Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tikakukac


Tikakukac
titán

Kattintás előtt leírtam egy papírra:
-nem feleslegesen vékony vackok, amiket a szél is kettélyukaszt
-rendes billentyűzet, nyomáspontokkal és egyéb boszorkányságokkal
-kevesebb>több elvű gépek

Úgy látom, nem egészen 1 rugóra jár az agyunk.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#2) Daywalker válasza Tikakukac (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Ott a Predator :) Tudom, az nagy meg nehéz.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) Tikakukac válasza Daywalker (#2) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen, volt G751-em is egy darabig, de azért elnézve az itthoni régebbi gépparkot 4 kiló alatt is ment ez a billzet és minőség ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Valamiért szerintem felesleges és erőltetett a convertible család. Egy profi mágneses zsanérrendszerrel a 2 in 1 sokkal jobb, nem olyan öszvér mint a másik. A consumer és commercial modelleket is össze lehetne vonni, mert szinte ugyanaz az igény mindkettőnél.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Daywalker válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

Sajnos ez nincs így. Nekünk, meg az átlag ph olvasóknak igen, de mi vagyunk a 10%, a többinek pedig nem ezek a dolgok számítanak.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi lehet az a "nagy durranás" talán egy oled panel vagy egy nem felejtő memoria? Ez utóbbinak jobban örülnék. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.