Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sipike19


Sipike19
tag

Heló!

Van benne egy kisebb elgépelés, aztán majd jön a helyesíráskommandó. :DD
"mgasavv" szerintem magasabb akaart lenni, ez valahol a cikk közepén van a csuklótámaszos résznél.

Amúgy köszi a cikket, jó volt! :R

Sipi

(#2) FID


FID
őstag

Ez is járt nálam, korrekt darab! A teteje nagyon bejött! [link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#3) lewisfm


lewisfm
aktív tag

Hello, nekem egy előd model van:
Acer V3-772

Nos Acer laptopot soha többé, mert a garancia alatt a következők romlottak el:
1.) A hőcsöves hűtő kétszer engedte el a gázt, ezért kétszer cserélték is.
2.) A toucpad egy katasztrófa. A driver-e telepítése nélkül használhatatlanul lassú, az integrált gomb(ok) pedig pontatlanok, ez is kétszer romlott el, kétszer lett cserélve. Az egyetlen gomb mikrokapcsolója romlott el úgy, hogy alig volt használva, mert külső egeret használok. Ráadásul az integrációja miatt félrepozicionálok vele.
Ki volt az a kretén, aki kitalálta a felületbe integrált gombot?
3.) Meghalt a core i7 CPU, garanciális csere
4.) Meghalt a kijelző, garanciális csere

5.) A hűtőventillátora alig pár hónap alatt összeszed mindenféle koszt, eltömíti a hűtő borda rácsot. Persze én otthon nem szedhetem szét takarítás céljából, csak a szerviz. Amúgy is egy rémálom. Helyenként egyszer használatos ragasztószalaggal van összerakva, pl. a hűtőborda és a ventillátor házának az összekapcsolása.

Ami példás: a szerviz hozzáállása. Mindig készségesek voltak, és segítettek, bár mivel nem magyarországi a szerviz, futár vitte-hozta.

Ja és a gép mindig íróasztalon volt használva, tiszta környezetben...

Ami miatt a gépet vettem:
- jó ár érték arány
- jó bővíthetőség (4 RAM foglalat, 2 HDD és 1 SSD foglalat), ami az új modellekben már nincs így

Az új modellek hátrányai:
- otthon nem tudsz memóriát bővíteni, mert ki kell venni hozzá az alaplapot!
- az M.2 SSD foglalathoz való hozzáféréshez is ki kell venni az alaplapot!
- csak 1 HDD hely
- nincs szerviz fedél, így az otthoni, minimális karbantartás sem végezhető el, pl. otthon nem tudsz akkumlátort cserélni

és az előnyei:
- jó hűtés (dupla hőcsöves rendszer két ventillátorral, induláskor egy kis ideig visszafelé pörögnek a tisztítás végett)
- jobb kijelző, van IPS-es is, nagy fényerővel

[ Szerkesztve ]

(#4) nightmanager


nightmanager
tag

Életemben nem láttam még olyan notebookot, ahol az alsó rácson keresztül lehetett látni a heatpipeot, ráadásul ilyen mértékben.

(#5) AxBattler válasza nightmanager (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Az hagyján, még a PCB-t is látod! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem V3-771G-m van 3.5 éves. Eddig ilyesmi baja volt. Beragadt az 1 gomb vagyis magától írta az 1-ket. Vírusra gyanakodtam ütögetésre megoldódott. Nem akart bekapcsolni a bekapcs-tól akku ki meg vissza. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.