Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Azért a felső tápelhelyezés szerintem fail, és idejétmult, amúgy dizájnos, de drága mint a legtöbb ilyen bundle cucc! :K

(#2) maross


maross
veterán

Nem ertem en ezt a konfigot, minek bele 64gb ram??? 980-as kartya kb 16giga rammal van pariban, a tobbit nyugodtan lehetett volna ssdre vagy vinyora kolteni..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3) pulutodurumo válasza maross (#2) üzenetére


pulutodurumo
őstag

48 giga RAMdisk és már jó is :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Mint OEM gép inkább költséghatékony, mint átgondolt kivitel, de akit kielégít a gamer-műanyag:
"az megalhatja benne számítását" :P

[ Szerkesztve ]

(#5) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Lássam a kezeket, akik vidáman lecsengetnének 2000 EUR-t egy ilyen masináért! :DDD

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#6) Sebestyen01 válasza Vincent_ (#5) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az az alapár csupán... :DDD

(#7) Vincent_ válasza Sebestyen01 (#6) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Igen, közben rájöttem, hogy az a belépő modell ára lesz. LOL.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

2000€ a belépő... :Y

És jól látom, itt valami MOBA-t tolnak vele? :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Sebestyen01 válasza Vincent_ (#7) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Amúgy nem gond a 64gb ram valamit tenni kell bele ami miatt annyi, a kérdés az hogy milyen ramok, milyen márka stb, mert az sem lenne nekem mind1 ilyen árcédulánál.... bár inkább raknék össze ennyoből magamnak egy gépet, de szerintem ezzel nem mondok újat hogy nagyon drága ez a predátor név.... ami hihetetlen a számomra hogy a mai fejlett világban erre van kereslet? Mert ebből az árből a leglaikusabb egyén is tud gépet csinálni :DDD

(#10) sad_Vamp válasza Sebestyen01 (#9) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Hmm, az árából kijön egy konzol és 20-25 játék... a konzolos cikkeknél meg mindig azt kell olvasni, hogy PC master race :)))

igen, csak trollkodom ;]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#11) Sebestyen01 válasza sad_Vamp (#10) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ebből egy normális pc, és egy konzol is kijön :DDD

(#12) maross válasza Sebestyen01 (#11) üzenetére


maross
veterán

ket konzol, egy tul alacsony labtartonak :DDD

igen-igen, nem kell reagalni ra, viccvot

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13) FID


FID
őstag

Hát ez így nagyon alap! Remélem ki tudok csókolni majd egyet az egyik Veletechre :DD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#14) Vincent_ válasza FID (#13) üzenetére


Vincent_
aktív tag

"Radeon HD 7750"???? :Y :Y

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#15) FID válasza Vincent_ (#14) üzenetére


FID
őstag

Aham ;]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#16) big-J válasza Vincent_ (#14) üzenetére


big-J
őstag

Nem olyan rossz az sem.

(#17) Vincent_ válasza big-J (#16) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ahha. A passziánsz repül vele bizonyára. :DDD

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#18) FID válasza Vincent_ (#17) üzenetére


FID
őstag

És arra nem gondoltál, hogy nem minden pc azért van, hogy játszunk rajta?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#19) AxBattler válasza Vincent_ (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

BF3-at 1080p-n toltam vele, nem értem, mi a gondod? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) Vincent_ válasza FID (#18) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Helyesen: "Játsszunk". Teljes hasonulás.

De akkor minek bele direkt VGA egyáltalán? :)

AxBattler: Már vártam ezt a "Nekem fullon vitte xy játékot" véleményt! :C De persze, igazad van, az a hülye, aki nagyobb kártyát vesz, hiszen felesleges (hisz' nálad is ment a fullHD). ;) De akkor meg az i7 minek ebbe a gépbe? Egy i5 + R9 ugyanilyen árban lett volna...

szerk.: 25,9 FPS

[ Szerkesztve ]

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#21) FID válasza Vincent_ (#20) üzenetére


FID
őstag

Látszik mennyit értesz a gépekhez :Y i7 3820 (2011)

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22) AxBattler válasza Vincent_ (#20) üzenetére


AxBattler
félisten

"De persze, igazad van, az a hülye, aki nagyobb kártyát vesz, hiszen felesleges (hisz' nálad is ment a fullHD)."
Sehol nem írtam ilyet, én is erősebbre váltottam, csak bátorkodtam rákérdezni, hogy honnan ez a lesújtó vélemény, mikor én mást tapasztaltam. De persze nyugodtan adj szavakat a számba, szép csúsztatási kísérlet, sajna most nem jött be. :C

"De akkor meg az i7 minek ebbe a gépbe? Egy i5 + R9 ugyanilyen árban lett volna..."
Tudod, nem mindenki (elsősorban) játékra veszi a gépet. Lehet, hogy a tulajdonosa képszerkesztéssel, videóvágással, photoshop-pal, mérnöki dolgokkal foglalkozik, amihez jól jön az i7, mellette meg egy kis Diablo 3-ra tökéletesen elég a HD7750 is, fölösleges 3x annyit kiadnia R9-re. De gondolom Te ugyanúgy az illető fejébe látsz, akárcsak az enyémbe, nem?

