Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Ezt nem hiszem el! Végre az Acer agyáig is eljutott, hogy a nyíl billentyűkre Fn-nel előcsalogathatóvá tenni a Home, End, PgUp, PgDn funkciókat hülyeség, mert gyakorlatilag használhatatlanná teszi a billentyűzetet. Erre elkövetnek egy hasonló kaliberű ökörséget: beteszik a kikapcsoló gombot ezek közé. Az eszem megáll... :N

A billentyű volt számomra az egyik nagyon komoly mumus, ami miatt végül nem vettem Acer notebook-ot. Épp kezdtem megörülni, amikor megláttam, most meg fogom a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#2) Zotya84 válasza cinemazealot (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Nekem is ki van a t.k.m ezzel a p.cs megoldással, ami egyre divatosabb: hogy a bekapcsológombot beteszik a billentyűzetre - meg persze a Pause/Break gomb egyre gyakoribb lehagyása - bár az még nem gond, ha Fn-nel elérhető teszik.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) cinemazealot válasza Zotya84 (#2) üzenetére


cinemazealot
addikt

Na ja, a Pause/Break-et évente egyszer ha használod, kibírod ha Fn-nel kell előcsalogatnod. De hogy a Home és Delete közé betenni a kikapcsolót, ráadásul pont olyan helyre, ahol másutt a Delete szokott lenni... :W Már látom a Windows patch beharangozását, ami lehetővé teszi azt, hogy a kikapcsológomb véletlen megnyomásával ne kapcsoljon ki a gép, csak akkor, ha tényleg az a célunk. Persze feltételezem, hogy a többi OS meg nagy ívben le lesz ejtve.

(#4) shteer válasza cinemazealot (#3) üzenetére


shteer
titán

A windows-ban most is van ilyen lehetőség az energiasémában.

..szerintem jónak tűnik

(#5) pomorski válasza cinemazealot (#3) üzenetére


pomorski
őstag

Tényleg k.nagy hülyeség, de szerintem nem feltétlen kell Windows patch a "hiba" orvoslására. Lehet elég annyi is, hogy az energiagazdálkodás környékén (vagy f*** tudja, hogy hogy melyik Windowsban hogy hívják), ahol meg lehet adni, hogy mi történjen akkor, ha lehajtod a kijelzőt, vagy lenyomod a kikapcsoló gombot, stb., ott beállítod, hogy a kikapcsoló gomb megnyomására ne történjen semmi.

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Inkább Fujitsu..

Ez itt egy konzumer noti ...dragan

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) pomorski válasza Graphics (#6) üzenetére


pomorski
őstag

"konzumer noti" - Ezt a fogalmat én nem ismerem..., csak ezt a hasonló fogalmat ismerem: konzumhölgy.

(#8) pengwin


pengwin
addikt

És ez mitől "vállalatibb" notebook, mint az én Inspiron 13 7000-em?
Édesanyám Latitude E6440-e, na az vállalati noti.

Üdv, pengwin

(#9) hallador


hallador
addikt

Ez a notebook egyértelműen a HP ProBook 400 G3, és a Dell Vostro 5459 ellenfele. Az nagyon jó, hogy van IPS de a jótállása nem a legjobb. Azért a HP sokkal jobban kellene.

Ami nagyon nem tettszik benne a Billentyűzet, és a touchpad. Nem tudom a HP, meg a Fujitsu miért képes értelmes touchpadot tenni egy small business gépre. Irodába OK, de nem nagyon tudom ha valaki vehet ennyiért mást is, akkor miért venné ezt. Ráadásul úgy, hogy a konkurencia jótállása jó.

(#8) pengwin

És ez mitől "vállalatibb" notebook, mint az én Inspiron 13 7000-em?

Azért a az az inspiron egy felsőbb kategóriás gép, de ha egész nap előtte ülsz, akkor az inspiron azért idegesítő lenne nekem.

Édesanyám Latitude E6440-e, na az vállalati noti.

OK 3 * annyiba kerül úgy nem nehéz.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#10) Lacok válasza pomorski (#5) üzenetére


Lacok
őstag

Windows 7-nél

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#11) pomorski válasza Lacok (#10) üzenetére


pomorski
őstag

Igen, erre gondoltam.

(#12) Bluesummers válasza Zotya84 (#2) üzenetére


Bluesummers
őstag

Mi az, hogy divatosabb? Most látok először ilyet! Ki volt ez a primitív tervező .... Te jóóó ééég! Először a HP által favorizált nyilakat láttam, az gusztustalan, sz@r. Egy HP 6910P-nek jobb a billentyűzete mint ennek.200-on felül van? Ez valami vicc? Április van? :O

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.