Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) rizso


rizso
addikt

Az elejétől tetszik az R7 koncepciója - még ha nem is vagyok nagy tapicskolós. Ugyanakkor ott van pl. párom, aki leült a gépem elé (Dell 7537), és ő egyből a kijelzőn keresztül csinált mindent, nagyon tetszik neki az érintéses bevitel. Ha lecseréljük a mostani laptopját, akkor vagy valami ilyesmi dönthetős akármit veszünk, vagy egy billentyűzetes-dokkolós tabletet. Néha nekem is van olyan pillanatom, hogy elkezdek szórakozni a kijelzőn keresztül, csak ne lenne tőle maszatos a panel, ne kelljen mindig törölgetni (mániám a tiszta kijelző). De ha a chrome egyszer normálisan működik az érintőkijelzőkkel is, akkor lehet többet fogom használni a kijelzőt - bezzeg az IE egész patent, scroll, zoom, minden megy flottul.

Amúgy az R7-re ebben a formában szerintem tök fölösleges a touchpad. Vagy ha mindenképpen akartak egyet bele, akkor egy "ethos-féle" kivehetőt jobban el tudnék képzelni. Egy kérdés: van már az acer laptopokban a webkamera mellett állapotjelző led? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.