"szerk.: 25,9 FPS"
Igen, csak ők 1080p/ultra-n futtatták a tesztet, komoly élsimítással, én meg 1080p/medium-on toltam, úgy simán megvolt mindig a min. 40fps. Tájul.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) Vincent_ válasza FID (#21) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Valóban nem értek a "gépekhez"... Szerintem ezen ne vesszünk össze... Bocs, hogy nem láttam, hogy egy VGA-nélküli proci van benne. A véleményem továbbra is tartom (i5 + erősebb VGA értelmesebb páros lett volna).

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#24) Vincent_ válasza AxBattler (#22) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Nem adtam a szádba semmit, és nem csúsztattam. Megkérdezted, hol a probléma, elmondtam. Az, hogy ezen megsértődsz, a te bajod. :DDD

Csak marha unalmas már, hogy minden ilyen témánál mindig jön egy ember, aki a minimál konfigon is minden max-on tolja a játékokat fullHD-ban. Aztán kiderül, hogy 15 FPS-sel, de az őt nem zavarja. Téged meg a lebutított grafika nem zavar, meg a 40 FPS. Ez van.

De hogy értsd a HSZ-em lényegét (mert látom, az nem jött át), azt merészeltem kifejezni, hogy egy (egykori) felsőkategóriás proci mellé, egy szétpimpelt házba, amiben a hűtés többe volt, mint a VGA, szerintem bután fest egy már kiadásakor közép-alsó kategóriás videokártya.

Értem? :F

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#25) tDr1v3r válasza Vincent_ (#24) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor vegyél egy másikat neki ha ennyire bután néz ki.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) Vincent_ válasza tDr1v3r (#25) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ha megkér, a kiállítás erejéig akár kölcsön is adtam volna neki...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#27) AxBattler válasza Vincent_ (#24) üzenetére


AxBattler
félisten

"Nem adtam a szádba semmit, és nem csúsztattam."
Akkor légy szíves linkeld már be, hol írtam én olyat, hogy hülye, aki HD7750-nél erősebb kártyát vesz, mert konkrétan ezt "adtad a számba", most meg próbálsz terelni.

Csak marha unalmas már, hogy minden ilyen témánál mindig jön egy ember, aki a minimál konfigon is minden max-on tolja a játékokat fullHD-ban. Aztán kiderül, hogy 15 FPS-sel, de az őt nem zavarja. Téged meg a lebutított grafika nem zavar, meg a 40 FPS. Ez van.
1080p/medium manapság már messze nem a max., és nem is minimál konfigon toltam, pl. egy R7 240 2GB DDR3 esetében már nem lennék ilyen derűlátó.
Átlagos 15 FPS zavarna engem is, a minimum 40 fps viszont teljesen megfelelő multi alatt. Persze, ha neked 60-as minimum FPS-nél kezdődik a multis élet, az a Te egyéni szoc. problémád.

Értem?
Igen, de akkor ezt mondd, és ne a kártyát kritizáld alaptalanul.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28) big-J válasza AxBattler (#27) üzenetére


big-J
őstag

Amikor nekem volt középkategóriás vidkártyám, mindíg úgy oldottam meg, hogy eggyel lejjebb vittem felbontást(~900p), így kaptam ingyen élsimítást(scaling) és a beállításokat magasabbra tehettem. Most is úgy csinálom csak már 1440p helyett 1080p-n. Az effektek egy bizonyos ppi felett sokkal többet dobnak a képen, ugyanannyi teljesítményért.

[ Szerkesztve ]

(#29) Vincent_ válasza AxBattler (#27) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Terelni? :F Leírtam értelmesen, hogy egy core i7 mellett bután néz ki egy 7750-es. Erre jött az "okos" HSZ, hogy akkor vegyek én neki (??, tippre csak a vízhűtés a többszörösébe került, mint a VGA). Mivel kiállításról volt szó, erre mondtam, hogy ha csak ezen múlt volna, biztosan lett volna valaki (akár én is), aki kölcsönad neki néhány napra egy erősebb VGA-t. Ha ez neked terelés, akkor komoly paranoiád lehet...

