Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

Miért kell kiherélni a gépeket ezzel a felbontással? 2013 van, azért egy 1600x900 legalább opcióként kellene..

(#2) kleinguru válasza LordX (#1) üzenetére


kleinguru
addikt

A kisebbikbe miért nem lehet fullHD felbontású ips panel?:W

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#3) banhammer


banhammer
veterán

Zongora fekete, meg klarinet fekete.

Milyen tudatmodositot szednek a pr-esek az Acer-nel?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) bacsis válasza banhammer (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

esküszöm pont én is erre akartam reagálni :DDD :R

(#5) gianni85 válasza kleinguru (#2) üzenetére


gianni85
veterán

az már nem a V5 kategória, de egyébként igen, az kellene, matt kijelzővel, és 6 cellás aksival :)

(#6) janos1988


janos1988
addikt

Kíváncsi leszek a 8 GB rammal szerelt A10-5757M-es V5-ös árára.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7) kleinguru válasza gianni85 (#5) üzenetére


kleinguru
addikt

Rendes billentyűzettel (Normál méretű kurzor nyilak) még több pénzt is fizetnék érte...

Szerintem ebből retina macbook air lesz minden osx undormányom ellenére:DDD

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8) Tomy Yayo válasza kleinguru (#7) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Inteles macbookra probléma nélkül ráhúzhatsz egy win7-et, 8-at :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#9) alevan


alevan
őstag

200 gramm egy érintőpanel?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) Geffry


Geffry
aktív tag

Ezt valahogy nem értem... az "elit"-ből van 11,6" de az essential-ból, ami inkább arra lenne jó, nincs?

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#11) kleinguru válasza Tomy Yayo (#8) üzenetére


kleinguru
addikt

Az lesz:DDD

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#12) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Aspire V5-122P :C Ha jó árban lesz és nem melegszik mint az alulfeszelt Ivy magosak, akkor "netbook" fronton nagyot arathat :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13) Geffry válasza Mercutio_ (#12) üzenetére


Geffry
aktív tag

Feltéve ha nem spórolják ki belőle az akksit acer módra... 8 órás üzemidőt a népnek!

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#14) hallador


hallador
addikt

Az Aspire V5-122P tettszik. Meg van a 2 éves 722-m utódja. Ha nem lesz magas árban. 70 - 80 ezret megérne nekem, ismét Acert venni. Jó lenne remote desktopnak.A mostaniban haldoklik a venti. Többet nem adnék érte.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#15) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

Nagyon helyes! Vessenek be mindent ACER-ék! Meglesz az első vevőjük. ;]

(#16) vinibali


vinibali
őstag

Richlandből inkább már az asztali verziók induljanak! :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#17) Bici válasza alevan (#9) üzenetére


Bici
félisten

Gondolom a 200G-ban benne van maga az érintő panel + a feldolgoó egység (IC + nyák) + plusz vezetékek.
Persze ez csak tipp.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18) TOM-202


TOM-202
senior tag

Legalább annak lehet örülni hogy itt lesz egy jó nagy adag AMD-s ACER noti és subnoti amiből lehet választani a viszonylag mobil szegmensben és nem vagy köteles kényszerűségből Intel-es gépet vásárolni. Én a nyilvánvaló hiányosságok és kissé furcsa összeállítású konfigurációk ellenére is örülök ennek a hírnek, és egy kissebb tapizós Windows-os változatot biztosan beszerzek az Androidos tabletem mellé. :)

(#19) vinibali válasza TOM-202 (#18) üzenetére


vinibali
őstag

még ha nincsenek is odaírva, de ezek a szériák nem az olcsóak szoktak lenni :(

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#20) stvnppp válasza banhammer (#3) üzenetére


stvnppp
senior tag

A zongora feketéből legalább tudjuk, hogy b@szottul gyűjtheti az ujjlenyomatokat.
Amúgy azt nem tudom miért divat annyira most a fekete fényes felület, ráadásul olyan készülékeknél, amit sokat fogdos az ember. Pl. autógyártásban is a középkonzolon használják, ahol jellemzően sok a gomb, és sokat matat az emberfia.

A klarinét meg talán a matt? A 'fényes' és 'matt' szavak nem sugallnak annyi eleganciát/stílust.

(#21) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Elfelejtették a többi számot? 11"-15"-ig 1366x768. Bocsánat, de ez nekem nagyon nem jön be. Ha valahol van nagyobb felbontás, sz meg aránytalanul túlárazott. Bár lehet, hogy ezek, még így is túl drágák lesznek itthon.

(#22) Prof


Prof
addikt

Nagyon helyes, jöjjenek csak a matt kijelzős AMD notik :C

(#23) mongi válasza stvnppp (#20) üzenetére


mongi
senior tag

Mert igazi "parasztvakító" feature-nek lehet eladni, és szépen csillog a demostudio spotlámpáinak fényében :DD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24) apatyas válasza stvnppp (#20) üzenetére


apatyas
Korrektor

Megmelengette a szívem, játszottam valaha klarinéton.
Csak jöjjenek, várunk minden variánst!

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#25) Z_A_P


Z_A_P
addikt

1366x768

Ennyi, nem is olvastam tovabb...
:W :O :(((

OK

(#26) Prof


Prof
addikt

Viccesek vagytok, 12-15 colon mi a szarnak nagyobb felbontás alap hogy kiteszi az ember 24 colra vagy projektorra a képet.
Amúgy meg mikor nem a félmillás csúcsgépek, üzleti gépek sajátja volt a nagyobb mint 768p-s felbontás?
Ők legalább adnak opcionálisan több pénzért nagyobb felbontású kijelzőt. Ami egyáltalán nem szokványos ebben a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#27) TOM-202 válasza vinibali (#19) üzenetére


TOM-202
senior tag

Az ár nálam nem meghatározó tényező, de az hogy az új AMD-s technika van bennük már annál inkább. ;)

(#28) antikomcsi válasza Prof (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azért, hogyha egy böngészős játékkal játszok, ne kelljen már kicsinyíteni a képet, vagy fel alá görgetnem, mert baromi idegesítő.

Valahogy nálam nem alap, ha berakom a kocsiba a notimat, akkor tegyek mellé egy 24" monitort. Ahány ház ugye, annyi szokás.

Akkor ne is fejlődjenek a noti kijelzők? A csúcs gépekbe, már mehetne a Full HD és a nagyobb felbontások. Jelen technikai fejlettség mellett, már elvárható lenne egy picivel több sor a kijelzőn ebben a kategóriában is.

(#29) pakriksz válasza Z_A_P (#25) üzenetére


pakriksz
őstag

pedig ha tovább olvastad volna láthattad volna ezt is:
"TN+film paneles HD (1366x768 pixel) felbontású kijelző mellett a Full HD IPS is kérhető"

Nem mintha az 1366x768 nem lenne bőven sok ilyen kis kijelzőkre.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#30) stratova


stratova
veterán

Gondolom hamarosan látunk hasonlót itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#31) TOM-202 válasza stratova (#30) üzenetére


TOM-202
senior tag

Végre! Erre vártam. Ez már egy komolyabb gép AMD alapokon, és nem holmi 300€-s gyártótól függetlenül (Itthon durván 100-120eFt-ért árult) megbízhatatlan eldobható silány minőségű alkatrészekből összerakott műanyag vacak. Remélem hogy egyre több ilyennel találkozunk itthon is. ;)

(#32) Adamis


Adamis
őstag

Aki olvassa, nem tud valaki a billentyűzethet ilyen kis műanyag leszorítót? Filléres dolog, de sehol nem találok ilyet és ugye enélkül a 7-es bill nem marad a helyén..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.