.0.1 van meg), mivel én elfelejtettem lementeni a 3.0.1-es rendszert... :)

Vissza akarok menni az eredeti felállásra az update-ig, csak ennyi az oka.

Ja és 32 gigás a tablet, de gondolom mindenkié az itt.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.