Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Gamer vs 2GB/ 32 GB belső tárhely ez nem game-et ez a szánalom szint!

Next PC Upgrade: 2022

(#2) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
No meg bazári.
Nem akarok (no de mégis) az almás táblagéppel jönni... de ott azért elég komoly játékok szaladgálnak fullosan az optimalizációnak hála és nem néz ki ilyen idétlenül.
Szvsz ez egy teljesen halott dolog, mert senki sem fog csak ezért egy n+1. szir-szart magával cipelni.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) Duree válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


Duree
veterán

Tökéletesen igazad van.Ez egy szánalmas próbálkozás, jó drágán.

duree54

(#4) KillHates


KillHates
nagyúr

Legalább raktak volna bele 4GB-ot...
Még a 32GB-re azt mondom, hogy bővíthető.
De ennyi pénzért? Akkor vegyen az ember egy ZenFone 551-est (4GB/64MB) és azzal telefonálni is lehet, jó a kamerája és ha vesz mellé egy powerbankot (szerintem még az is kijön ebből a pénzből) akkor az akkuidő miatt sem kell, hogy fájjon a feje. :)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem szép, de legalább egyedi és ezt becsülöm.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) #31600896


#31600896
törölt tag

Már várom a "gamer" okosórák megjelenését :DD
Játszani még mindig asztali gépen a legjobb. Ennek kb nem sok értelme van.

(#7) rudi válasza KillHates (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Vagy ha már tabletbnen kell, akkor ott a ZenTab Z580, Zenfone 551 körüli hardverrel, a Predator 8-nál nagyobb felbontású kijelzővel, 25k-val olcsóbban.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) batai15


batai15
félisten

ez nagyon ronda.... illetve egy ipad alkalmasabb kockulni..

(#9) Troy. válasza rudi (#7) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

Tudnál egy linket adni a ZenTab Z580-ra?

üdv.

.

(#10) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

nem veri oda a snapdragon 810-et.. hmm jo gamer lehet, 2gb ram+32gb tarhely ez csoppet se gamer. ennyi erovel egy asus transformer t100ta is gamer mert 2gb ram 64gb tarhelyes??

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#11) x_o_n


x_o_n
veterán

ahoz képest hogy az uj predator laptop designt örökölte,kissé tényleg kevesebb mint amire számitani lehet,de egyedi az tény

(#12) gerii válasza Zsidaaj (#10) üzenetére


gerii
addikt

A teljesítménybeli összehasonlításon én is kicsit meglepődtem, elég vérszegény akkor a cucc.

(#13) rudi válasza Troy. (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Pl. itt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nexus 9 sokkalta erősebb , juhé gamer tabom van :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15) #61600768 válasza Zsidaaj (#10) üzenetére


#61600768
törölt tag

GPU-ban viszont jobb az Intel.

(#16) KisDre


KisDre
senior tag

Az nVidia megoldása Legalább gamer szempontból hiteles, de ez? Legalább plusz gombok lennének mint egy kézikonzolnál vagy valami

KisDre.artstation.com

(#17) hszilard666


hszilard666
veterán

Nekem ez nagyon hányinger :( Meg nem is gémer. Tudjátok hogy mi a gémer tablet?
Ez: [link]
Ilyet akarunk! Valaki csináljon már ebből egy olcsóbbított változatot! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#19) FID


FID
őstag

Szerintem nagyon baba cucc. Végre valami ami nem megszokott és jól néz ki. Nem csak 4 kerekített vagy szögletes sarok. Az ár és a teljesítmény persze már más dolog.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#20) GodGamer5 válasza twollah1976 (#18) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az a szánalmas, hogy Intel van benne ami nagyon gyengusz. Plusz lehetne benne minimum k1, vagy x1.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) hszilard666 válasza GodGamer5 (#20) üzenetére


hszilard666
veterán

Vagy 5960X ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#22) Frod


Frod
addikt

"Gamer tabletbe" Android mellé 2 giga ram? Ez valami hülye vicc? :D Nevetséges...

Do you see the white shadow?

(#23) SyMbioTe válasza hszilard666 (#17) üzenetére

Nem rossz cucc ez a Razer, de azért egy komolyabb BF multit megnéznék rajta :DDD
Viccet félre téve menő, hogy már egy táblagépből is ekkora erőt passzírotnak ki.

Viszont a cikkben szereplő táblagép... na az messze nem gamer. Egy mezei táblagép, "gamer" kinézettel és árral.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#24) lajthabalazs válasza SyMbioTe (#23) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

i7-essel és GT640-el akár még esélye is lehet. Azért formatervben lehettek volna egy kicsit vadabbak. De majd az Alienware megmutatja hogy kell ezt csinálni, ha egyszer megmutatja.

