Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

"Valamicskét a rendszer is gyorsult, a játékok és alkalmazások betöltődése picit rövidebb ideig tart, de nem végeztünk stopperes méréseket."

no comment :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Daywalker válasza JoeYi (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem értem mi a probléma :F Ez egy blog, nem teszt. Elég sokat nyomkodtam már ahhoz, hogy érzésre is meg tudjam állapítani, hogy jobban pörög a rendszer, mint a régivel. De ha ennyire hiányzik a mérés, akkor az NFS pályabetöltése 1,5 mp-et gyorsult:) Hogy legyen konkrét adat is... :K

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) JoeYi válasza Daywalker (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

na, az mindjárt más :)

Én tegnap fogtam a kezembe egy iphone 4-et. Mondom ez dögnehéz a Desire-mez képest. Igazam volt, 3 grammal nehezebb :D

(#4) Daywalker válasza JoeYi (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

:DDD :DDD A maximalista:D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) adamas007


adamas007
csendes tag

Akkora zavar van most AZ Acer frissítèsek között hogy sztem. mèg õk sem tudjàk hogy mi van...
Nekem most pl a 4.10.30-as build van fent de már àllítòlag van már 40-es vègū is..a különbsèget közöttük mèg nem sikerült èszrevenni..

Amúgy kevesebb lett a force close, ès a videolejàtszàs is gyorsult, összessègèben okès a dolog, de messze nem tökèletes mèg...

(#6) mipityu


mipityu
tag

Megőrülök.
Kedden vettem ezt a fost és nem bírok vele.
Nem tudom rootolni, mert gingerbreak soha (legalábbis 15 percen belül nem) fejezi be a futását és nem indítja újra a gépet.
Megörültem ennek a kézi módszernek, de bármit csinálok, nem indítja el a frissítést. vol +, vol -, formázás, factory reset, semmi sem bírja rá ezt a dögöt, hogy feltegye a 3.1-et.
Mi lehet a baj? Valaki bevállalja? Pesten belül elviszem bárhová. Most már kiváncsi vagyok, mi lehet a bibi.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#7) Daywalker válasza mipityu (#6) üzenetére


Daywalker
addikt

Őőő, a Gingerbreak már használható 3.0-hoz? Nem csak 2.3-hoz!? Alapból 3.0 van rajta, vagy 3.0.1, szerintem azzal nem tudod megtörni az A500-at!

Párszor próbálkozz vele, mert nekem sem indult el elsőre, vagy 10x kapcsoltam be, mire bebootolt recovery módban. És az update zip-et nem kell kitömöríteni.
Esetleg megpróbálkozhatsz előbb rootolni és cwm-mel felpakolni rá.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#8) mipityu válasza Daywalker (#7) üzenetére


mipityu
tag

http://www.techhackz.com/2011/05/root-your-acer-iconia-a500-tablet-how.html

Szia! Köszi a választ. A rootolást a fenti link alapján csináltam.
Ami nekem furcsa, hogy a saját tárolóját nevezi sdcard-nak és a kártya az external_sd.
Ez normális?
Természetesen nem tömörítettem ki a zipet.
A hangerő melyik felére indult el (tudom bekapcsoló és hangerő gomb egyszerre :-) )?

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#9) mipityu válasza Daywalker (#7) üzenetére


mipityu
tag

Heuréka!
Köszönöm, hogy kitartásra buzdítottál :-)
Sikerült feltennem, a 3.0.1 helyett most már 3.1 van. Build: 4.010.22
SZUPER. Azért magyarul jobban tudok, mint angolul :-)

Még abban segíts légyszives, hogy mit kell feltennem, hogy a naptárba (calendar) bekerüljenek a magyar névnapok. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.