Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) section9


section9
őstag

Wow, határozottan tetszetős. :R

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

most már csak az ára kellene...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Egon


Egon
nagyúr

Apróságokkal van elcseszve a koncepció.
Pl. jó lenne hdd nélküli i3-as verzió, hátha fel lehetne tornászni az üzemidőt. Üdvös lenne, ha az Atomos verziók is megkapnák a nagyobb akksit. Az USB 3.0 hiánya pedig 2014 végén elég gáz...:(
Összességében még így sem rossz, de idegesítő, hogy ilyen piszlicsáré dolgokra nem tudnak figyelni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4) Spuri2000 válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Szerintem 150-180 eFt körül lesz valahol!

(#5) FRENK1988 válasza Spuri2000 (#4) üzenetére


FRENK1988
veterán

Remélem inkabb 150 mert akkor várok a t100 vásárlással

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) oraihunter válasza Spuri2000 (#4) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Sajnos nekem, mindenképp drága lesz. :(((

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#7) Khaal


Khaal
őstag

Elég húzós a felára a 10 coloshoz képest, a tömege is elég durva, dokkolóval együtt már szinte ugyanannyi mint a 12 colos laptopom dupla ekkora akkuval (Thinkpad X200). Igaz ez nem passzív, de biztos masszívabb mint ez a konzumer cucc.

(#8) varázsgömb válasza Khaal (#7) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Másfél hónappal a megjelenés előtt kijelentetted, hogy a tiéd masszívabb anélkül, hogy ezt kézben fogtad volna... :F

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#9) Khaal válasza varázsgömb (#8) üzenetére


Khaal
őstag

10 colos volt a kezemben, erősen kétlem, hogy az eggyel nagyobb modell más kategóriát képviselne.

(#10) varázsgömb válasza Khaal (#9) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Tárgyilagos érv... :U
Nos, nekem a kezemben van a 11-es, és kijelenthetem: Elég jól sikerült gép. Nem recseg, nem ropog, a zsanér kellően szoros, stabilan tartja a kissé fej-nehéz gépet.
A mágneses tartó meglepően erősen tartja össze a két részt.
A billentyűzet szerintem tökéletes, attól eltekintve, hogy az "ű" betű gombja konkrétan szorosan egymás mellett van az Enter-el, ill. az "í" a Shift-el. Gondolom másképp nem tudták belepasszírozni a plusz magyar hosszú ékezetes betűket. Inkább csinálhatták volna kisebbre, mint a 0-át, de hagyhattak volna akkora helyet közöttük, mint a többi gomb között.
Hogy ne mondd, hogy túlzottan elfogult vagyok, azért mondanék egy hibát is.
A tapipaddal van egy kis gondom. Egy kis légrés van az érintő felület, és az alatta lévő mikrokapcsolók között, és amikor nem nyomom le, csak tapizom, akkor is egy pici, halk koppanó hang hallatszik, ha hozzáér az újbegyem.
Másik 11-est még nem néztem meg, ezért nem tudom, hogy ez egyedi, vagy széria hiba.
Lehet, hogy másnak ez bagatell, de engem zavar kicsit.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.