Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Pont ilyen kellene elfogadható áron :DDD Tudom álom...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) MZperX75


MZperX75
addikt

:C ilyet a népnek ócsón!

(#3) canniball


canniball
nagyúr

No csak megcsinálták. Pedig azt hittem csak mese lesz. Csak hát az ára... :O Nem tud véletlenül valaki fele ennyiért? :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4) Boxi88


Boxi88
őstag

Ez nagyon király lett! Ha csinálnak e350-el szerelt változatot, tuti befutó gép lesz! :C

(#5) #95561216


#95561216
törölt tag

Na mióta vártam már egy ilyenre..és még pöcökegér is :K

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Ez mind szép és jó, már csak az a kérdés hogy mennyit bír ki egy feltöltéssel? :) Mert ha csupán 2-3 órát (ha jól saccolom, mert 3 cellásnál nagyobb akksi szerintem nem került a gépbe) akkor bizony erősen csorbát szenved a tablet része a dolognak.

(#7) GIJoe


GIJoe
addikt

Az AMDnek mindenképp jót tesz, és a versenynek is, örülök neki :C

(#8) #56573440


#56573440
törölt tag

hpq tc1000 volt kb ilyen:) mondjuk nekem ez is tetszik ez legalább beszerezhető... mármint ilyen volt

[ Szerkesztve ]

(#9) Translator


Translator
tag

Vki mondja meg, hogy 5W-hoz minek ventillátor... :F

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#10) rizso


rizso
addikt

Ejj, biztosan vastagon fog majd az "áríró ceruza" :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11) GerykO


GerykO
aktív tag

Amikor az AcerShop-os fiukat kérdeztem az árról, sejtelmesen csak annyit nyilatkoztak, az Apple táblagépénél olcsóbb lesz! Remélem van akinek ez segített.

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#12) rizso válasza GerykO (#11) üzenetére


rizso
addikt

Remélhetőleg nem egy ilyesmi árra gondoltak...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13) #80517504


#80517504
törölt tag

Engem az érdekel, hogy az 1080p x264 mkv anyaggal boldogul-e?
A videóvezérlője mire elég?

(#14) #80517504 válasza rizso (#12) üzenetére


#80517504
törölt tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!
Ennyiért már viszonylag komoly noteszt vennék, még ha nagyobb is.

(#15) Duree


Duree
veterán

Lehet hogy jó lesz,habár sohasem bíztam az Acer bármelyik termékében,az ára fogja meghatározni,hogy mennyire lesz piacképes termék

duree54

(#16) Predator666


Predator666
aktív tag

Tulajdonképp nem hiszem, hogy kiváltana egy netbookot, mert míg ezen kis laptopok esetében a hangsúly a munkán és adott esetben minimális multimédián kívül máson nincs. Ehhez például szükséges a kicsit nagyobb tárhely is. Ha véletlenül egy nagyobb videót akarsz megnézni, az annyira kitölti a pici 32GB-os tárhelyet, hogy mindenképp rászorulsz a külső tárhelyre, vagy a bővítésre. Ráadásul feltételezhetjük, hogy drágább lesz mint egy szokványos netbook. Nem igazán érzem találónak ezt a párosítást ilyen konfigurációval. Nekem a tárhely a szűk keresztmetszet.
Amennyiben netbook ára lenne, mind ettől függetlenül megvenném, de ez nyilvánvalóan hiú ábránd.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#17) #80517504 válasza Predator666 (#16) üzenetére


#80517504
törölt tag

A kevés tárhely nem zavarna, azon lehet segíteni külső hdd-el. Ha viszont drága és/vagy nem boldogul az 1080p x264 mkv fájlokkal, akkor az gáz.

De milyen netbookot érdemes venni, ami elbírja a fenti kiterjesztést? Segítsetek.

(#18) Sifre válasza #80517504 (#17) üzenetére


Sifre
senior tag

Olyan netbook kell neked az 1080p lejátszáshoz, amiben van valamilyen combosabb grafikus gyorsító (pl. nVidia ION, Intel GMA HD, Radeon HD4200).

A várható borsos árhoz még számoljatok hozzá egy garanciakiterjesztést, mert Acerekhez alapból csak 1 év jár...

(#19) DesertDog


DesertDog
tag

Mobilx-nél dokkolóval 180 eFt.

(#20) szumo válasza #80517504 (#17) üzenetére


szumo
senior tag

Az általunk próbált gépben az 1 GHz-es AMD C-50-es APU dolgozott az integrált Radeon HD 6250 és 2 GB rendszermemória társaságában.

Elolvastátok a cikk ezen részét, vagy csak a képeket nézegettétek?

Nekem akkor lenne gyere be, ha rendesen be is lehetne csukni, és a dokkolóban lenne még egy úgymond tartalék energiaforrás, hogy napi 8 órát kibírjon mindenféle irodai alkalmazások használatával, és mail-ek fogadásával. Persze nem folyamatos üzemben, csak megbeszélés közben ne kelljen konnektort keresni lépten nyomon.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#21) #80517504 válasza szumo (#20) üzenetére


#80517504
törölt tag

Olvastam a tesztet, de a száraz adatok nekem nem sokat árultak el hd lejátszást illetően.