"BF3-at 1080p-n toltam vele, nem értem, mi a gondod? :F" -> ezzel akkor mire utalsz, ha nem arra, hogy ez a kártya elég FullHD felbontás melletti játékra (ami azért elég meredek állítás). Persze, tudom, hogy lehet kisebb felbontáson 3850-es kártyával is GTA IV-ezni, valakinek az is rendben van, akkor ezzel a logikával már a 7750 is túl erős, nem? ;)

"ne a kártyát kritizáld alaptalanul."
A 40 FPS nekem (és még igen sokaknak) kevés, jól látod. Ezt nem nevezném problémának, max. igényességnek. Az, hogy neked ez elég, az a te dolgod. Egy kiállított gépben, ahol ez gyakorlatilag a legolcsóbb alkatrész maradt akadt meg rajta a szemem, én kérek érte elnézést...

Kész szerencse, hogy itt mindenki szakértő! :C :C :C

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#30) AxBattler válasza Vincent_ (#29) üzenetére


AxBattler
félisten

1,
A terelés ezekre vonatkozott:
"De persze, igazad van, az a hülye, aki nagyobb kártyát vesz, hiszen felesleges (hisz' nálad is ment a fullHD)." + "Nem adtam a szádba semmit, és nem csúsztattam."
De persze megint próbálod elkenni, tök másról írsz.

2,
"...ezzel akkor mire utalsz, ha nem arra, hogy ez a kártya elég FullHD felbontás melletti játékra (ami azért elég meredek állítás)."
Mai játékokhoz már nem ajánlanám 1080p-n, de attól még megvannak az értékei, és cseppet sem igaz rá, hogy csak "a passziánsz repül vele bizonyára".

3,
"A 40 FPS nekem (és még igen sokaknak) kevés, jól látod. Ezt nem nevezném problémának, max. igényességnek. Az, hogy neked ez elég, az a te dolgod."
Pontosan. Az, hogy neked nem elég, az meg a Tiéd.
De ezen logika alapján Te sem szólhattál volna egy rossz szót sem, mert hát ízlések és pofonok, attól hogy neked nem tetszik, másnak még szuper lehet.

4,
"Kész szerencse, hogy itt mindenki szakértő!"
Ja, a sok hülye belepofázik, hogy szerintük mi legyen egy kiállított gépben, és mi nem. Barmok. :W

(#28) big-J
Ez is egy lehetőség, de függ a monitor interpolációs képességeitől.
Én inkább natív felbontáson játszok, levett részletességgel, a Medium azért még nem a világvége.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) Vincent_ válasza AxBattler (#30) üzenetére


Vincent_
aktív tag

"Ja, a sok hülye belepofázik, hogy szerintük mi legyen egy kiállított gépben, és mi nem. Barmok. :W"

Köszi, hogy befejezed a személyeskedést itt és most.

Gondolom, nálad is rengeteg VGA járt nálad az évek alatt, hogy így osztod az észt. Ha továbbra sem érted, hogy core i7 mellett mi a bajom a 7750-nel, akkor tényleg csak sajnálni tudlak... Minden jót.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#32) AxBattler válasza Vincent_ (#31) üzenetére


AxBattler
félisten

"Kész szerencse, hogy itt mindenki szakértő!"
vö.
"Ja, a sok hülye belepofázik, hogy szerintük mi legyen egy kiállított gépben, és mi nem. Barmok."
Egy kis sót? Netán gerendát?

"Ha továbbra sem érted, hogy core i7 mellett mi a bajom a 7750-nel, akkor tényleg csak sajnálni tudlak."
vö.
"Tudod, nem mindenki (elsősorban) játékra veszi a gépet. Lehet, hogy a tulajdonosa képszerkesztéssel, videóvágással, photoshop-pal, mérnöki dolgokkal foglalkozik, amihez jól jön az i7, mellette meg egy kis Diablo 3-ra tökéletesen elég a HD7750 is, fölösleges 3x annyit kiadnia R9-re."

"Minden jót."
Beléd is! :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#33) Vincent_ válasza AxBattler (#32) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Bravó, jól megmondtad! Beléd is! :C :C

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#34) AxBattler válasza Vincent_ (#33) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez aztán a touché. Legalább valami eredetit válaszoltál volna... :asit:
No mindegy, írj ide gyorsan valamit, legyen Tiéd az utolsó szó, aztán hagyjuk ezt az egészet a csudába. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Nem uncsi már nektek? :U

(#36) FID válasza Vincent_ (#31) üzenetére


FID
őstag

És továbbra is mondom azért lett a 7750 mert nem kellett nagyobb és ez volt az egyetlen 7750 verzió ami tetszett.
Ha ez megnyugtat:

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#37) AxBattler válasza FID (#36) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, az XFX szép, letisztult bordát tervezett a szériára!
Nekem a rövidített HD7790-ük tetszett a legjobban! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#39) ƬΛЯΛ válasza FID (#13) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Nagyon durva gép :Y

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#40) korion


korion
senior tag

tudom,h ízlések és pofonok,de ez a ház nekem tetszik!(sőt már-már vicc kategória)

kb hány éveseknek tervezték ezeket a gépeket? 12? :D

néhol ott van a szeren az Acer,de ezzel mellé...

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.