Cikkben szereplő táblagép egyetlen igazi érdeme a hangszóró. Ezt sem telefonon, sem tableten nem sikerült eddig eltalálni. Mindenki félti az előlapot, és ezért oldalra, hátra, lefele szóró hangszórókkal szerelik a gépeket. Lefogod és nem szól, elforgatod, és a sztereoból mono lesz, leteszed egy asztallapra és elnémul (Google Nexus 4, botrány). Itt megoldották: négy hangszóró ami - remélhetőleg - szoftveresen reagál a forgatásra hogy a sztereo mindig jobbról-balról szóljon, és mind a négy a felhasználó felé néz. Nem lehet úgy fogni, letámasztani, hogy ne szóljon.

(#25) MK VII


MK VII
veterán

Éééés... Persze, hogy gémer... :D

Várom már a gémer elektromos fogkefét és a gémer ajtókitámasztót..

(#26) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Legalább egy d-padot meg pár gombot raktak volna rá... Ez most a hangszórók miatt gémer meg az ára miatt?

(#27) MK VII válasza Baggins86 (#26) üzenetére


MK VII
veterán

Meg azzé", mert itt-ott piros.. ;]

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég gémer lett. :D

(#29) D.Orion


D.Orion
veterán

Eme példány még mintának is SZÁNALMAS!

(#30) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

El sem olvastam mit tud. Ez annyira ótvarul néz ki, hogy jó gép nem lehet. :( Még a kínai piacon is sírva röhögnének rajta. Pedig az Acer gamer monitorai egész pofásak a maguk kategóriájában. Csak nem felmondtak a tervezőjüknek?

(#31) Peterson_


Peterson_
addikt

Nekem volt Xperia Playem, az 4"-os, lényegesen gyengébb hw-val szerelt telefon létére "gémerebb" volt, mint ez.
Igaz, azt is kinyírták, de azóta sem volt értelmes próbálkozás ezen a téren, tán még a Shield, de az meg nem all in one eszköz.
Más kérdés, hogy ha valaki mobilon akár játszani, megveszi az épp legerősebb bármelyik flagshipet, gameklip+kontroller/moga kontroller, aztán nagyon mellé nem lőhet.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) tailor74


tailor74
őstag

Ez nagyon csúnya, ráadásul mitől "gémer"?

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#33) Paul119


Paul119
addikt

Intel soccal Gamer? :)) majd mikor az alkalmazasok fele nem indul és mindenki küldi nekik vissza... :DD ha nagyon gamerkedni akarok akkor nv shield tablet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34) -Skylake- válasza lajthabalazs (#24) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Cikkben szereplő táblagép egyetlen igazi érdeme a hangszóró. Ezt sem telefonon, sem tableten nem sikerült eddig eltalálni."

iPad Pro.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#35) Micsurin válasza -Skylake- (#34) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az is csak egy vödör akármelyik Boom Sound mellet.....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36) haxiboy


haxiboy
veterán

Bocsánat hogy ezt mondom, de nem vagyok apple van vagy ilyesmi, de ennyi pénzért egy iPad jobban megéri. Azon kicsit komolyabb játékok is elfutnak. 2GB ram meg vicc...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#37) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Hasonlít a gyerekkori Elektronika márkájú szovjet kvarcjátékomra.

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#38) takacsbotond


takacsbotond
őstag

120k nagyon sok ezért a tabért, 60-70k lenne a reális ára!
A 2gb ram, és 32gb háttértár pedig nagyon kevés!
Mondjuk szerintem kifejezetten jól néz ki.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#39) Butcher82


Butcher82
senior tag

120k-ért már bőven lehet válogatni a tabletek között. 2GB RAM? Egy szinten van a Snap 805-el? Ez a "gamer"? (Szerintem ezt a szót kár egy tabletnél emelegetni, de ez az én véleményem) 120k? Jajj..jajjj....jajjjj ;]

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#40) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ez már súrolja az undorító kategóriát. A vas is csak erős közepes, alacsonynak nem mondható árcédulával. Acernél elmentek otthonról.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#41) tjb007 válasza #61600768 (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem jobb.

(#42) optikus


optikus
senior tag

nem ertitek a lenyeget, mindegy mi van benne, meg lesz veve, hisz jon a karacsony...

Buy books not gear.

(#43) attila9988


attila9988
őstag

"gamer tablet".... atya úr isten.... :D

Hardcore angry birds játékosok csak ilyet vesznek... :D

Rendben, tudom hogy vannak annál komolyabb játékok is droid -ra, de azért a "gamer tablet" mégis viccesen hangzik....

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#44) kretenallat válasza takacsbotond (#38) üzenetére


kretenallat
senior tag

feleennyiert meg ott van az nvidia shield k1, egy kis jatekszoftver tamogatassal megspekelve.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.