Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Khelben


Khelben
nagyúr

Hát, majd ha sikerül leszorítani a súlyát 350g alá, akkor lehet, hogy érdekelne. Az ára szimpatikus, de ez nehéz lesz olvasni.

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Az üzemidőt leszámítva mi indokolja az Encore-nál, és a Miix 2-nél magasabb ársávot?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) cairojack


cairojack
aktív tag

Ez iszonyat ronda. Nem, hogy semmi vonzó nincs benne, de kifejezetten taszító. Nekem Miix2 8-am van, és bár nem néz ki olyan jól, mint a Dell Venue 8 Pro, de ennél mérföldekkel szebb.
Ha ilyen csúnya termékekkel jön ki az Acer, nem nagyon fok kimászni a gödörből. Jön a csőd.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A szemüveg mit jelképez a dobozán? :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) shteer válasza pusszycat (#4) üzenetére


shteer
titán

megnézed az árát. utána felveszed a szemüveget, megnézed úgy is ;] leveszed, viszlát :)

..szerintem jónak tűnik

(#6) pusszycat válasza shteer (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

+1 :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Daywalker válasza AxBattler (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Az Encore mióta alacsonyabb ársáv? A 32 GB-os Encore ugyanannyiba kerül, mint a W4.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#8) Armagedown


Armagedown
őstag

Azért elég nagy szégyen ilyesmit megengedni hogy a tablet piacon is monopolhelyzetbe kerüljön az Intel

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#9) AxBattler válasza Daywalker (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát, izé... nem.

A cikk szerint 119k a 32GB-os W4, míg az Encore 100k-ból is kijön EDigital-nál.

Szerk.: Hát, izé... de mégis. Átugrottam a wifi-only árakat, és rögtön a 3G-set néztem.
Mea culpa. :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) tjb007 válasza Daywalker (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Körülbelül egy hete.
Az, hogy meddig már egy másik történet.

(#11) banhammer


banhammer
veterán

Megoldható ezeknél a gépeknél a külső USB-s 3G-s modem használata?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) tjb007 válasza banhammer (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, megoldható.

(#13) banhammer válasza tjb007 (#12) üzenetére


banhammer
veterán

Az kircsi.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nekem összességében tetszik, viszont az ára még kicsit magas. A szemüveg viszont jópofa, bár én sem tudom mire való. :)

(#15) lacuspapus


lacuspapus
tag

Ezeknek aztán vastag a bőr a pofájukon. ennyi pénzért ez siralmas felhozatal.

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#16) Peak válasza lacuspapus (#15) üzenetére


Peak
addikt

micsdoda hülyeség ez??? mutass olcsóbbat márkás gépet ugyan ilyen vagy jobb felszereltséggel!

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#17) lacuspapus válasza Peak (#16) üzenetére


lacuspapus
tag

Tessék:
Itt bőven találsz jobbat ilyen áron, vagy olcsóbban.

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#18) Peak válasza lacuspapus (#17) üzenetére


Peak
addikt

nem érdekel a *.* keresés eredménye!
intel processzoros tabletlistát vártam. :(
nem sikerült. ez igy nem válasz.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#19) lacuspapus válasza Peak (#18) üzenetére


lacuspapus
tag

Szerintem, borzasztó helytelen ez a megközelítés, lévén, alig néhány Intel chipsetre épülő tablet van a nagy márkák kínálatában. Ettől lesz csak igazán drága, mert nem az Intel alkatrészeivel készült tabok között, bőven akad jobb vétel, amik semmiben nem maradnak el tőle, se teljesítményben, se minőségben.

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#20) Peak válasza lacuspapus (#19) üzenetére


Peak
addikt

Egészen pontosan jól leirtad, pont ezért jó a megközelités. Körtét a körtével, dinnyét a dinnyével hasonlitjuk.
Ahogy nem fogsz egymás mellé tenni egy AMDs netbookot egy Inteles Ultrabooknak.
Nincs is több kérdésem.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#21) lacuspapus válasza Peak (#20) üzenetére


lacuspapus
tag

Mond csak, hány tesztet olvastál a ph-n, ahol az amd procit elsősorban amdhez és nem intelhez hasonlítják?

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.