Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whited


whited
addikt

megjelenés, ár ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2) xmaas válasza whited (#1) üzenetére


xmaas
őstag

Azert nem kozoltek arakat mert nem akarjak ongyilkossagra buzditani a vasarlokat mielott a polcokra kerulnek a termekek :DDD

(#3) KillHates


KillHates
nagyúr

Megint trollkodni fogok, de jogosan; látom az Acer igényesen biztosította a sajtóanyagot :U :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

Arra a stylus kezelésre marha kíváncsi lettem. Számomra selling point tudna lenni, ha jól működne.

(#6) -Skylake- válasza KillHates (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Pont olyan igenyes , mint maga a marka :)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Mintha csak azt küldték volna el:
Nálunk minden új,minden jó,minden iiiiiszonyatosan gémer és megéri,mert TÉNYLEG MEGÉRI.....
Tiszta VSteleshop :D

(#8) Mercel


Mercel
senior tag

Jé az acer még létezik??

Azt hittem végre már elvitt az ördög egy olyan márkát ami rossz tervezésű, rossz minőségben gyártott borzalmas garanciális szerviz háttérrel rendelkező termékekkel próbált kereskedni.

De ezek szerint nem, az emberek sosem tanulnak.
Egy tollat nem vennék tőlük nemhogy notebookot..

Marcel

(#9) #06658560 válasza Mercel (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Végül is csak öt éves kommersz Acer notit nyaggatok, teljes megelégedéssel. Anyám Acerje is kibírt ennyit, ha nem többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.