(#22) #80517504 válasza DesertDog (#19) üzenetére


#80517504
törölt tag

Akkor részemről felejtős.

(#23) Predator666 válasza #80517504 (#22) üzenetére


Predator666
aktív tag

Nos, célszerű a technkai adatokat megnézni, és utánaolvasni, hogy mi mire jó. Feltételezem, ha már vetted a fáradtságot, hogy ideírj, erre is fogod venni. Amint utánaolvastál, már nem is lesz száraz adat.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#24) AmPeX válasza #80517504 (#21) üzenetére


AmPeX
aktív tag

Lejátsza.
Ha bővebben érdekel:[link]
Az utolsó bekezdés ami számodra fontos.
Ha még bővebben érdekel: [link]

(#25) #80517504 válasza Predator666 (#23) üzenetére


#80517504
törölt tag

Vettem.

(#26) #80517504 válasza AmPeX (#24) üzenetére


#80517504
törölt tag

Köszönöm, már én is olvastam.

(#27) #80517504


#80517504
törölt tag

http://www.mobilx.hu/hu/netbook-es-tablet/windows-tablet/acer-iconia-tab-w500-10-windows-7-tablet.html

Ez is sok...

Akkor inkább bevállalok egy nagyobb darabot.

(#28) nbg


nbg
senior tag

Nemetorszagban dokkolo nelkul 499€, dokkoloval 599€ szinte mindenhol.
De gondolom mire hazaer kerul ra meg ez+az...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#29) DesertDog válasza #80517504 (#27) üzenetére


DesertDog
tag

És ehhez nem is kapsz billentyűzetet, ami az egésznek az értelmét adná.

(#30) Sn00PiG válasza nbg (#28) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

ITT 600 USD

Kiszállítással 120-ért már annyira nem is rossz, és itt jár hozzá minden...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#31) DesertDog válasza Sn00PiG (#30) üzenetére


DesertDog
tag

USA-ból szállítanak, tehát a VÁM-ot is érdemes még hozzáadni. :(

[ Szerkesztve ]

(#32) kchris78 válasza DesertDog (#31) üzenetére


kchris78
veterán

szerintetek érdemes vennem kint egy ilyet USA-ban? Amazonon $530 körül van, billentyűzettel meg minden, és úgy tudom repülőn 430EUR-ig lehet vámmentesen behozni cuccot, ez bele kell hogy férjen elvégre a $/EUR keresztárfolyam 1.3-1.5 között ingadozik....

(#33) Krike válasza kchris78 (#32) üzenetére


Krike
aktív tag

De ha ott veszed, akkor azt se feledd, hogy a garancia is az USA-ban lesz érvényes, itthon max. pénzzért javítják majd. Az Acer-nél a garancia arra az országra szól, ahol veszed, pont ezzel előzve meg a szürke importot.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#34) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Mi a különbség a W500 és a W501 között? Eddig azt hittem, hogy a W501 3G modemmel tud többet. Ehhez képest már láttam W500-at is modemmel. Ez most akkor hogy? :F Please help!

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#35) K-Bruno válasza Polllen (#1) üzenetére


K-Bruno
csendes tag

pont van 1ilyen újba 12Oért

(#36) Galdemorph


Galdemorph
csendes tag

Ha láma előre is elnézést kérek.

Mennyire bírná le ez a vas az Inventort?

(#37) HookR válasza Galdemorph (#36) üzenetére


HookR
addikt

Szvsz az IGP kevésbé (esetleg közepesen) bonyolult 3D modellekkel még megbirkózna. A kérdés leginkább az, hogy a CPU mire elég, illetve neked mik az igényeid? Pl. látványterv renderelésére valószínű nem az ilyen konfiguráció a legalkalmasabb. :)
Esetleg az ingyenes Inventor Viewer-rel le tudod tesztelni a képességeit, amennyiben találsz valahol, akár boltban, akár fórumtársnál.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok!
Érdemes a W500 C-60-at venni kb. 10000 forinttal drágábbért megvenni mint a C-50-et?
Billentyűzetet nem akarok hozzá, anélkül mennyire használható netezésre, e-mail, egyáltalán a programok irányítására? Csak a saját böngészőjét lehet használni vagy esetleg Firefox, Opera? Természetesen tapicskolva.

(#39) Peak válasza #80517504 (#13) üzenetére


Peak
addikt

megkésve bár, de törve nem, a Full HD BluRay anyagot simán viszi akadásmentesen... 43GB-os .m2ts-ről beszélünk

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#40) Blackmate válasza Peak (#39) üzenetére


Blackmate
senior tag

Win7 64bit-re nem tud valaki a G sensor-hoz drivert? Valamiért nem akar működni :F

[ Szerkesztve ]

(#41) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok! 1,5 év alatt valami tapasztalat a készülékkel? :)
Végigolvastam a kemény 40 hozzászólást. :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#42) plaszy válasza plaszy (#41) üzenetére


plaszy
őstag

Hát nem túl gyakori ez a kütyü ezek szerint. :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#43) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

üdv! probált már valaki tenni rá win 8 at?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.