Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SidCorky


SidCorky
senior tag

Az doboz-képen első pillantásra az jutott eszembe, hogy van olyan jó önkritikája az Acer-nek, hogy szemüveget ad a tablet mellé? ;] De jobban megnéztem, az csak a fedél...

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#2) Kisteker


Kisteker
tag

Száz hogy gyenge az akku teljesítménye. Kinek kell ez az vékonyság-mánia?

(#3) b.daniel válasza Kisteker (#2) üzenetére


b.daniel
senior tag

Biztositalak hogy nem az akksi idő.az szerintem nagyon jó. Több heti használat után azt mondom,hogy az említett gyengeség a kijelző lesz. Kissé meleg,igy nem igazán színhű,de egyébként én nagyon szeretem,és nekem a kijelző is tetszik :)

(#4) zazahoho válasza b.daniel (#3) üzenetére


zazahoho
őstag

Mennyit bír az aksi, ha minden be van kapcsolva?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#5) Poetro


Poetro
csendes tag

Mitől Mango? Amikor utoljára számítástechnikában a Mango névről hallottam, az a Windows Phone 7.5 volt, aminek Mango volt a kódneve. De ez nem Windows, hanem Android. Akkor mi a "Mango"?

(#6) alevan válasza Poetro (#5) üzenetére


alevan
őstag

Én is WinRT táblára tippeltem volna a cím alapján.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) b.daniel válasza zazahoho (#4) üzenetére


b.daniel
senior tag

Ezt így konkrétan még nem mértem,de folyamatos wifivel használat közben kb 6-7 óra megvan,harmad fényerőn. Ebben van játék is(NFS,Wild Blood,Ab)net is,film is. Készenlétben egy éjszaka wifivel 2-3%t merül.

Egyébként Mango néven is forgalmazzák, illetve talan ez volt a fejlesztési kódnév is.

(#8) tlala


tlala
addikt

A hátránya: az ára.
Csak tipp. :))

(#9) b.daniel válasza tlala (#8) üzenetére


b.daniel
senior tag

55 ropi a 16 gigás :D nem sok szerintem egy ilyen gépért :)

(#10) Kisteker válasza b.daniel (#9) üzenetére


Kisteker
tag

Hát akkor kifejezetten jó vétel, és az akkuidő is üdvözítő. Mennyire súlyos a kijelző problémája?

(#11) b.daniel válasza Kisteker (#10) üzenetére


b.daniel
senior tag

Nem vészes. Akkor jön ki jobban ha mellette van egy hideg színekkel operáló panel is,egyébként a fehér kicsit sárgásabb,a többi színnél nem nagyon lehet észrevenni szerintem:)

(#12) Kisteker válasza b.daniel (#11) üzenetére


Kisteker
tag

Hiszen ez örvendetes hír! :DD Akkor ő is megy a kalapba. :)

(#14) Ayanlith válasza Kisteker (#12) üzenetére


Ayanlith
tag

Valóban nem sok hibája van. Néhány embernél pontatlan az akksi kijelzése, egyesek szerint gyenge a hangszóró (de legalább nagyjából tisztán szól), a kamera hiába 5 megapixeles, ha csak fixfókuszos, a többi márkához képest kevesebb a garancia, csupán egy év, illetve a már említett kijelző fényereje kicsit alacsony, illetve melegek a színei. Mindezektől függetlenül ez volt az első tablet, amit igazán pozitív érzésekkel vettem kézbe, szerintem az előnyei bőven kárpótolják a hiányosságait, egyedül talán a jótállás idejébe lehet belekötni.

További észrevételeket ezekben a topicokban lehet olvasni:
[link]
[link]

Vásárlás előtt természetesen javasolt kipróbálni, valamint érdemes egy pillantást vetni az Asus MeMO Pad HD 7-re is, ami sokak számára még ennél a készüléknél is ideálisabb választás lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.